محصولات آرایشی و بهداشتی Fujian Ishine بیش از 20 محصول جدید را در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia راه اندازی می کند

طیف وسیعی از محصولات آن شامل برق لب ، رژ لب ، مرهم لب ، سایه چشم ، هایلایتر ، پودر کانتور ، رژگونه ، خط چشم ، ریمل مژه و ابرو ، لاک ناخن و غیره است.

با بخش تحقیق و توسعه خود واقع در شانگهای، لوازم آرایشی Ishine می تواند در بالای آخرین روندهای زیبایی ، مفاهیم و رویدادها باقی بماند و به آنها فرصت بیشتری می دهد تا بحث و گفتگو با مشتریان خود در مورد تحولات جدید محصول را انجام دهند.

اخبار مرتبط  AB & amp؛ I با UCSF کار می کنم تا ایمنی در محل کار در خط مقدم در عصر COVID-19 حفظ شود

مرکز تولید این شرکت بیش از 30 هکتار وسعت دارد و بیش از 300 نیروی کار ماهر دارد. این مجهز به کارخانه های تولید مدرن و ماشین آلات درجه یک است. کارکنان برای ارائه خدمات قابل اعتماد و حرفه ای بسیار آموزش دیده اند.

اگر سوالی در مورد لوازم آرایشی Fujian Ishine دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید:

اخبار مرتبط  کاسیو برای معرفی 20 سالگرد EDIFICE مدل همکاری با Honda Racing را منتشر کرد

هوایی لی
مالک
تلفن: 0086-186 5799 2699 / 0086-599-326 8888
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.globalsources.com/ishine.co

درباره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

اولین دوره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia با موفقیت به پایان رسید و فرصت های تجاری فراوانی را برای شرکت ها و اپراتورهای جهان ایجاد کرد که به دنبال راه حل های جدید تجاری در آسیا و اقیانوسیه منطقه

652 غرفه دار از 19 کشور و منطقه در این رویداد شرکت کردند. 8،953 بازدید کننده از 115 کشور و منطقه به منظور مجازی سازی در سیستم عامل ثبت شده است، در مورد روندهای فعلی و آینده اطلاعات کسب کنید. هفته دیجیتال Cosmoprof Asia یک عرصه حیاتی کسب و کار مجازی را برای کل صنعت زیبایی ارائه می دهد در حالی که همه ما منتظر دیدار دوباره هستیم هنگ کنگ که در نوامبر 2021 برای Cosmoprof Asia. منتظر بروزرسانی ها باشید!

اخبار مرتبط  Clayton ، Dubilier & Rice برای فروش 305 میلیون پوندی Wolseley UK ، توزیع کننده اصلی لوله کشی ، گرمایش و تهویه مطبوع محصولات آلمان - آلمان - آلمان - España انگلیسی - español

SOURCE Cosmoprof Asia