AAK توماس Bergendahl را به عنوان مدیر ارشد مالی جدید منصوب می کند

کارلشامن ، سوئد، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – توماس برگندهال بعنوان مدیر ارشد مالی جدید AAK AB (انتشارات) منصوب شده است و حداکثر پس از آن سمت خود را به عهده خواهد گرفت 1 آگوست 2021.

توماس با تجربه گسترده و سوابق مالی مستحکم به AAK می پیوندد. وی برای پنج و نیم سال گذشته به عنوان مدیر مالی و معاون اجرایی COWI Holding A / S ، یک گروه مشاور بین المللی برجسته در مهندسی ، اقتصاد و علوم زیست محیطی مستقر در دانمارک. پیش از آن ، او مدیر مالی شرکت حمل و نقل سوئدی Rederi AB TransAtlantic بود. او همچنین سمت های مختلف مالی مختلفی را برای شرکت های داخل ولوو آئرو ، در اسکاندیناوی و ایالات متحده.

می گوید: “من از پیوستن به AAK بسیار هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر همکاری با تیم و کمک به ادامه رشد شرکت هستم.” توماس برگندهال. “ترکیبی از یک شرکت کارآفرین ، متمرکز بر مشتری ، غیرمتمرکز و جهانی همراه با مجموعه ای ارزشمند و فرهنگ فراگیر ، چیزی است که AAK را بسیار الهام بخش می کند.”

اخبار مرتبط  RetailMeNot معاملات روز آزاد و تبلیغات را جمع آوری نمی کند

توماس برگندهال، متولد 1974 ، دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه فنی Luleå در سوئد.

“من با خوشحالی استقبال می کنم توماس برگندهال به AAK ، یک تیم بسیار قوی برای تیم ما “، می گوید یوهان وستمن، رئیس جمهور و مدیر عامل ، گروه AAK. “نه تنها توماش دارای تجربیات مهم و مهم فراوانی است ، بلکه انگیزه ، ارزشهای شخصی و خصوصیات وی با روحیه باز ، بلند پروازانه و آینده نگرانه AAK مطابقت دارد.”

توماس موفق خواهد شد فردریک نیلسون که تصمیم گرفته است فرصتهای جدیدی را خارج از AAK دنبال کند. فردریک از سال 2007 در این شرکت بوده و طی هفت سال گذشته به عنوان مدیر مالی کار کرده است. او در پایان ماه AAK را ترک خواهد کرد.

می گوید: “من می خواهم از این فرصت استفاده كرده و از فردریک به خاطر تعهد بسیار خود در طول سالهای طولانی حضور در AAK تشكر كنم” یوهان وستمن. “او در طول سالها به طور چشمگیری در پیشرفت گروه سهیم بوده است و برای او بهترین ها را برای آینده آرزو می کنم.”

اخبار مرتبط  Soylent از گیاهان و علوم برای نوسازی نوشیدنی ها استفاده می کند

جارل آندریاسون ، مدیر کنترل مالی و مالیات ، تا زمانی که توماس نقش خود را شروع کند ، به عنوان مدیر ارشد مالی فعالیت خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
یوهان وستمن
رئیس و مدیر عامل
تلفن: +46 708 95 22 21
پست الکترونیک: [email protected]

این اطلاعات اطلاعاتی است که AAK AB (ناشران) موظف است طبق مقررات سوuseاستفاده از بازار اتحادیه اروپا و قانون اوراق بهادار ، آنها را علنی کند. اطلاعات برای انتشار از طریق نمایندگی فرد تماس با ما در بالا ارسال شده است ، در 8:50 صبح CET بر 13 ژانویه 2021.

AAK پیشرو در ارائه روغنهای گیاهی و چربیهای ارزش افزوده است. تخصص ما در زمینه فن آوری لیپیدها در زمینه غذاها و برنامه های خاص تغذیه ای ، طیف گسترده ای از مواد اولیه و قابلیت های فرآیند گسترده ما را قادر می سازد تا راه حل های نوآورانه و ارزش افزایی را در بسیاری از صنایع – شکلات و شیرینی سازی ، نانوایی ، لبنیات ، غذاهای گیاهی ، ایجاد کنیم. تغذیه ویژه ، خدمات غذایی ، مراقبت شخصی و موارد دیگر. تخصص اثبات شده AAK بر اساس بیش از 140 سال تجربه در استفاده از روغن ها و چربی ها است. رویکرد منحصر به فرد توسعه مشترک ما مهارت ها و دانش دانشمندان را همراه با توانایی ها و طرز فکر خود برای نتایج ماندگار به ارمغان می آورد. در Nasdaq استکهلم و با دفتر مرکزی ما در مالمو ذکر شده است ، سوئد، AAK بیش از 20 مرکز تولید مختلف ، دفاتر فروش در بیش از 25 کشور جهان و بیش از 3900 کارمند دارد. ما AAK هستیم – شرکت مشترک توسعه

اخبار مرتبط  Samsung SmartThings فناوری ارتباطی برای عملکرد جدید خانه هوشمند مرسدس بنز را فراهم می کند

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/aak-ab/r/aak-appoints-tomas-bergendahl-as-news-chief-financial-officer ، c3267218

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE AAK AB