داروخانه های Meijer برای اداره واکسن های COVID-19 با ایالت میشیگان شریک هستند

GRAND RAPIDS ، میش.، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – خرده فروشی Midwest توسط Meijer توسط شرکت انتخاب شده است ایالت میشیگان به عنوان یک شریک اولیه داروخانه برای کمک به تزریق واکسن COVID-19. Meijer دارای 120 داروخانه در سراسر این کشور است ایالت میشیگان و بیش از 250 داروخانه در طول ردپای شش حالته آن. خرده فروش همچنین روند ثبت نام متنی را برای کسانی که می خواهند برای دریافت واکسن ثبت نام کنند اعلام می کند.

رئیس و مدیر عامل شرکت Meijer گفت: “فروشگاه ها و داروخانه های ما نقش بسیار مهمی در حمایت از جوامع آنها در این دوران دشوار داشته اند.” ریک کیز گفت “ما افتخار می کنیم که توسط ایالت میشیگان به عنوان یک شریک برای کمک به تزریق این واکسن های حیاتی و ما منتظر نقش گسترده خود در کمک به جوامع در سراسر غرب میانه هستیم تا این همه گیری را شکست دهیم. “

با این اعلامیه ، مایجر توسط سازمان انتخاب شده است ایالت میشیگان برای دریافت و استفاده مستقیم از واکسن COVID-19 تحت برنامه مشارکت فدرال خرده فروشی داروخانه. مایجر اولین دوزهای واکسن COVID-19 را در تعداد محدودی از فروشگاه های داخل کشور تجویز می کند شهرستان وین به بیماران 65 سال و بالاتر از ابتدای هفته 18 ژانویه. مکان های خاص فروشگاه هنوز مشخص نشده است.

اخبار مرتبط  Resort Casa Dorada پنج ستاره اولین شعبه فروشگاه های راحتی خود را افتتاح می کند

ایالت میشیگان مفتخر است که برای کمک به توزیع واکسن COVID-19 ایمن و م COثر در میشیگاندرز در سراسر ایالت با میجر همکاری کند ” گرتچن ویتمر گفت “یکی از مهمترین کارهایی که میشیگاندرها در حال حاضر می توانند انجام دهند این است که وقتی واکسن در دسترس شما قرار گرفت ، برنامه ای برای دریافت آن تهیه کنید. به یاد داشته باشید ، توزیع واکسن به همه میشیگاندرها مدتی طول می کشد ، بنابراین لطفاً صبور باشید. و تا زمانی که همه گیری را یک بار و برای همیشه خاتمه دهیم ، به یاد داشته باشید که باید نقاب بزنید ، فاصله اجتماعی ایمن را انجام دهید و از اجتماعات داخلی که ویروس می تواند به راحتی از فردی به فرد دیگر منتقل شود ، خودداری کنید.

با در دسترس بودن دوزهای بیشتر ، Meijer تجویز واکسن COVID-19 را گسترش می دهد تا فروشگاه های بیشتری در سراسر ایالت شامل شود. کسانی که می خواهند برای واکسن ثبت نام کنند کافی است پیامک کنند کووید به شماره 75049 و پیوندی برای ثبت نام دریافت می کنند. افراد همچنین می توانند برای ثبت نام به آدرس اینترنتی https://clinic.meijer.com مراجعه کنند.

اخبار مرتبط  فرد مینیک منتقد بوربون به لیست میزبان مشاهیر رادیو DASH می پیوندد

این پیوند شامل سه س briefال مختصر است که به داروخانه های میجر اجازه می دهد تا به درستی تشخیص دهند که بیمار در کدام مرحله واکسن قرار دارد. با دریافت واکسن COVID-19 ، با مشتریان تاریخی برای واکسن خود تماس گرفته می شود. همچنین اگر تصمیم خود را تغییر دهند یا قبلاً واکسن دریافت کرده باشند ، می توانند تاریخ ارائه شده را رد کنند ، در حالی که برای گروهی در گروه ثبت نام باقی بمانند و یا از روند کار انصراف دهند.

در اواخر سال 2020 ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده (HHS) همکاری دولت ایالات متحده با داروخانه های زیادی مانند Meijer را اعلام کرد. داروسازان ، کارآموزان داروخانه ها و تکنسین های داروخانه به طور معمول واکسیناسیون را در خرده فروشی ها و فروشگاه های مواد غذایی انجام می دهند. بنابراین ، دولت فدرال واکسیناتورهای داروخانه را به عنوان شرکای مهم بهداشت عمومی برای افزایش دسترسی و راحتی واکسن های COVID-19 شناخته است.

اخبار مرتبط  گل های شگفت انگیز چرای ارائه دهنده هیدرنتیا برای تعطیلات

درباره Meijer: Meijer یک است گرند رپیدز ، میش.خرده فروشی مستقر در 256 مرکز فروش بزرگ و فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور میشیگان، اوهایو، ایندیانا، ایلینوی، کنتاکی و ویسکانسین. مایجر که از سال 1934 یک شرکت خصوصی و خانوادگی اداره می شود ، پیشگام مفهوم “خرید یک مرحله ای” بود و در طول سال ها شامل بخش های جدید تولید محصولات تازه و گوشت ، همچنین داروخانه ها ، بخش های پوشاک جامع ، حیوانات خانگی ، باغ مراکز ، اسباب بازی ها و وسایل الکترونیکی. برای اطلاعات بیشتر در مورد Meijer ، لطفاً به سایت www.meijer.com مراجعه کنید. Meijer را در توییتر دنبال کنید @ twitter.com / Meijer و @ twitter.com / MeijerPR یا در www.facebook.com/meijer طرفدار شوید.

منبع Meijer

لینک های مربوطه

www.meijer.com