PLR Hustle کمک به کارآفرینان در ایجاد درآمد منفعل از طریق کتابهای الکترونیکی PLR و موارد دیگر!

LEXINGTON، S.C.، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – با همه گیری همه گیر در اطراف ما ، کمی “آسان” همان چیزی است که همه به آن نیاز دارند. اکنون ، با PLR Hustle ، هرکسی می تواند حق فروش مجدد انواع محصولات دیجیتالی را خریداری کند ، بنابراین درآمد منفعل را به واقعیت تبدیل می کند.

اخبار مرتبط  تیم کمپانی پپسی با کمپین های محلی به کارگران خط مقدم توجه در کمپین جدید "قوی تر با هم" پیوست

کارآفرینانی که قبلاً به اندازه کافی در بشقاب خود دارند می توانند از محصولات با قیمت مناسب در وب سایت PLR Hustle بهره مند شوند و پس از خرید ، بلافاصله مجاز به فروش مجدد هر محصول دیجیتالی به عنوان محصول خود خواهند بود.

هنرهای قابل چاپ روی دیوار ، کتابهای الکترونیکی و لیست فروشندگان عمده فقط برخی از گزینه های محصول موجود در PLR Hustle است.

کارآفرینان می توانند به جای صرف ساعت ها و هفته ها وقت با ارزش ، بر روی کالاهایی که خریداری می کنند به صورت خصوصی برچسب گذاری ، ویرایش و مارک مجدد کنند. و آنها می توانند به طور قانونی خود را به عنوان نویسنده یا سازنده به هر کالای خریداری شده اضافه کنند.

و با PLR Hustle ، صاحبان مشاغل می توانند فعالیتهای طولانی مانند حمل و نقل و مدیریت موجودی را از بین ببرند – همه اینها در حالی است که 100٪ مالکیت و سود را حفظ می کنند. کارآفرینان می توانند از طریق وب سایت خود به فروش بپردازند و یا از بستری مانند Sellfy استفاده کنند.

درباره PLR Hustle

PLR Hustle یک شرکت تجارت الکترونیکی است که به افراد اجازه می دهد محصولات دیجیتالی را به صورت خصوصی برچسب گذاری کنند.

تصاویر مرتبط

main-logo.png
آرم اصلی
این آرم اصلی PLR Hustle است.

لینک های مربوطه

وب سایت اصلی

صفحه اینستاگرام

SOURCE PLR Hustle