VesCir آماده است انقلابی در صنعت مراقبت از پوست در CES 2021 با سیستم مراقبت از پوست ‘iCi’ AI ایجاد کند

TAIPEI، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – راه اندازی بیوتکنولوژی تایوانی ، VesCir ، با الهام از پروژه Nasa’s Skin.B ، راه اندازی خود را خواهد داشت این سال حضور در CES 2021 ، جایی که سیستم مراقبت از پوست قابل حمل درجه پزشکی خود را به نمایش می گذارد. اولین بار در بازار

آینده مراقبت از پوست اکنون؛ “مراقبت از پوست پویا”

VesCir همیشه از منحنی جلوتر بوده است. این تیم به سرپرستی چن ویو – دکترای علوم زیست پزشکی و علاقه مند به فضا ، چندین سال است که در حال مطالعه تغییرات پوستی است و پیش بینی می کند که یکی از بزرگترین چالش های بشریت در عصر فضا ، نحوه حفظ سلامت پوست در فضا خواهد بود. ناسا نیز به همین سوال علاقه مند بود ، ایجاد پروژه Skin B برای بررسی روند پیری پوست تا آنها بهتر بتوانند نحوه محافظت از پوست افراد را درک کنند.

سالها بعد ، در حالی که ناسا هنوز نتوانسته است چگونگی حفظ سلامت پوست در فضا را حل کند ، VesCir مشکل چگونگی انجام این کار بر روی زمین را حل کرده است. با مراقبت از پوست پویا.

اخبار مرتبط  NOHTUS REJUNER ، اولین راه حل PCL Meso بدون ذرات در جهان را معرفی می کند

پوست ما برای همیشه تغییر می کند. هر روز در معرض طیف وسیعی از عوامل استرس زا است. از چیزهایی که نمی توانیم مانند محیط کنترل کنیم ، تا چیزهایی که می توانیم کنترل کنیم ، مانند خواب و رژیم غذایی. اما به رغم تمام آنچه که پوست ما پشت سر می گذارد ، تاکنون سیستمی وجود نداشته است که بخواهد به طور سیستماتیک این تغییرات را تجزیه و تحلیل و برطرف کند. اینجاست که سیستم iCI آینده نگر VesCir وارد می شود.

یک کرم ، یک سیستم سه مرحله ای ، هر نوع پوستی

‘iCI’ یک سیستم سه بخشی است که تغییراتی را که پوست شما هر روز انجام می دهد تجزیه و تحلیل ، مشاوره و بررسی می کند تا در کمتر از 30 ثانیه یک محلول مراقبت از پوست کاملاً سفارشی به شما ارائه دهد.

سه جز components این راه حل عبارتند از: iCI Analyzer ، برنامه iCI و iCI فرمول پوستی کرم پوستی “Premiere” که در کنار هم کار می کنند تا در کمتر از 30 ثانیه از شما مراقبت از پوست موثر و شخصی را به شما بدهند.

اخبار مرتبط  Metsä Wood: مسابقه معماری سازگاری شهری

آنالیز کننده iCI ، تستر قابل حمل پوستی قابل حمل درجه پزشکی و با دقت قابل مقایسه با ابزار آزمایش پروژه B B ناسا. با استفاده از فناوری توموگرافی نوری منتشر (DOT) و هیدراتاسیون سنجش ، وضعیت فیزیولوژیکی اساسی پوست را ارزیابی می کند. ارائه اطلاعات در زمان واقعی در مورد طیف وسیعی از معیارها از جمله اکسیداسیون پوست ، میزان آبرسانی و میزان ملانین.

این اطلاعات به برنامه همراه iCI تلفن هوشمند منتقل می شود ، که با استفاده از هوش مصنوعی نتایج شما را تجزیه و تحلیل می کند و تصویری از وضعیت امروز پوست شما و آنچه برای سالم ماندن نیاز دارد را به شما ارائه می دهد.

با استفاده از این اطلاعات ، می توانید نسبت مواد تشکیل دهنده موجود در سرم “Premiere” آنها را تغییر دهید تا دقیقاً آنچه پوست شما برای آن روز لازم دارد را فراهم کنید.

برای مصرف کننده هوشیار و آگاه به محیط زیست

اخبار مرتبط  فناوری HEPA با توجه به افزایش سموم هوا از صنایع مختلف پیش بینی می شود رشد قابل ملاحظه ای داشته باشد

انتظار می رود صنعت زیبایی و مراقبت شخصی ارزش داشته باشد 716.6 میلیارد دلار تا سال 2025. همچنان که بازار به رشد ادامه می دهد اشتهای محصولات سفارشی نیز افزایش می یابد. آنچه VesCir با سیستم iCi خود انجام داده است با تلفیق هوش مصنوعی و بیوتکنولوژی رفع خلأ موجود در بازار برای مراقبت از پوست سفارشی است. با استفاده از علم و داده های بزرگ ، یک راه حل موثر و سازگار با محیط زیست ارائه دهید ، و کار چندین کرم را فقط با یک مورد انجام دهید.

در نمایشگاه معتبر Cosmetic 360 Awards LMVH Group بهترین محصول مارک و خرده فروشی را در سال 2019 دریافت کرده و از نویسندگان در پوشش مثبت دریافت کرده است اروپا و آسیا و اقیانوسیه، iCI در حال افزایش قدرت است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد. به همین دلیل است که آن را به لیست 100 استارت آپ تایوانی برجسته تایوان Tech Arena (TTA) برای تماشای در CES 2021 تبدیل می کند.

غرفه CES 2021 TTA-VR: https://pse.is/3b44et

SOURCE VesCir Ltd.