شرکت Surface Technology Silver Defender اکنون از طریق مشارکت با Pharmapacks در آمازون در دسترس است

نیویورک، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Silver Defender ، یک شرکت فناوری سطح ساخته شده برای تمیز نگه داشتن سطوح روزمره ، امروز همکاری خود را با Pharmapacks – یک سیستم عامل پیشرو در تجارت الکترونیک و فروشنده خرده فروشی برای مارک های مختلف در بازارهای عمده تجارت الکترونیکی – برای ارائه محصولات خود در آمازون اعلام کرد.

در حالی که کشور همچنان به بهترین روش ها برای تمیز کردن در میان بیماری همه گیر COVID-19 ادامه می دهد ، فیلم های ضد میکروبی در انتظار ثبت اختراع Silver Defender شامل همه چیز از دسته های در ، دکمه های آسانسور و نرده ها تا ماشین های کارت اعتباری ، شیرهای حمام و سبدهای خرید است. از طریق همکاری با Pharmapacks – که مصرف کنندگان را از طریق بازارهای آنلاین معروف از جمله آمازون با مارک های سلامتی و سلامتی خود متصل می کند – مصرف کنندگان می توانند به راحتی این موارد لازم را برای اطمینان از ایمنی و سلامت عمومی سفارش دهند.

زینپ “Z” اكمن ، شريك مديريت Silver Defender ، گفت: “با توجه به آب و هواي كنوني ، زمان بهتري براي همكاري با Pharmapacks وجود ندارد تا محصولات ما به راحتي در دسترس ملي مصرف كنندگان قرار گيرد.” “همانطور که اکنون در موج دوم این بیماری همه گیر جهانی قرار داریم ، محصولات ما بیش از هر زمان دیگری مفید و مورد نیاز هستند. فروش آنها از طریق آمازون ، یک مارک برجسته که دسترسی بی شماری از مصرف کنندگان به محصولات نظافت ، پزشکی و ایمنی روزانه را فراهم می کند ، سریع ، آسان و آرامش روانی را در زمانی که بیشتر به آن نیاز داریم فراهم می کند. “

اخبار مرتبط  CBD OF DENVER، INC. (CBDD) نتایج سه ماهه سوم و به روزرسانی های شرکت را اعلام می کند

تنها فناوری در نوع خود که ثبت آفت کش های EPA را آغاز کرده است ، فناوری Silver Defender با نور ، فشار هوا و لمس فعال می شود. طرحهای اختصاصی حاوی ماده ضد میکروبی است که از فیلم در برابر باکتریها ، کپک ، کپک و قارچ محافظت می کند. یونهای نقره با چندین مکان در سلولهای باکتریایی موجود در قسمت خارجی واکنش نشان داده و بر آنها تأثیر می گذارند و آن را تمیز نگه می دارند. نوارهای ضد میکروبی ، در اندازه های مختلف و مختلف موجود ، توانایی پوشاندن هر سطح را دارند.

اخیراً ، Silver Defender برای محافظت از مواردی مانند رایانه لوحی و تلفن ، نوارهای صفحه لمسی اضافه کرده است. فیلم قابل انعطاف را می توان متناسب با هر اندازه صفحه ای برش داد. علاوه بر فیلمهای آرزوی Silver Defender ، نوارهای صفحه لمسی نیز در نتیجه این همکاری در آمازون موجود هستند.

وی گفت: “ما از همکاری با Silver Defender بسیار هیجان زده هستیم زیرا در این مدت بی سابقه وظیفه خود را در تمیز نگه داشتن سطوح انجام می دهیم.” اندرو واگناس، مدیر عامل شرکت Pharmapacks. “به عنوان محصولی که برای همه یک ضرورت است ، ما مشتاقانه منتظر حمایت از برند Silver Defender از هر لحاظ هستیم.”

اخبار مرتبط  حمام تختخواب و تحقیقات فراتر از وکلای قبلی لوئیزیانا: Kahn Swick & Foti، LLC از افسران و مدیران Bed Bath & Beyond Inc تحقیق می کند.

Silver Defender رسماً در سال 2018 راه اندازی شد ، اما وقتی اوایل سال جاری بیماری همه گیر COVID-19 به کشور رسید ، تقاضا به طور غیرمنتظره ای سر به فلک کشید. فیلم های چسب Silver Defender را می توان در نهادهای عمومی ، غیرانتفاعی و خصوصی در سراسر کشور از جمله فرودگاه ها ، حمل و نقل عمومی ، مکان های خرده فروشی ، خطوط مسافرتی ، مدارس ، هتل ها ، ساختمان های دولتی و موارد دیگر یافت. از جمله مشتریان برجسته می توان به فرودگاه لانگ آیلند مک آرتور ، ساختمانهای مرکز تجارت جهانی و باغ وحش سن دیگو اشاره کرد.

درباره مدافع نقره

Silver Defender قصد دارد سطح جامعه را تمیز نگه دارد. فیلم های قابل انعطاف در انتظار ثبت اختراع برای پوشش هر چیزی ساخته شد. محافظت ضد میکروبی برای محافظت از فیلم ها ساخته شده است. طراحی های مناسب برای اطمینان از کاربرد و حذف سریع و آسان ، با در نظر گرفتن مشتری انجام شده است. وقتی روی سطح مشترک قرار می گیرد ، راحت ترین و موثرترین روش برای تمیز نگه داشتن فضای بیرونی به طور مداوم است. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://www.silverdefender.com.

اخبار مرتبط  وسایل لوله کشی Gerber اولین وب سایت جدید را ارائه می دهد

درباره Pharmapacks

Pharmapacks، LLC یک پلت فرم پیشرو در زمینه تجارت الکترونیکی و فروشنده خرده فروشی مارک های مختلف در بازارهای عمده تجارت الکترونیکی با فناوری انحصاری است که مارک ها را با یک راه حل تدارکات ، تحقق ، بازاریابی و فروش کامل و مقرون به صرفه توانمند می کند. فارماپکس دارای تیم برتر متخصصان تجارت الکترونیکی با بیش از 10 سال تجربه و 850 کارمند است که مشتریان را به مارک های مورد علاقه خود در بازارهای آنلاین مانند آمازون ، Walmart ، Target ، Google ، eBay و Facebook متصل می کند و به یکی از بزرگترین فروشندگان بازار تبدیل می شود. آمریکای شمالی. فارماپک ها با دسترسی به تعداد مشخصی از مارک های کمتر شناخته شده به بستر تجارت الکترونیکی فارماپکس و پایگاه مصرف کننده ، به عنوان “سکوی پرتاب” برای مارک های نوظهور عمل می کنند. این مارک ها را قادر می سازد تا بر تحقیق و توسعه محصول تمرکز کنند ، در حالی که Pharmapacks از نظر استراتژیک نقاط رقابتی قیمت را تعیین می کند و ارتباطی بین مصرف کننده و نام تجاری ایجاد می کند.

مخاطب:
برانا متکلف اوشینسکی
[email protected]
+ 1-212-257-1500

SOURCE مدافع نقره

لینک های مربوطه

https://www.silverdefender.com