میترزا اعلام کرد که عرضه اولیه اولیه را ارائه می دهد

مونیخ ، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – MYT Netherlands Parent BV (“Mytheresa” یا “شرکت”) ، والدین Mytheresa Group GmbH ، امروز اعلام کرد که عرضه اولیه سهام سهام سپرده گذاری آمریکایی (ADS) خود را راه اندازی کرده است . والدین MYT هلند 15،647،059 ADS را به مردم ارائه می دهد. هر ADS سهم مشترک شرکت را نشان می دهد. این شرکت همچنین به مشترکین گزینه 30 روزه را داده است تا حداکثر 2،347،058 ADS خود را با قیمت پیشنهاد اولیه ، تخفیف اشتراک و کارمزد کمتر خریداری کنند. قیمت عرضه اولیه باید بین باشد 16.00 دلار و 18 دلار توسط ADS. میترزا درخواست کرده است که ADS های خود را در بورس اوراق بهادار وارد کنند ارزشهای نیویورک تحت نماد “MYTE”.

مورگان استنلی و شرکت LLC و J.P. مورگان اوراق بهادار LLC به عنوان مدیران اصلی مدیریت کتاب و نمایندگان مشترکین برای پیشنهاد پیشنهادی خدمت می کنند. اوراق بهادار Credit Suisse (ایالات متحده آمریکا) LLC و UBS Securities LLC به عنوان مدیر حسابداری پیشنهاد پیشنهادی عمل می کنند. Jefferies LLC به عنوان یک مدیر همکاری و Cowen و Company LLC به عنوان یک کتابفروش منفعل برای پیشنهاد پیشنهادی عمل می کنند.

اخبار مرتبط  اتحادیه اعتباری جامعه OnPoint ، کوری فریمن را به عنوان معاون رئیس و مدیر منطقه ای 20 شعبه فروشگاه داخل فرد میر اعلام کرد

پیشنهاد پیشنهادی فقط به وسیله دفترچه ارائه می شود. نسخه های مربوط به پیشنهادنامه مربوط به پیشنهاد را می توان از: Morgan Stanley & Co. LLC ، Street Varick 180 ، 2nd Floor، New York، New York 10014 ، Attn: Prospectus Department یا JP Morgan Securities LLC ، با راه حل های مالی Broadidge تهیه کرد. ، 1155 خیابان لانگ آیلند ، اجوود ، نیویورک 11717 تلفن: 866-803-9204 پست الکترونیکی: [email protected].

بیانیه ثبت مربوط به این اوراق بهادار در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است ، اما هنوز لازم الاجرا نشده است. این اوراق بهادار قابل فروش نیستند و همچنین نمی توان پیشنهادات خرید را قبل از اعمال بیانیه ثبت پذیرفت. این اطلاعیه مطبوعاتی نباید به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید این اوراق بهادار باشد و همچنین نباید در هر ایالت یا حوزه قضایی که این پیشنهاد ، درخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت طبق قوانین غیرقانونی باشد ، فروش این اوراق بهادار انجام شود اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی.

اخبار مرتبط  Cansortium از افتتاح بیست و یکمین مرکز روان پزشکی ماری جوانا در فلوریدا خبر داد

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل “اطلاعات آینده نگرانه” است ، از جمله با توجه به پیشنهاد اولیه. این جملات با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “آرزو” یا “منتظر” و کلمات و اصطلاحات مشابه از آینده بیان می شود. اظهارات رو به جلو شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیات شناخته شده و ناشناخته ، از جمله خطرات توصیف شده در “عوامل خطر” در دفترچه اولیه و سایر موارد در پرونده شرکت با SEC است ، که ممکن است باعث شود نتایج واقعی تفاوت اساسی با هر نتیجه بیان شده یا ضمنی در هر بیانیه آینده نگر. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگرانه آن منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده را تضمین کند. این شرکت هیچ تعهدی ندارد و هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگرانه ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی جهت انعکاس تغییرات از تاریخ انتشار این اطلاعیه مطبوعاتی ندارد ، مگر در مواردی که قانون آن را الزامی کرده است.

اخبار مرتبط  Red Lobster® پیش غذا یا دسر رایگان برای روز سربازان قدیمی ارائه می دهد

ارتباطات رسانه ای برای روابط عمومی

مخاطبین رسانه ای برای مطبوعات تجاریMytheresa.com GmbH

ادلمن آمریکا

ساندرا رومانو

تد مک هیو / نیکول بریگوئت

سلول: +4915254725178

تلفن: +1 201 341-0211 / +1 646 750-7235

تلفن: + 4989127695-236

پست الکترونیک: [email protected]

پست الکترونیک: [email protected]

پست الکترونیک: [email protected]
ادلمان آلمان ، اتریش ، سوئیس


روئدیگر اسیون


سلول: +491624909624


تلفن: +4922182828111


پست الکترونیک: [email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1341152/Mytheresa_Logo.jpg

منبع Mytheresa

منبع Mytheresa