مارک های BellRock راهنمای مالی قبلی شرکت های ادغام شده در سال 2020 را تأیید می کند. شماره 2021 راهنما

انتظار می رود BellRock با توجه به عملیات مقیاس گذاری و گسترش بستر مارک تجاری خود ، درآمد قابل توجه و رشد جریان نقدی را در سال 2021 ادامه دهد.

دنور، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – BellRock Brands Inc. (“BellRock” یا “شرکت”) (CSE: BRCK.U) ، یک اپراتور چند دولتی (“CPG”) بسته بندی کالاهای مصرفی حشیش (“MSO”) ، پیشرو در صنعت گزارش كرد كه از راهنمايی كه قبلاً اعلام كرده بود فراتر رفته است 40 میلیون دلار درآمد حرفه ای برای سال 2020 و در حال صدور درآمد و راهنمای تنظیم شده EBITDA برای سال 2021 است. راهنمای سال 2020 بر اساس نتایج درآمد سودمند بود ، گویی مارک های BellRock در شکل گرفته است 1 ژانویه 2020 از طریق ترکیب تجاری مارک های BR و مارک های دیکسی (“ادغام”).

BellRock با تمرکز بر مقیاس گذاری و گسترش بستر نام تجاری خود وارد سال جدید می شود. در نتیجه ، شرکت انتظار دارد که بیش از حد تولید کند 50 میلیون دلار درآمد سال 2021 ، تقریباً 25٪ رشد سال به سال ، مطابق با نرخ رشد سالانه ترکیبی چهار ساله شرکت. پیش بینی BellRock برای دستیابی به EBITDA مثبت تنظیم شده و جریان نقدی رایگان برای سال است. این پیش بینی فقط براساس رشد درآمد ارگانیک است و منعکس کننده هیچ تحقیق و تحقیق بالقوه ای نیست. علاوه بر این ، پیش بینی شرکت به طور کامل از عملیات تأمین می شود و نیازی به سرمایه خارجی اضافی ندارد. BellRock متعهد به رشد ارزش سهامداران با گشودن هم افزایی از ادغام اخیر خود و ایجاد ادامه سودآوری در سال 2021 است.

مدیرعامل برندهای BellRock گفت: “من به تیم BellRock به دلیل ادغام یکپارچه ای که در نتیجه ادغام به دست آوردیم بسیار افتخار می کنم.” چاک اسمیت. “دستیابی به هدف درآمد ما شاهدی بر قدرت و مقاومت شرکت و مردم ما است. با نگاه به آینده ، انتظار داریم که این حرکت همچنان ادامه یابد زیرا ما همچنان بر فریب قدرت این پلتفرم که برای هدایت سهامداران ساخته ایم ، متمرکز هستیم. مقدار.”

استراتژی رشد BellRock از یک رویکرد سه جانبه استفاده می کند تا سیستم عامل خود را از طریق خریدهای استراتژیک افزایش دهد ، رشد سود آلی سودآور را اولویت بندی کند و به طور مداوم هزینه ها و ساختار سرمایه خود را بهینه کند.

اسمیت ادامه داد ، “امسال ، اولویت های ما شامل حداکثر حضور در بازارهای اصلی ما است – کلرادو، کالیفرنیا و میشیگان – گسترش به بازارهای جدید و هیجان انگیز مانند فلوریدا، متنوع سازی بیشتر نمونه کارها از طریق استراتژی خرید و ساخت و ادامه باز کردن هم افزایی های باقی مانده از ادغام. ”

اخبار مرتبط  از فردا ، یک میلیون دلار بورس و کمک هزینه تحصیلی ارائه شده توسط بنیاد آموزشی انجمن ملی رستوران ها

علاوه بر این ، هیئت مدیره BellRock (“هیئت مدیره”) ادغام سهام مشترک (“سهام”) شرکت را بر اساس 30 تا 1 (“تلفیق”) تصویب کرده است. این شرکت اکنون مصوبات نظارتی لازم را برای اتمام دوره ادغام به دنبال خواهد داشت. تاریخی که سهام پس از ادغام شروع به معامله می کند ، پس از دریافت تأییدیه های لازم ، اعلام می شود.

