Hain Celestial فروش استراتژیک تجارت الکترونیکی مستقر در انگلستان ، Orchard House® را به اتمام می رساند

دریاچه موفقیت ، نیویورک، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – گروه Hain Celestial Group (Nasdaq: HAIN) ، پیشرو در تولید محصولات طبیعی و طبیعی با فعالیت در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و خاورمیانه با ارائه شیوه زندگی سالم تر به مصرف کنندگان ، امروز اعلام کرد که واگذاری تجارت میوه خود در انگلیس ، از جمله تجارت Orchard House Foods Limited و مارک های وابسته را به Elaghmore ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر در انگلیس ، به پایان رسانده است. جزئیات معامله اعلام نشده است.

مارک ال. شیلر، رئیس و مدیر اجرایی Hain Celestial ، اظهار داشت: “ما خوشحال هستیم که فروش استراتژیک میوه خود را به Elaghmore ، یک شرکت سهامی خاص متمرکز بر خرید و رشد مشاغل انگلستان ، انجام می دهیم. واگذاری این دارایی پیچیده و غیر اصلی به طور کامل با ساده سازی نام تجاری ما و فرآیندهای تحول استراتژیک هماهنگ می شود. با واگذاری این تجارت ، که تحت تأثیر همه گیری Covid-19 قرار گرفت ، تجارت باقیمانده Hain Celestial بهبود فوری در نرخ رشد و حاشیه خود را نشان می دهد ، به ما امکان می دهد سرمایه را پشت سر بگذاریم ما از توانایی خود برای ادامه بهبود حاشیه کلی و جریان های نقدی برای تقویت رشد و سودآوری پایدار در دراز مدت اطمینان داریم. “

اخبار مرتبط  Zepp از Zepp E ، خط جدیدی از لوازم جانبی طراحی شده با سلامتی در ذهن رونمایی کرد

Spayne Lindsay & Co. به عنوان مشاور مالی و DLA Piper UK LLP به عنوان مشاور حقوقی Hain Celestial عمل کردند.

درباره گروه Hain Celestial، Inc.
گروه آسمانی هایین (Nasdaq: HAIN) ، دفتر مرکزی آن دریاچه موفقیت ، نیویورک، یک شرکت پیشرو در تولید محصولات ارگانیک و طبیعی با فعالیت در است آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و خاورمیانه. Hain Celestial در بسیاری از دسته های طبیعی با مارک های معروف شرکت می کند که شامل Celestial Seasonings®، Clarks ™، Cully & Sully®، Dream®، Earth’s Best®، Ella’s Kitchen®، Farmhouse Fare، فرانک کوپر® ، GG UniqueFiber® ، Gale’s® ، Garden of Eatin’® ، Hain Pure Foods® ، Hartley’s® ، Health Valley® ، Imagine® ، Joya® ، Lima® ، لیندا مک کارتنیunder (تحت لیسانس) ، MaraNatha® ، Natumi® ، New Covent Garden Soup Co.® ، Robertson’s® ، Sensible Portions® ، Spectrum® ، Sun-Pat® ، ، Terra® ، The Gods® Greek ، William’s ™ ، Yorkshire Provender® و غذاهای Yves Veggie Cu. محصولات مراقبت شخصی این شرکت با مارک های Alba Botanica® ، Avalon Organics® ، Earth’s Best® ، JASON® ، Live Clean® ، One Step® و Queen Helene® به بازار عرضه می شوند.

بیانیه بندر امن
برخی اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ، از جمله قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. بیانیه های آینده نگر پیش بینی های مبتنی بر انتظارات و پیش بینی ها درباره وقایع آینده هستند و بیانیه نیستند واقعیت تاریخی با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه” ، “ادامه” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “برآورد” ، “می توانید عبارات آینده نگر را شناسایی کنید. احتمالاً “،” باور “،” ممکن است “،” جستجو “،” ممکن است “،” خواهد شد “،” باقی بماند “،” بالقوه “،” می تواند “،” باید “،” می تواند “،” آینده “و عبارات مشابه ، یا منفی آن عبارات یا کلمات یا عباراتی مشابه که پیش بینی یا نشانگر وقایع یا روندهای آینده است و صرفاً به مسائل تاریخی مربوط نمی شوند. همچنین می توانید با بحث در مورد استراتژی شرکت و عملکرد آینده ، اظهارات آینده نگرانه را شناسایی کنید.

اخبار مرتبط  Moen بیشترین سهم را در فناوری های سطح آب هوشمند هوشمند دارد

اظهارات رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت یا نتایج صنعت از نظر نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد متفاوت باشد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از جمله اظهارات آینده نگر ، و شما نباید به آنها به عنوان پیش بینی وقایع آینده اعتماد کنید. گزاره های آینده نگر به پیش فرض ها ، داده ها یا روش هایی بستگی دارند که ممکن است نادرست یا نادرست باشند و امکان تحقق آنها وجود ندارد. ما تضمین نمی کنیم که معاملات و رویدادهای توصیف شده همانطور که شرح داده شده اتفاق می افتد (یا اینکه آنها اتفاق می افتند). از جمله این خطرات ، از جمله خطرات جزئی از زمان به زمان در گزارش های شرکت ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، از جمله آخرین گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K و گزارش های بعدی ما در مورد فرم 10-Q است. . در نتیجه چنین خطرات و سایر عوامل ، شرکت نمی تواند در مورد نتایج آینده ، سطح فعالیت و دستاوردهای شرکت اطمینان ایجاد کند و نه شرکت و نه هیچ شخص مسئولیت صحت و کامل بودن این اظهارات را بر عهده نمی گیرند. کلیه اظهارات آینده نگر موجود در این صفحه از تاریخ این تاریخ اعمال می شود و ، به استثنای آنچه در قانون قابل اعمال است ، شرکت از هرگونه تعهد به روزرسانی یا بازنگری عمومی هر بیانیه آینده نگر برای انعکاس تغییرات فرضیات اساسی یا عوامل یا روش های جدید ، آینده صرف نظر می کند وقایع یا سایر تغییرات.

اخبار مرتبط  با اجلاس Inclusively You ، QVC تعهد پیشگام خود در زمینه فراگیری اندازه را جشن می گیرد

منبع The Hain Celestial Group، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.hain-celestial.com