کمپین Yingshang Grains and Oils در میدان تایمز ، نیویورک ، آمریکا ظاهر می شود

رودخانه هوآیه و رودخانه یینگه از این شهرستان عبور کنید ، بی وقفه پیچ و خم کنید ، همچنین زمین زیبا و خاک حاصلخیز در یینگ شانگ را تغذیه کنید. صنایع غذایی با کیفیت بالا ، با پیروی از روشهای طولانی تاریخی ، استفاده از منابع طبیعی محلی ، جمع آوری ذات فرهنگ محلی و تغذیه از رودخانه هوآیه ، در یینگ شانگ ایجاد و توسعه یافته است. به عنوان یک شهرستان با صنایع غذایی قدرتمند در چین، یینگشانگ علاوه بر بهبود ظرفیت تولید مواد غذایی ، به کیفیت غذای بدون آلودگی و سالم توجه بیشتری می کند ، مزایای “آب بدون آلودگی ، خاک حاصلخیز و زیست محیطی طبیعی” را کامل بازی می کند و برنامه مارک مشخص شده را به طور کامل اجرا می کند توسط “زیست محیطی Yingshang و محصولات سبز” ؛ “Yingshang Rice” به عنوان یک علامت تجاری معتبر با نشان ملی جغرافیایی محافظت شده چین شناخته شده است.

اخبار مرتبط  در سراسر جهان صنعت رژ لب تا سال 2025

در سالهای اخیر ، شهرستان یینگشانگ درگیر تنظیم مداوم ساختار صنعت کشاورزی و توسعه فعال مدل تجاری یکپارچه زنجیره ای ، تحت مفاهیم نوآورانه یک مرحله ای تحت پوشش “ادغام دانه” ، “ادغام صنعت” ، “ادغام بازار” و “است. ادغام گردش خون “و هدف قرار دادن ایجاد”دانه خوب چین و نفت “شهرستان مدل به منظور ساخت یک مارک معروف” شهر زادگاه گوانژونگ و شهر آبی آنهویی شمالی“برای غلات و روغن های Yingshang. علاوه بر این ، شهرستان Yingshang تمام تلاش خود را برای تولید محصولات معروف جدید ، با کیفیت بالا و ویژه محلی ، تولید محصولات غذایی بدون آلودگی ، سازگار با محیط زیست و ارگانیک را ترویج می دهد و به تدریج تأثیر نام تجاری “China Good Grains and Oil”.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی Stout و Porter Beer با رشد 7.86 میلیارد دلار در طی سالهای 2020-2024 و در CAGR 2٪ طی دوره پیش بینی رشد کند

میدان نیویورک تایمز در قلب شهر واقع شده است منهتن ، نیویورک شهر ، ایالات متحده آمریکا. به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان ، به عنوان “چهارراه جهان” شناخته می شود و روزانه ده ها هزار گردشگر را به خود جذب می کند. حضور مبارزات انتخاباتی در “صفحه نمایش چین” یینگ شانگ را به مردم خارج از کشور معرفی کرده و غلات و روغنهای با کیفیت یینگ شانگ را پخش کرده است ، به مخاطبان بیشتری در خارج از کشور اجازه می دهد تا بصورت بصری تری در مورد شهرستان یینگ شانگ و غلات و روغنهای با کیفیت بالا با ویژگی های محلی اطلاعات کسب کنند.

اخبار مرتبط  به روز رسانی به راهنمای سال کامل 2020

پیوندهای تصویر پیوندها:

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=382178
عنوان: در طول کریسمس 2020 و روز سال نو 2021 ، کمپین تجاری Yingshang Grains and Oils از “China Screen” در Times Times پخش شد ، نیویورک ، آمریکا.

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=382182
عنوان: در طول کریسمس 2020 و روز سال نو 2021 ، کمپین تجاری Yingshang Grains and Oils از “China Screen” در Times Times پخش شد ، نیویورک ، آمریکا.

SOURCE دفتر بازرگانی و غلات شهرستان یینگ شانگ