سرانجام ، شرکت اعلام کرد که حسابرس خود را از MNP LLP (“حسابرس سابق”) به Manning Elliott LLP (“حسابرس جانشین”) تغییر داده است. مطابق با تغییر ، حسابرس سابق به عنوان حسابرس شرکت موثر استعفا داد 6 ژانویه 2021، و هیئت مدیره حسابرس جانشین را به عنوان حسابرس موثر شرکت منصوب کرد 6 ژانویه 2021، تا جلسه عمومی سالانه بعدی شرکت.

در گزارش های حسابرسی حسابرس سابق برای شرکت هیچ گونه رزرو یا نظر اصلاح شده ای مشاهده نشده است. هیچ “رویداد قابل گزارش” وجود ندارد (همانطور که این اصطلاح در ابزار ملی 51-102 تعریف شده است – تعهدات افشای مداوم (“NI 51-102”) بین شرکت و حسابرس سابق.

مطابق با NI 51-102 ، اخطار تغییر حسابرس ، همراه با نامه های مورد نیاز حسابرس سابق و حسابرس جانشین ، توسط هیئت مدیره شرکت بررسی شده و در SEDAR ثبت شده است.

این شرکت انتظار دارد نتایج مالی حسابرسی شده خود را برای سال 2020 در قبل یا قبل ارائه دهد 30 آوریل 2021.

درباره برندهای BELLROCK:

مارک های BellRock یک اپراتور چند دولتی CPG با نام تجاری و متمرکز بر IP است که دارای یکی از گسترده ترین سبد محصولات مارک دار صنعت است که مشتری رو به رشد و رو به رشد مصرف شاهدانه را تأمین می کند. نمونه کارها BellRock شامل دو مارک نمادین شاهدانه با سابقه عمیق است ، Mary’s Brands (از سال 2013 پیشگام در بخش بهداشت و سلامتی) و Dixie (یک مارک تبلیغاتی خوراکی تزریق شده THC از سال 2010) و همچنین دو رشد ، مستقر در کالیفرنیا مارک های تجاری ، ساحل شورشی و دفنسه. مارک های BellRock با هم طیف گسترده ای از کالاهای بسته بندی شده حشیش محور با کیفیت بالا را ارائه می دهند. با 11 مارک و بیش از 200 SKU ، BellRock تقریباً به همه گروه های اصلی مصرف کننده رسیده و نیازهای متنوع مصرف کننده شاهدانه را برطرف می کند. ردپای تولید و توزیع BellRock همچنان در حال گسترش است و در حال حاضر 9 ایالت را در بر می گیرد و این شرکت دارای بزرگترین بازارهای خود است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.bellrockbrands.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Belle Cosmic Manufacturing موارد ضدعفونی کننده قابل حمل UV را برای صنعت بسته بندی لوازم آرایشی ارائه می دهد

