InMed برای حضور در چهارمین کنفرانس سالانه شاهدانه Canaccord Genuity

VANCOUVER، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت دارویی InMed (“InMed” یا “Company”) (TSX: IN؛ OTCQX: IMLFF) ، یک شرکت دارویی در مرحله بالینی است که در حال توسعه داروهای هدفمند بیماریهای با نیاز پزشکی بالا برآورده نشده و راه را برای پیشرفت بالینی کانابولین (CBN) اعلام کرده است. که اریک A. آدامز ، رئیس جمهور و مدیرعامل InMed ، به عنوان بخشی از کنفرانس مجازی آینده ، یک نمایه شرکت را ارائه می دهد:

  • Canaccord Genuity’s 4هفتم کنفرانس سالانه شاهدانه در سه شنبه 12 اردیبهشتهفتم، سال 2020 در
    12:00 PM PST / 3:00 PM EST.

پخش وب ارائه در: http://wsw.com/webcast/canaccord39/imlff و همچنین از صفحه سرمایه گذار وب سایت InMed در https://investors.inmedpharma.com/ در دسترس خواهد بود.

درباره InMed: InMed Pharmaceuticals یک شرکت دارویی در مرحله بالینی است که خط لوله ای از داروهای مبتنی بر کانابینوئید را توسعه می دهد ، که در ابتدا بر مزایای درمانی کانابینول (CBN) در بیماریهایی که نیاز به پزشکی بالایی ندارند متمرکز شده است. این شرکت به ارائه گزینه های درمانی جدید برای بیمارانی که ممکن است از داروهای مبتنی بر کانابینوئید بهره مند شوند ، اختصاص یافته است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.inmedpharma.com مراجعه نمایید.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار و پیش بینی بازار بسته بندی مصرف کنندگان قهوه و چای (CPG) 2020-2024 با تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19

توجه به اطلاعات پیشرو:
این انتشار خبری حاوی “اطلاعات رو به جلو” و “بیانیه های آینده نگر” (در مجموع ، “اطلاعات رو به جلو”) به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. اطلاعات آینده نگر مبتنی بر انتظارات و باورهای فعلی مدیریت است و در معرض تعدادی از خطرات و ابهامات است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از لحاظ مادی از آنچه در توضیحات آینده نگر توضیح داده شده متفاوت است. اطلاعات به جلو در این نسخه خبری شامل اظهاراتی در مورد: ارائه در چهارمین کنفرانس سالانه شاهدانه Canaccord در مورد 12 ماه مههفتم، 2020؛ پیشرو در پیشرفت بالینی کانابولین (CBN). ایجاد خط لوله داروهای مبتنی بر کانابینوئید در بیماریهایی که نیاز پزشکی زیادی ندارند ، و ارائه راه حل های جدید درمانی برای بیمارانی که ممکن است از داروهای مبتنی بر کانابینوئید بهره مند شوند.

اخبار مرتبط  خوردن مغذی در خانه

کلیه اطلاعات پیش بینی شده در اینجا با این بیانیه احتیاط کاملاً واجد شرایط است ، و InMed هرگونه تعهدی را برای تجدید نظر یا به روزرسانی اطلاعات مربوط به آینده یا اعلام عمومی نتایج هرگونه تجدید نظر در مورد هر یک از اطلاعات آینده به دنبال در این مورد رد می کند. برای انعکاس نتایج ، رویدادها یا تحولات آینده ، به استثنای آنچه در قانون تصریح شده است

اخبار مرتبط  بازار آشپزخانه ابر تا سال 2027 به $ 71.4 میلیارد دلار در سطح جهانی ، با 12.0٪ CAGR: تحقیقات بازار متفقین

نیازی به آنها نیست تورنتو موجودی مبادلات و خدمات خود را مبادله كنيد و سرويس هاي ارائه شده خود را براي تحقيق يا صحت اين امر مجدداً مورد بازبيني قرار گيرد و يا پذيرش آن است. تورنتو موجودی مبادلات و خدمات خود را مبادله كنيد و سرويس هاي ارائه شده خود را براي تحقيق يا صحت اين انتشار مجدداً بازبيني كرده يا توانايي پذيرش كنيد.

SOURCE InMed Pharmaceuticals Inc.

لینک های مربوطه

www.inmedpharma.com