راه حل کمبود نیروی کار در سایت های تولیدی

ناگويا ، ژاپن، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت صنایع Tajima ، آموزشی ویبولیتین (مستقر در ناگویا ، ژاپن) ، تولید کننده پیشرو ماشین گلدوزی که برای اتوماسیون گلدوزی ، مدیریت شبکه تولید و ارتقا مشاغل گلدوزی هوشمند تلاش می کند ، مفتخر است از راه اندازی ماشین های گلدوزی جدید در 22 ژانویه 2021، به عنوان مدلهای کاملاً جدید “سری TMEZ-KC” ، مجهز به عملکرد “i-TM” برای اتوماسیون پایان گلدوزی.

آرم: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M106387/202012028045/_prw_PI1fl_yXB827FR.jpg

در حالی که جامعه طی سالهای اخیر پیشرفتهای فن آوری بزرگی مانند دیجیتال سازی را پشت سر گذاشته است ، صنعت تولید پوشاک با موضوعات جدیدی در ارتباط با کمبود نیروی کار ناشی از شیوع جهانی COVID-19 روبرو شده است. در چنین شرایطی ، شرکت تمرکز شرکت خود را بر روی اتوماسیون فرایند تولید گلدوزی ماشین با تجهیز ماشین آلات به فناوری اختصاصی AI “i-TM” خود ، که به عنوان اتوماتیک پایان گلدوزی طراحی شده است ، متمرکز کرده است ، به عنوان راه حلی برای کمبود نیروی کار تولیدی.

TMEZ-K1506C: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M106387/202012028045/_prw_PI4fl_7M3G2Hxq.jpg

1. فناوری اصلی AI تاجیما “i-TM”

“i-TM” مخفف “مدیریت هوشمند موضوع” است. در گلدوزی ماشینی ، الگوها ممکن است در جهات مختلف کوک شده و طول کوک حتی در یک طرح متفاوت باشد ، گلدوزی ماشین را به یکی از سخت ترین انواع خیاطی تبدیل کند. این شرکت با موفقیت الگوریتم الگوهای پایان گلدوزی که از سالها تجربه برای تولید “i-TM” بدست آورده است. این فناوری هوش مصنوعی جهت دوخت کوک به بخیه و ضخامت پارچه را برای محاسبه مقدار مناسب خوراک نخ بالا برای کوک بعدی تجزیه و تحلیل می کند و تنظیمات مناسب بخیه ها را انجام می دهد تا بدنه گلدوزی که “خوب” قلمداد می شود بدست آید به روشی پایدار.

اخبار مرتبط  iHerb به عنوان یک محل کار عالی تأیید شده است

i-TM: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M106387/202012028045/_prw_PI5fl_20ZG9dVG.jpg

2. مزایای “i-TM” در کارخانه های ماشین گلدوزی

– زمان دوخت تست کوتاه تر

در حالی که اکثر اپراتورها با استفاده از ماشین های گلدوزی متداول آزمایش های خیاطی را برای تنظیم کشش نخ قبل از تولید واقعی انجام می دهند ، ماشین آلات نصب شده i-TM برای دوخت آزمایشی در مراحل آماده سازی به زمان بسیار کمتری نیاز دارند ، به اپراتورها اجازه می دهد تا از زمان صرفه جویی شده برای فعالیت های تولیدی استفاده کنند. مدل های i-TM مخصوصاً برای گلدوزی روی محصولات آماده با ضخامت و کشش پارچه ای مخلوط مانند کلاه ، تی شرت ، وصله ، کفش و جوراب مناسب است.

اخبار مرتبط  طرح جدید قدرت مصرف کنندگان را باز می کند و مارک ها و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را برای پاک کردن نفرت بصورت آنلاین به ارمغان می آورد

مقایسه فرایندهای تولید بین مدل های مرسوم و i-TM: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M106387/202012028045/_prw_PI3fl_vk035bN0.jpg

– نقص و تلفات تولید را کاهش دهید

بیشترین ضررهایی که در کارخانه های گلدوزی ماشین مشاهده می شود ، محصولی است که به دلیل عدم پایان کار گلدوزی ، در بازرسی کیفیت شکست می خورد. مدلهای i-TM برای دستیابی به نتایج خوب به صورت پایدار ، به طور خودکار سطح گلدوزی را تنظیم می کنند ، بنابراین در کاهش تلفات تولید نقش دارند.

– اپراتورهای جدید به راحتی آماده کار می شوند

اپراتورهایی که مهارت های مبتنی بر تجربه دارند ، در تمرین متداول تنظیم کشش نخ فوقانی به انواع مختلف نخ ، نقشی اساسی دارند. از طرف دیگر ، با استفاده از “i-TM” ، وظایف اپراتورها کاهش می یابد ، زیرا نیازی به تنظیم دستی کشش نخ نیست ، و مدیران وقت را برای آموزش اپراتورها صرفه جویی می کنند.

– پایان زیبا با انواع مختلف موضوع

“i-TM” شامل تکنیک های دوختی است که تاجیما طی چند دهه جمع کرده است و با محکم بستن نخ برای بخیه های دوخته خطی در حالی که خیاطی نرم بخیه های ساتن زیگ زاگ را ایجاد می کند ، یک پایان گلدوزی زیبا ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  وال خواستار خوشبختی است تا معیار واقعی پیشرفت اجتماعی شود

الگوی گلدوزی با استفاده از انواع مختلف موضوع: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M106387/202012028045/_prw_PI2fl_eyi04tiy.jpg

درباره شرکت صنایع Tajima ، آموزشی ویبولیتین

تولید کننده پیشرو ماشین گلدوزی ، تاسیس شده در ژاپن در سال 1944 و به دلیل توسعه یک ماشین گلدوزی چند سر صنعتی در سال 1964 ، تاجیما بیش از 3000 دستگاه ماشین گلدوزی تحویل داده شده به بیش از 100 کشور و منطقه تا به امروز تولید کرده است. این شرکت در طول سابقه طولانی خود به دلیل تخصص متمایز مهندسی در تولید اصطلاحات دقیق و ظریف گلدوزی ، استفاده از پیشرفته ترین فناوری در دستیابی به حرکات دقیق ماشین و دانش “ماشین چند سر” شهرت جهانی پیدا کرده است که تولید انبوه ماشین های گلدوزی را فعال کرده است.

وب سایت ویژه TMEZ-KC: https://bit.ly/3mvX7pE

* لطفا از اینجا سوالات خود را ارسال کنید:
https://mail.tajima.com/homepage/webmailform.nsf/inquiry_en؟OpenForm

SOURCE شرکت صنایع Tajima ، آموزشی ویبولیتین