احتیاط با توجه به اطلاعات جستجو به جلو

اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است شامل “اطلاعات آینده نگر” و “اظهارات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار باشد. تمام اظهارات ، غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، ارائه شده توسط شرکت (یا اسلاف آن) که به فعالیت ها ، رویدادها یا تحولاتی اشاره دارد که شرکت انتظار دارد یا در آینده پیش بینی می کند یا ممکن است در آینده رخ دهد ، اظهاراتی آینده نگرانه است ، از جمله ، اما محدود نیست به ، عباراتی که قبل از آن دنبال می شوند ، دنبال می شوند یا شامل کلماتی مانند “ممکن” ، “اراده” ، “می شود” ، “می تواند” ، “باید” ، “معتقد است” ، “تخمین ها” ، “پروژه ها” ، “بالقوه” ، “انتظار” ، “برنامه” ، “قصد” ، “پیش بینی” ، “هدف” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “طراحی” ، “هدف” ، یا منفی آن کلمات یا کلمات مشابه یا مقایسه شده است. صورتهای آینده نگر ممکن است مربوط به شرایط مالی آینده ، نتایج عملیات ، برنامه ها ، اهداف ، عملکرد یا پیشرفت های تجاری باشد. این اظهارات فقط در تاریخ ارائه آنها صحبت می کنند و مبتنی بر اطلاعات موجود و انتظارات و فرضیات فعلی مربوط به رویدادهای آینده هستند ، که در معرض تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است نتایج واقعی ایجاد کند ، عملکرد یا دستاوردها متفاوت از آنچه که با اظهارات آینده نگرانه بیان شده یا ضمنی آن است ، متفاوت باشد ، از جمله خطرات و عدم اطمینان مربوط به موارد زیر: (1) تنظیم صنعت ماری جوانا پزشکی و تفریحی در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزلند، آمریکای لاتین و سایر کشورهایی که شرکت ممکن است در آن تجارت خود را انجام دهد. (ii) توانایی شرکت در به دست آوردن مقبولیت قابل توجه مصرف کننده و بازار موفقیت آمیز محصولات خود به صورت ملی و بین المللی با قیمت های رقابتی ؛ (III) توانایی شرکت در توسعه و نگهداری یک شبکه فروش موثر ؛ (چهارم) موفقیت شرکت در پیش بینی تقاضا برای محصولات یا خدمات خود ؛ (v) توانایی شرکت در حفظ قیمت گذاری و در نتیجه حفظ حاشیه سود کافی ؛ (vi) توانایی شرکت در دستیابی به حفاظت کافی از مالکیت معنوی ؛ (vii) در دسترس بودن فرصت های تأمین مالی ، خطرات مرتبط با شرایط اقتصادی ، وابستگی به مدیریت و تعارض منافع ؛ و (viii) سایر خطرات که هر از گاهی در اسنادی که توسط شرکت به مقامات نظارتی اوراق بهادار ارسال می شود ، از جمله فرم اطلاعات سالانه شرکت به تاریخ 21 ژوئن 2019.

اظهارات آینده نگر در این مقاله بر اساس انتظارات و فرضیات کلیدی خاص است ، از جمله اینکه: (i) معامله با مارک های BR با شرایط توصیف شده در اینجا به پایان می رسد. (ii) هیچ تغییری مهم در رقابت و فناوری در شرایط کسب و کار شرکت رخ نخواهد داد. (iii) تقاضای محصولات شرکت وجود خواهد داشت که شرکت به طور دقیق پیش بینی کرده است. و (iv) هیچ تغییری منفی در عملکرد شرکت ، تجارت یا مقررات دولتی که بر شرکت یا تأمین کنندگان آن تأثیر بگذارد ، ایجاد نخواهد شد.

اخبار مرتبط  گروه دادا فروش بالایی را در طول جشنواره روز مجردهای 2020 اعلام کرد

با توجه به اظهارات آینده نگر مندرج در اینجا ، اگرچه شرکت معتقد است انتظارات و فرضیاتی که اظهارات آینده نگرانه بر اساس آنها بنا شده منطقی است ، اما نباید تکیه غیرمنطقی بر گزاره های آینده نگر داشت زیرا هیچ گونه اطمینان نمی توان داد که صحت آنها ثابت خواهد شد. از آنجا که اظهارات آینده نگر به حوادث و شرایط آینده می پردازد ، از نظر ماهیت آنها خطرات و عدم اطمینان های ذاتی را شامل می شود. نتایج واقعی به دلیل تعدادی از عوامل و خطرات ، از جمله خطرات شرح داده شده در بالا ، می تواند از نظر پیش بینی شده در حال حاضر تفاوت اساسی داشته باشد. در نتیجه ، تمام اظهارات آینده نگرانه ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی دارای چنین اظهارات احتیاط آمیزی هستند و نمی توان اطمینان حاصل كرد كه نتایج یا تحولات پیش بینی شده واقعاً تحقق می یابد یا حتی در صورت تحقق ، نتایج و عواقب مورد انتظار را به همراه خواهد داشت. در شرکت اظهارات احتیاطی مندرج یا اشاره شده در اینجا باید در رابطه با هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه کتبی یا شفاهی که شرکت و / یا اشخاصی که از طرف شرکت اقدام می کنند ، در نظر گرفته شود.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را نه تأیید کرده و نه رد کرده است.

منبع BellRock Brands Inc.

لینک های مربوطه

http://dixieelixirs.com