سیستم شمارش سوئیسی به مشتریان کمک می کند تا از منحنی جلوتر بمانند

به منظور جلوگیری از شیوع ویروس COVID-19 ، دولت ها کاهش چشمگیر در مقادیر مرجع را برای تعداد مشتریان در هر منطقه اعمال کرده اند. در عمل ، شرکت های ذیربط سعی دارند خدمات کنترل را با دروازه بانان خود ، سیستم توزیع بلیط یا موانع موبایل تسهیل کنند. نتیجه به طور کلی رضایت بخش و گران است. اکنون یک سیستم سیگنالینگ خلاقانه و آسان برای نصب باید اجازه اجرای ساده و اقتصادی کنترل های دسترسی تحمیل شده و همچنین اندازه گیری جریان مشتری را فراهم کند. این راه حل عمدتاً برای تجارت خرده فروشی ، رستوران ها و موزه ها ، ایستگاه ها ، فرودگاه ها و مراکز غربالگری ویروس مفید خواهد بود.

اخبار مرتبط  WeissLaw LLP تحقیق در مورد Collectors Universe، Inc.

سنسوری که بطور خودکار مشتری را حساب می کند

CountMe® مانند ستون پذیرایی است و رنگهای قرمز و سبز چراغ راهنمایی را بازتولید می کند. ستون ها در قسمت ورودی و خروجی فروشگاه قرار داده شده و مشتریان ورودی و خروجی را با استفاده از یک سنسور ثبت می کنند. هنگامی که به حداکثر تعداد تعریف شده برای مجله برسد ، چراغ قرمز روشن می شود. برعکس ، هنگامی که نور سبز است ، مشتریان می توانند وارد منطقه فروش شوند. مونتاژ ساده است؛ نصب و راه اندازی ظرف چند دقیقه از طریق یک برنامه انجام می شود. به اندازه کافی مارک های چسبنده کف برای حفظ فاصله لازم ، ستون ها را تکمیل می کنند.

اخبار مرتبط  EmpirePromos معرفی ماسک تبلیغاتی سفارشی جدید برای محافظت در برابر گسترش جامعه COVID-19

مبتکر ، انعطاف پذیر ، خلاق

وی گفت: “وقتی این ایده جوانه زد ، ما بلافاصله شروع به توسعه یكدیگر كردیم. از آنجا که ما دانش و فن آوری و مواد را در شرکت خود داریم ، فقط در یک هفته توانستیم نمونه اولیه را آزمایش کنیم. ” “ما بسیار خوشحالیم که می توانیم در مبارزه با همه گیری Covid-19 کمک مهمی انجام دهیم.”

اخبار مرتبط  127 نمایشگاه کانتون میزبان رویدادهای ارائه آنلاین برای شرکا و خریداران جهانی است

مشاغل خرده فروشی در حال حاضر جریان مشتری را در داخل و خارج از کشور اندازه گیری می کنند

اولین سیستم های CountMe® در حال حاضر با موفقیت در چند صد خرده فروش در کار می کنند اروپا. مزایای CountMe® واضح است: این یک راه حل دقیق ، کارآمد و اقتصادی است که قبلاً بر تجارت خرده فروشی پیروز شده است.

– تصویر در تصاویر AP موجود است (http://www.apimages.com) –

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1164768/CountMe_Red_Light.jpg
عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1164767/CountMe_Green_Light.jpg

برای هر گونه سؤال با ما تماس بگیرید:
Richnerstutz SA
خدمات مطبوعات
Durisolstrasse 1
CH-5612 ویلمرگن
[email protected]
+41 56-616-67-67

SOURCE Richnerstutz Ltd.