Poshmark، Inc. قیمت گذاری پیشنهادات اولیه را اعلام می کند

REDWOOD CITY ، کالیفرنیا، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Poshmark، Inc. (Poshmark) امروز قیمت گذاری عرضه اولیه (IPO) 6،600،000 سهم سهام عادی کلاس A خود را با قیمت برای عموم اعلام کرد 42.00 دلار در هر سهم کلیه سهام توسط Poshmark ارائه می شود. انتظار می رود سهام این معاملات در بازار انتخاب جهانی Nasdaq آغاز شود 14 ژانویه 2021 تحت نماد “POSH”. علاوه بر این ، پذیره نویسان یک گزینه 30 روزه برای خرید حداکثر 990،000 سهم سهام عادی کلاس A از شرکت با قیمت IPO ، تخفیف و کارمزد پذیره نویسی کمتر دارند. انتظار می رود بسته شدن پیشنهاد در تاریخ رخ دهد 19 ژانویه 2021، منوط به رضایت از شرایط بسته شدن مرسوم.

مورگان استنلی و شرکت LLC ، گلدمن ساکس و شرکت LLC و Barclays Capital Inc. به عنوان مدیران پیشرو در اجرای کتاب برای این پیشنهاد فعالیت می کنند. Stifel ، Nicolaus & Company ، Incorporated ، ویلیام بلر و شرکت ، L.L.C ، ریموند جیمز و همکاران ، شرکت ، کاون و کمپانی ، LLC ، و JMP Securities LLC به عنوان مدیران مجری کتاب فعالیت می کنند.

اخبار مرتبط  شرکای Legent ™ Bourbon با Todd Snyder ، طراح لباس مردانه آمریکایی ، برای انتشار یک کت جین الهام گرفته از بوربن

پیشنهاد فقط با استفاده از دفترچه ارائه می شود. در صورت موجود بودن ، نسخه هایی از دفترچه اولیه مربوط به پیشنهاد را می توان از: Morgan Stanley & Co. LLC ، توجه: بخش Prospectus ، خیابان Varick 180 ، طبقه 2 ، نیویورک ، نیویورک 10014 یا از طریق تلفن در (866) 718-1649 ؛ Goldman Sachs & Co. LLC ، توجه: دفترچه راهنما ، 200 خیابان غربی ، نیویورک ، نیویورک 10282 ، یا از طریق تلفن با شماره (866) 471-2526 ؛ و Barclays Capital Inc. ، c / o Broadrid Financial Solutions ، توجه: دفترچه راهنما ، خیابان 1155 لانگ آیلند ، Edgewood ، نیویورک 11717 ، یا از طریق تلفن با شماره (888) 603-5847.

اخبار مرتبط  ipaymy محصول جدیدی را برای کمک به رستوران های سنگاپور در پذیرش پرداخت کارت اعتباری آنلاین در طول قطع کننده COVID-19 راه اندازی می کند

بیانیه ثبت مربوط به این اوراق بهادار در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده و از تاریخ موافقت اعلام شد 13 ژانویه 2021. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید این اوراق بهادار نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی.

اخبار مرتبط  دوره های آنلاین دائمی آرایش - میکروبلاستیک ، ابرو Ombre

درباره Poshmark، Inc:
Poshmark یک بازار اجتماعی پیشرو برای سبک های جدید و دست دوم برای زنان ، مردان ، کودکان ، خانه و موارد دیگر است. Poshmark با ترکیب ارتباط انسانی خرید فیزیکی با مقیاس ، سهولت و مزایای انتخاب تجارت الکترونیکی ، خرید و فروش را ساده ، اجتماعی و سرگرم کننده می کند. جامعه آن بیش از 70 میلیون کاربر ثبت شده در سراسر ایالات متحده و کانادا در حالی که مصرف پایدارتر را تقویت می کند ، آینده تجارت را پیش می برد.

مخاطب:

تماس با رسانه
[email protected]

تماس با سرمایه گذار
[email protected]

منبع Poshmark