Global Market Insights، Inc. می گوید ارزش بازار گیاهان شیمیایی ارزش 865 میلیون دلار تا سال 2027.

SELBYVILLE ، دل.، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – پیش بینی می شود درآمد بازار گیاهان خوراکی جهان از این رقم عبور کند 865 میلیون دلار طبق گزارش تحقیق جدید Global Market Insights ، Inc تا سال 2027 انتظار می رود افزایش مقررات اعمال محدودیت در استفاده از آنتی بیوتیک ها در خوراک دام ، همراه با افزایش موارد اسهال در حیوانات ، تقاضا برای مکمل های غذایی طبیعی و پایدار را افزایش دهد. مانند فیتوژنیک خوراک در سالهای آینده.

اقدامات دارویی فیتوژنیک خوراک حاصل از گیاهان و ادویه های موجود در دستگاه گوارش ، به دلیل اثرات شل کنندگی و اسپاسمولیتیک آنها ، احتمالاً کاربرد آنها را در خوراک دام محدود می کند. خطری که دام ها به دلیل احتمال بیش از حد مصرف مواد غذایی گیاهی خوراکی حاصل از گیاهان و ادویه ها ایجاد می کنند ، ممکن است در سالهای آینده مقبولیت آن را در بین دارندگان دام کاهش دهد.

درخواست نمونه این گزارش تحقیق در https://www.gminsights.com/request-sample/detail/120

برخی از یافته های عمده گزارش بازار فیتوژنیک خوراک شامل موارد زیر است:

  • افزایش خوشمزه سازی خوراک ، تحریک گوارشی ، افزایش عملکرد رشد ، بهبود سرعت تولید مثل و بهبود بهره وری خوراک مواد شیمیایی گیاهی ممکن است تقاضای بازار را در سالهای آینده افزایش دهد.
  • توانایی فن آوری های نوین جدید مانند کپسول سازی برای افزایش ماندگاری روغن های اساسی همراه با توانایی روغن های اساسی برای افزایش طعم پذیری خوراک ، پایداری در جیره ، بهبود هضم و افزایش عملکرد حیوانات باید تقاضا برای مواد غذایی فیتوژنیک خوراک اساسی را افزایش دهد.
  • انتظار می رود بخش فیتوژنیک خوراک اسانس بیش از 3.7٪ CAGR را در طول دوره بررسی ثبت کند.
  • برخی از بازیگران اصلی در بازار فیتوژنیک خوراک شامل DuPont ، Phytosynthese ، Igusol ، Phytobiotics ، Nor-Feed ، Ayurvet Limited ، Delacon Biotechnik GmbH ، Indian Herbs Specialties ، Akay Group و Biomin GmbH هستند.
  • فوایدی مانند مکمل های غذایی ، بهبود هضم و پاسخ ایمنی و بهبود سلامت روده ممکن است تقاضا برای گیاهان خوراکی اولئورزین را افزایش دهد.
  • انتظار می رود که بخش فیتوژنیک خوراک اولئورسین بیش از حد برسد 160 میلیون دلار تا سال 2027
  • تولیدکنندگان به شدت در حال تحقیق و توسعه برای تولید محصولات بسیار کارآمد با قابلیت هضم بهتر هستند.
  • توانایی فیتوژنیک خوراک برای کاهش تولید و انتشار متان در نشخوارکنندگان ممکن است به کاهش انتشار گلخانه کمک کرده و در نتیجه سهم بازار را افزایش دهد.
  • انتظار می رود بازار فیتوژنیک خوراک دام نشخوارکنندگان به بیش از حد برسد 175 میلیون دلار تا سال 2027

بینشهای اصلی صنعت را در 320 صفحه با 220 جدول داده بازار و 50 شکل و نمودار از گزارش مرور کنید ، “گزارش بازار تجزیه و تحلیل صنعت ، تولیدات گیاهی (روغنهای ضروری ، گیاهان و ادویه ها ، اولئورسین) ، دام (طیور ، خوک ، نشخوارکننده ، آبزی ، اسب) گزارش تجزیه و تحلیل صنعت ، پتانسیل کاربرد ، روند قیمت ها ، سهم بازار و پیش بینی بازار“به تفصیل همراه با فهرست مطالب:

https://www.gminsights.com/industry-analysis/feed-phytogenics-market

افزایش مصرف جهانی غذاهای دریایی و افزایش آگاهی مصرف کنندگان در مورد کیفیت محصولات دریایی احتمالاً تقاضا برای مواد غذایی فیتوژنیک در آبزیان را افزایش می دهد. ترکیبات فیتوژنیک در استفاده از آبزیان در کاهش قیمت خوراک ، نگرانی های مربوط به سلامت دام و ایمنی غذا به دلیل گران بودن مواد اولیه مانند پودر ماهی و افزایش اعتماد به مواد اولیه ارزان تر ، که می تواند تقاضای آن را در گونه های آبزی افزایش دهد ، کمک می کند.

اروپا انتظار می رود بازار فیتوژنیک خوراک با توجه به ممنوعیت شدید اعمال آنتی بیوتیک در برنامه های خوراک دام در منطقه ، رشد چشمگیری داشته باشد. علاوه بر این ، افزایش مصرف گوشت خوک و افزایش تعداد مزارع پرورش خوک در منطقه ممکن است از تقاضای بازار در منطقه پشتیبانی کند. افزایش آگاهی مصرف کننده در مورد مصرف غذای غنی از پروتئین ممکن است باعث تحریک بیشتر آمار بازار شود.

آخرین وبلاگ “نوآوریهای اخیر در مصرف مواد غذایی فیتوژنیک خوراک روغنهای ضروری” را بخوانید

https://www.altcoinbeacon.com/feed-phytogenics-industry/

مرور گزارش مرتبط:

پیش بینی های بازار آنزیم های خوراک دام گزارش تجزیه و تحلیل صنعت ، فرم (خشک ، مایع) ، محصول (فیتاز ، کربوهیدراز ، پروتئاز ، پلی ساکارید غیر نشاسته ای) ، دام (طیور ، خوک ، آبزی پروری ، نشخوارکننده) ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل رشد ، روند قیمت ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی ، 2019 – 2026

https://www.gminsights.com/industry-analysis/animal-feed-enzymes-market

درباره بینش بازار جهانی

بینش جهانی بازار ، شرکت ، دفتر مرکزی در دلاور، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

feed-phytogenics-Industry.jpg
پیش بینی های صنعت فیتوژنیک خوراک 2027

لینک های مربوطه

نیتروژن غیر پروتئینی در بازار خوراک

بازار مواد افزودنی خوراک دام

SOURCE Global Market Insights، Inc.

اخبار مرتبط  هابلوت لیگ قهرمانان بزرگ بنگ بنگ و یوفا را ارائه می دهد