مجموعه لباس عروس Pnina Tornai 2021 Couture را راه اندازی می کند

مجموعه ONE دارای لباس های عروس کوتور است که مطمئنا امسال همه راهروهای عروس را وا می دارد. مجموعه جدید ، با عشق و عطوفت طراحی شده است ، زمانی به دست ما می رسد که همه ما نیاز به یادآوری داریم که همه ما یکی هستیم. “ONE نام کامل یک مجموعه در زمانی است که همه ما بیش از هر زمان دیگری باید بفهمیم که در این کنار هم هستیم و همه با چالش روبرو هستیم.” Pnina Tornai توضیح می دهد “این مجموعه همچنین نماینده واحدی است که همه ما در یک ازدواج به آن امیدواریم – دو فرد که یک زندگی مشترک را می سازند ، بیشتر از مجموع اجزای آن.”

Pnina با استفاده از بهترین تزیینات و تزئینات ، سبک هایی از جمله گزینه های بدون بند ، غلاف های شیک و لباس های خط A را که با توری ، پولک ، گلدوزی و مصنوعات گل تزیین شده است ، طراحی کرده است. پینا این مجموعه را متناسب با عروسی های امروزی طراحی کرده است ، لباس هایی که قرار است از نزدیکترین خانواده عروس و دوستان عروس از نزدیک در مجالس عروسی دیده شوند ، نه از انتهای دیگر یک فضای بزرگ.

اخبار مرتبط  Vaporesso برای مبارزه با گسترش COVID-19 اقدام می کند

این مجموعه اکنون فقط با قرار ملاقات در Kleinfeld در دسترس است. شروع در 3000 دلار، این مجموعه در دسترس ترین مدل لباس پنینا با قیمت مناسب است که تاکنون طراحی شده است ، ضمن درک چالش های مالی بسیاری از زوج ها در بحبوحه همه گیر جهانی. یکی از مالکان کلاینفلد می گوید: “اکنون بیش از هر زمان دیگری ، ما نیاز به برداشت جدیدی از عروس داریم و Pnina با این مجموعه که مطمئنا همه عروسهای ما را تحریک خواهد کرد ، این کار را انجام داده است.” مارا اورشل.

عروس های آینده فرصت دیدار خواهند داشت Pnina Tornai لباسهایشان را در اولین نمایش تنه او در سال 2021 ، از سال 2013 تنظیم کنید 14 ژانویههفتم تا 24هفتم در کلاینفلد در شهر نیویورک.

کلیک اینجا برای مشاهده تصاویر کمپین

اخبار مرتبط  همکاران گروه Etam با Bambuser برای ایجاد نمایش سالانه هفته مد سالانه قابل خرید هستند

کلیک اینجا برای مشاهده محتوای ویدئویی کمپین

پست الکترونیک [email protected] برای قرار ملاقات برای مشاهده مجموعه در Kleinfeld یا درخواست تصاویر و محتوای ویدئویی با وضوح بالا.

درباره Kleinfeld Bridal:
کلاینفلد در سال 1941 تاسیس شد و بزرگترین خرده فروشی عروس لوکس در جهان است که انتخاب بی نظیری از لباس های طراح آمریکایی و اروپایی را با خود حمل می کند. سالن گل سرسبد 35000 فوت مربعی در قلب چلسی ، شهر نیویورک واقع شده است و میزبان نمایش محبوب TLC است ، به لباس بگویید بله.

اخبار مرتبط  گروه جمیرا و Little Foodies FoodieKiDS را ایجاد می کنند

درباره Pnina Tornai:
با بیش از 20 سال تجربه ، طراح عروس Pnina Tornai خود را به عنوان یکی از نام های برجسته در لباس عروس و لباس شب شناخته شده است. از سال 2005 ، تورنای خود را وقف این کرده است که به هزاران عروس کلاینفلد روز عروسی که همیشه آرزو داشته اند بدهد. از جمله طرح های برجسته وی می توان به کرست های محض ، توری های خارق العاده ، ترفندهای سطح بالا و تزئینات کریستال اشاره کرد. Tornai طرفداران جهانی و پیروان خود را به عنوان یک تأثیرگذار در مد ، عروس و سبک زندگی ایجاد کرده است و در تمام 19 فصل TLC ظاهر شده است به لباس بگویید بله و انواع دیگر برنامه های تلویزیونی در ایالات متحده و جهان.

SOURCE Kleinfeld Bridal