اسکات پیرسون به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور به بلوون پیوست

اسکات بیش از 15 سال تجربه مدیریت ارشد ، از جمله بیش از یک دهه پیشبرد توسعه استراتژیک و اجرای برنامه در عمده فروشان HVAC ملی و تولید کنندگان تجهیزات اصلی دارد. تاریخچه اسکات به عنوان یک پیشگام در صنعت و دیدگاه منحصر به فرد و جامع وی به مأموریت Bluon برای ایجاد نوآوری و کارایی واقعی در صنعت HVAC کمک خواهد کرد.

قبل از پیوستن به Bluon ، اسکات بیش از 4 سال را به عنوان رهبر تجارت قطعات برای هاوتک گذراند ، و در آنجا شرکت را به عنوان یکی از تحسین برانگیزترین و موفق ترین تامین کنندگان قطعات برای صنعت پیچیده و پراکنده تجاری HVAC ساخت و رشد داد. با ذهنیت آینده نگرانه و زمینه گسترده صنعت خود ، اسکات یک سرمایه فوری برای Bluon خواهد بود زیرا همچنان به یکی از سریعترین شرکتهای فناوری در HVAC تبدیل می شود.

اخبار مرتبط  برندهای جین و پوشاک زنانه متعلق به Nygard برای فروش هستند

پیتر کاپوسیاتی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Bluon ، گفت: “ما از آوردن یکی از مبتکران و صنعتگران واقعی صنعت بسیار هیجان زده و فروتن هستیم. دانش و بینش اسکات در مأموریت ما برای برقراری ارتباط تکنسین های خدمات با تأمین کنندگان آنها بسیار ارزشمند خواهد بود.”

پیرسون گفت: “من از پیوستن به تیم Bluon بسیار هیجان زده هستم.” “من معتقدم Bluon دارای یک مدل تجاری عالی و تیم مدیریتی با استعداد است که به طور منحصر به فرد آن را برای استفاده از تغییر محیط HVAC قرار می دهد. همانطور که صنعت پیشرفت می کند ، من معتقدم Bluon در موقعیتی است که یک مجموعه مقرون به صرفه و ارزشمند از راه حل های کمک به خدمات ارائه دهد. تکنسین ها ، پیمانکاران و تامین کنندگان آنها. “

اخبار مرتبط  Newmine اعلام کرد گای هیپول نماینده انگلیس و اروپا خواهد بود و هیئت مشورتی معتبر Newmine را گسترش می دهد

درباره Bluon

Bluon، Inc با 23000 تکنسین خدمات بزرگترین و سریعترین رشد در HVAC است. Bluon پیشگام مبرد مبرد TdX 20 (R-458A) ، تنها جایگزین R-22 بود که باعث بهبود بهره وری انرژی ، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و افزایش عمر مفید تجهیزات HVAC برای صاحبان املاک شد. به عنوان ابزاری برای افزایش پذیرش محصول ، Bluon اولین بستر پشتیبانی جامع صنعت را ایجاد کرد که به سرعت به جامع ترین بانک اطلاعاتی واحدهای HVAC در صنعت تبدیل شده و آموزش ، ابزارها و پشتیبانی به موقع از فناوری های HVAC را ارائه می دهد. با استفاده از Bluon ، سرانجام فناوری های خدماتی یک منبع واحد برای اسناد ، مشخصات و آموزش دارند ، که باعث صرفه جویی در وقت آنها ، بهبود روابط آنها با مشتریان و در نهایت اتصال تکنسین ها با تأمین کنندگان ترجیحی خود می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد Bluon ، مراجعه کنید www.bluon.com.

اخبار مرتبط  دعوت به روز بازار سرمایه مجازی AAK AB

منبع بلوون

لینک های مربوطه

www.bluon.com