از فردا ، یک میلیون دلار بورس و کمک هزینه تحصیلی ارائه شده توسط بنیاد آموزشی انجمن ملی رستوران ها

دانشجویان در سراسر کشور به دلیل همه گیری همه گیر با چالش های بی سابقه ای روبرو هستند. برای اولین بار در پنج سال گذشته ، اکثر سالمندان مقیم دانشگاه قصد دارند وام (CNBC) بگیرند. برای کمک ، NRAEF برنامه هایی را برای ارائه کمک مالی به هر کسی که در رستوران ، خدمات غذا و مهمان نوازی تحصیل می کند باز می کند. امسال ، NRAEF تقریباً جایزه می دهد 1 میلیون دلار در بورس و کمک هزینه تحصیلی.

“هنر آشپزی نزدیک به یک دهه است که علاقه من به من است و شروع یکی از بزرگترین سفرهای زندگی من در این سال تحصیلی آینده تجربه لذت بخشی و تغییر دهنده زندگی برای من خواهد بود ، بنابراین از اینکه قسمت بزرگی از من هستید جوانه زدن حرفه “، گفت آلنا جنکینز-میراندا، یک دریافت کننده بورس تحصیلی NRAEF 2020 و کالج فناوری پنسیلوانیا دانشجوی هنر آشپزی. “من فقط می توانم قدردانی خود را به صورت تلاشی انكار ناپذیر به طور كامل بیان كنم تا بهترین قدم خود را به جلو بردارم کالج فناوری پنسیلوانیا! “

اخبار مرتبط  Asetek Liquid Cooling Advances قابلیت اورکلاکینگ کولر گرافیکی GPU جدید سری GeForce RTX ™ 30 از MSI

بورسیه های NRAEF از 2500 دلار به 10000 دلار و می تواند برای هزینه های تحصیل ، کتاب ، اتاق و تخته و سایر هزینه های مربوط به مدرسه استفاده شود. بورسیه ها محدودیت سنی ندارند. خواه متقاضیان تازه فارغ التحصیل دبیرستان باشند یا بزرگسالانی که می خواهند تغییر شغلی ایجاد کنند ، افراد در مقاطع مختلف تحصیلی تشویق می شوند که اقدام کنند.

اخبار مرتبط  سرگرمی MGA با مبارزات غیرانتفاعی MGAE ، با کمپین "سورپرایز و شگفت انگیز" در سال جدید بازگشت

آخرین مهلت درخواست است 15 مارس 2021 و برنامه ها را می توان از طریق پورتال آنلاین بنیاد تکمیل کرد – بورس تحصیلی ChooseRestrors.org/

درباره بنیاد آموزشی انجمن ملی رستوران ها: به عنوان بنیاد خیرخواهانه انجمن ملی رستوران ها ، مأموریت بنیاد آموزشی انجمن رستوران ملی برای عموم مردم به افزایش آموزش و آموزش صنعت ، توسعه شغلی و مشارکت جامعه اختصاص دارد. NRAEF و برنامه های آن برای جذب ، توانمند سازی و پیشرفت نیروی کار امروز و فردا در رستوران و خدمات غذا کار می کنند. برنامه های NRAEF شامل: ProStart® – یک برنامه شغلی و آموزش فنی در دبیرستان است. رستوران آماده – مشارکت با سازمان های مستقر در جامعه برای “جوانان فرصت” با مهارت آموزی و فرصت های شغلی نظامی – کمک به نیروهای نظامی و زنان در انتقال مهارت های خود به مشاغل رستوران و خدمات غذایی. بورس تحصیلی – کمک مالی برای دانشجویانی که در رستوران ، خدمات غذا و مهمان نوازی تحصیل می کنند. و ، پروژه كارآموزي ثبت شده در بخش مهمان نوازي – مشاركتي با انجمن هتل و اسكان آمريكا كه يك برنامه كارآموزي ميزباني را براي صنعت فراهم مي كند. برای اطلاعات بیشتر در مورد NRAEF ، مراجعه کنید را انتخاب کنید.

اخبار مرتبط  جان Deere اکنون لاستیک Goodyear® Super Single LSW® را در تراکتورهای سری 8R ارائه می دهد

SOURCE بنیاد آموزشی انجمن ملی رستوران ها

لینک های مربوطه

https://chooserestaces.org/