حشره در مسیر ورود به بازار مواد غذایی انسانی با ارزیابی مثبت از EFSA

سازمان ایمنی غذایی اروپا (EFSA) کرم های کنجاله را برای مصرف انسان بی خطر می داند –

پاریس ، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – چراغ سبز موقت را از EFSA بگیرید[1] این یک گام بزرگ به جلو برای صنعت است. این باید زمینه را برای مصوبات آینده ، به ویژه در مورد مصرف پروتئین حشرات چربی زده توسط انسان ، فراهم کند که از نظر ارزش و حجم ، به ویژه در ورزش و تغذیه ، بزرگترین بخش بازار مواد غذایی انسان را نشان می دهد.

  • Ÿnsect با YnMeal ، یکی از مواد تشکیل دهنده بدون چربی ، این بازارها را به عنوان امیدوار کننده ترین بازارها معرفی کرده است.
  • Ÿnsect برنامه غذای جدید خود را ارائه داده است (بدون درخواست حفاظت از اطلاعات به مدت 5 سال ، به طوری که داده های شما توسط همه افراد در بخش اروپا قابل استفاده باشد) نمایانگر مشخصات آلرژن بسیار کمتری نسبت به استفاده از کل حشرات است.
  • ectnsect طی ماه های آینده برای استفاده از بزرگترین بازار تناسب اندام و تغذیه ورزشی در ایالات متحده درخواست GRAS را ارائه می دهد.
  • Ÿnsect قبلاً قرارداد تجاری خود را در این بازارها امضا کرده است و موقعیت رهبری خود را در صنعت نشان می دهد.
اخبار مرتبط  پیمان و زباله دانیل شریک برای ایجاد یک مجموعه منحصر به فرد با برجسته کردن ادغام مد پایدار و پایدار

در 13 ژانویه 2021 ، سازمان ایمنی غذایی اروپا (EFSA) ارزیابی مطلوبی از ایمنی کرم های غذایی برای غذای انسان را پس از کار انجام شده توسط کارگروه غذا IPIFF فرانسوی[2] و اعضای آن EFSA به این نتیجه رسیده است که طبق فرآیندهای مورد نیاز اتحادیه اروپا در رابطه با قانون جدید مواد غذایی (مقررات اتحادیه اروپا 2015/2283) ، این محصول برای مصرف انسان بی خطر است. این ارزیابی مطلوب باید توسط اداره کل بهداشت کمیسیون اروپا تأیید شود ، که مجوز نهایی برای تأیید بازاریابی در اتحادیه اروپا را می دهد.

اخبار مرتبط  Pilot Light جشن 10 سالگی خود را با خوراک ذهن خود در خانه آغاز می کند

کرم پودر اولین حشره ای است که ارزیابی ایمنی مثبتی را برای مصرف انسان در جهان دریافت کرده است. این تصدیق است که مواد تشکیل دهنده کرم های کنجاله محصولات با کیفیت عالی هستند زیرا در “درجه غذایی” منحصر به فرد هستند در مقایسه با سایر حشرات که فقط در خوراک دام استفاده می شوند.

این دستیابی مهم یک دستاورد مهم است که پاداش کاری را که طی سالهای گذشته توسط کل صنعت حشرات اروپا در زیر چتر IPIFF جمع شده است ، پاداش می دهد. ما امیدواریم که این بررسی مثبت اولین مورد باشد“توضیح داد آنتوان هوبرت، مدیر عامل شرکت Ÿnsect.

درباره Ÿ حشره

حشره رهبر جهان در تولید طبیعی پروتئین ها و کودهای حشرات است. شرکت Next40 که در سال 2011 در پاریس تاسیس شد ، حشرات را به مواد اولیه حیوانات خانگی ، ماهی و گیاهان تبدیل می کند. Ÿnsect از مزارع پیشرفته خود ، از فناوری پیشگام ثبت اختراع محافظت شده توسط 260 اختراع ثبت شده در سراسر جهان برای تولید کرم کنجاله استفاده می کند مولیتوr در مزارع عمودی. www.ynsect.com

اخبار مرتبط  FRANZ Skincare USA اعلام راه اندازی ماسک صورت دوتایی صورت FRANZ Jet Microcurrent

[1] مرجع ایمنی غذایی اروپا (EFSA) آژانس اتحادیه اروپا است که برای کمک به محافظت از مصرف کنندگان ، حیوانات و محیط زیست در برابر خطرات مرتبط ، مشاوره علمی مستقلی در مورد خطرات موجود و ظهور مرتبط با زنجیره غذایی ارائه می دهد. با غذا.

[2] Plaftorm International of Insect for Food and Feed (IPIFF) ، یک سازمان چتر اروپایی است که نمایندگان ذینفعان فعال در تولید حشرات برای غذا و خوراک است.

SOURCE حشره