Rollease Acmeda محدوده موتور نسل بعدی را با طراحی هد موتور صفر راه اندازی می کند

استمفورد ، اتصال، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Rollease Acmeda ، رهبر جهانی در صنعت پوشش پنجره ، امروز اعلام کرد که بلافاصله در دسترس موتورهای Li-ION نسل بعدی 5V Wire-free قرار دارد. موتورهای 5 ولت Li-Ion که بر روی پلت فرم بسیار موفق Automate® Motorization خود بنا شده اند ، دارای یک طراحی نوآورانه متمرکز بر سادگی و طراحی شده برای ماندگاری هستند. نسل بعدی موتور با فراهم کردن برخی از موارد قابل توجه در زمینه راحتی و راحتی ، خلوت و بهره وری انرژی که امروزه در دسته پوشش پنجره ها دیده می شود ، ارزش قابل توجهی به تولید کنندگان و مصرف کنندگان می دهد.

مدیر عامل شرکت گفت: “سایه های موتوری همچنان با محبوبیت و تقاضای بیشتری همراه می شوند که مصرف کنندگان هرچه بیشتر از عصر جدید فناوری خانه های هوشمند استقبال می کنند. گسترش بستر اتوماتیک یک رویکرد راحت و قابل اعتماد را برای کنترل و خودکارسازی سایه های یک خانه فراهم می کند.” دریک مارش. “مجموعه جدید دارای ویژگی جدید ZERO head ما است که دارای دو ویژگی قابل انتظار برای ثبت اختراع است. انواع آداپتورهای براکت یکپارچه و قابل تعویض به اندازه عرض مشابه کلاچ دستی طراحی شده اند. این به هر دو تولید کننده این امکان را می دهد تا از مشخصات یکسان در تولید استفاده کنند و همچنین مصرف کنندگان برای به روزرسانی سایه های موجود در این زمینه. این یک چیز ساده است اما یکی از بزرگترین چالش هایی است که صنعت ما در طول سال ها با آن روبرو بوده است “. “و پلت فرم فناوری ARC برنده جایزه ما همچنان سایه های هوشمند و کم مصرف را به خانه ها و فضاهای تجاری در سراسر جهان وارد می کند.”

محدوده موتور از یک درگاه شارژ 5 ولت میکرو USB استاندارد استفاده می کند و دیگر نیازی به کابل شارژ مجدد اختصاصی نیست. هر بار شارژ به طور معمول 12 تا 18 ماه طول می کشد و در صورت جفت شدن با صفحه اتوماتیک خورشیدی ، باتری در اکثر موارد شارژ خود را حفظ می کند. همه موتورها همچنان دارای پروتکل ARC 2-way هستند تا کاربران بتوانند سطح باتری را مشاهده کرده و موقعیت سایه را چه در خانه و چه در خانه تنظیم کنند و با تمام سیستم های کنترل صدا ، خانه هوشمند و اتوماسیون خانگی ادغام شوند. این محدوده همچنین شامل نسخه های اضافی EQ (Extra Quiet) از جمله پرچمدار موتور 25 میلی متری است.

هر موتور بصورت استاندارد با پنج سال ضمانت محدود ارائه می شود. اطلاعات بیشتر را می توان در AutomateShades.com یافت.

این محصول بلافاصله از طریق شرکای سازنده Rollease Acmeda واقع در سراسر کشور در دسترس است ایالات متحده، کانادا، و آمریکای لاتین. برای کسب اطلاعات در مورد محل خرید ، لطفاً با کارخانه در اینجا تماس بگیرید.

کیت تصویر مطبوعاتی

درباره Rollease Acmeda – Rollease Acmeda نوآوری ، طراحی و ساخت اجزای سخت افزاری و سیستم های پوششی پنجره ای ، دستی و خودکار و همچنین پارچه های مخصوص برای استفاده در کاربردهای تجاری و مسکونی است. Rollease Acmeda بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده قطعات و سیستم های مهندسی مستقل در صنعت پوشش پنجره است. دفتر مرکزی آن در استمفورد ، سی تی، Rollease Acmeda دارای یک تیم جهانی متشکل از بیش از 250 کارمند و امکانات توزیع می باشد ایالات متحده آمریکا، استرالیا و اروپا، در بیش از 40 کشور در سراسر جهان به هزاران مشتری خدمات ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت به سایت rolleaseacmeda.com مراجعه کنید

تماس با رسانه

جنیفر لا بولیتا

مدیر بازاریابی

203-590-5386

[email protected]

پرونده های مرتبط

01132021_AUTOMATE_RA نسل بعدی موتور محدوده را راه اندازی می کند-W_RFD.pdf

تصاویر مرتبط

automate-5v-motor-collection.png
مجموعه موتور 5 ولت را خودکار کنید
مجموعه جدید اتوماتیک 5 ولت موتور طراحی و مهندسی ابتکاری را برای پوشش پنجره های موتوری ارائه می دهد.

لینک های مربوطه

بیانیه مطبوعاتی

مجموعه 5 ولت را خودکار کنید

SOURCE Rollease Acmeda

لینک های مربوطه

http://rolleaseacmeda.com

اخبار مرتبط  Therapix Biosciences برای همکاری بیشتر با دانشگاه کالگری برای بررسی بیشتر کاندیدای دارویی اختصاصی آن THX-160 برای درد