Pandemic کارآفرین لس آنجلسی جولیان اوکانر در ماموریت: شادی را شفا دهید

ویروس کرونا ویروس باعث می شود افراد بیشتر به آینده فکر کنند. مانند لس آنجلس سوابق جهانی COVID-19 را می شکند ، مردم اکنون بیش از هر زمان دیگری به طور جدی اثرات آن را در نظر دارند. اوکانر که با مرگ ، افسردگی ، خودکشی و نابودی مالی احاطه شده است ، امسال ماموریت ایجاد تغییرات مثبت را دارد. اوکانر و همچنین هرکسی می داند که ساده سازی و اولویت بندی بیشترین اهمیت برای یک زندگی پراهمیت بسیار مهم است.

اوکانر می گوید: “به عنوان یک کارآفرین ، تفکر صلح آمیز بستگی زیادی به شفاف سازی ارزش های شما دارد.” “این همچنین به معنای ایجاد یک تجارت پایدار است که بازپرداخت کند و در نهایت بدون گذاشتن پول روی میز قابل فروش باشد.”

اوکانر پس از تجربه فرسودگی شغلی در حالی که بیش از حد برای کاهش آسیب های مربوط به بیماری همه گیر تلاش می کرد ، تصمیم گرفت بهترین افراد را جمع آوری کرده و بالاترین کیفیت مشاوره را ارائه دهد ، مانند توصیه هایی که توسط نویسنده پرفروش کتاب پدر پولدار پدر بیچاره، شارون لشتر، در کتاب جدیدش خروج از Rich.

اخبار مرتبط  آلفا لاوال برنده 95 میلیون SEK سفارش بهره وری انرژی در چین شد

لختر توضیح می دهد: “در این اوقات نامشخص ، یافتن راه هایی برای تنظیم و انطباق تجارت خود برای ارائه خدمات به مشتریان در بالاترین سطح ممکن ، ضروری است.” “این نه تنها به نفع مشتریان شما است بلکه ارزش تجارت شما را نیز افزایش می دهد. بسیاری از مشاغل بهترین سال خود را در سال 2020 داشتند زیرا آنها راهی برای خدمت به مشتریان خود به روشی مقیاس پذیر یافتند که منجر به سود بهتر و همچنین ارزیابی بیشتر شود.

در سال 2021 ، اوکانر پیام خود را منتشر می کند – که در حال حاضر تعداد زیادی از مردم هزینه قطع شدن را پرداخت کرده اند ، نیازی به ذکر زمان تجارت با پول نیست. اوکانر همکاری با دیگران را تشویق می کند ، و کارهایی مانند مدیریت رسانه های اجتماعی را برای استفاده از وقت و تأثیرگذاری برون سپاری می کند.

اخبار مرتبط  پیش بینی رشد بازار جهانی تشک های یوگا با رشد 480.87 میلیون دلار در طی سالهای 2020-2024 ، پیشرفت در CAGR 6٪

شارون لشتر در سطح بین المللی به عنوان یک متخصص سواد مالی ، سخنران اصلی و مربی تجارت شناخته شده است. او یک نیویورک تایمز نویسنده پرفروش ، کارآفرین موفق ، خیرخواه و دارای 35 سال سابقه کار به عنوان CPA دارای مجوز. وی به دو رئیس جمهور ایالات متحده در زمینه سواد مالی مشاوره داده است. شارون نویسنده پرفروش ترین کتاب های بین المللی است پدر پولدار پدر بیچاره، و 14 کتاب دیگر از مجموعه پدر پولدار.

در سال 2008 ، هنگامی که اقتصاد سقوط کرد ، بنیاد ناپلئون هیل از لچر درخواست کرد تا به انرژی مجدد آموزه های نام آور این سازمان کمک کند. از جمله پرفروش ترین کتاب های وی در این بنیاد می توان به کتابها اشاره کرد سه پا از طلا، برتری از شیطان، برای زنان فکر کنید و ثروتمند شوید و موفقیت و چیزی بزرگتر. او همچنین در این فیلم حضور دارد فکر کنید و ثروتمند شوید: میراث و در مجموعه تلویزیونی ملی بزرگترین انگیزه های جهان. در حال حاضر شارون در حال راه اندازی جدیدترین عنوان خود است ، خروج از Rich برای حمایت از کارآفرینان در ایجاد ارزش و مقیاس پذیری در مشاغل خود ، بنابراین آنها می توانند در موقعیت بالاترین توانایی قرار گیرند.

اخبار مرتبط  پیش بینی CAGR 7.5٪ - تقاضای برنامه های جدید

جولیان اوکانر یک نویسنده ، بازیگر ، سخنران و استراتژیست برنده جایزه است که با مدیران عامل و دندانپزشکان با موفقیت بالا کار می کند تا به آنها در اولویت بندی آنچه در زندگی و کار مهم است کمک کند. کتاب های او شامل آن را برای شغل خود هجی کنید و هجی کردن آن برای مرد شما. جدیدترین کتاب اوکانر شادی شفا دهنده انتظار می رود در سال 2021 منتشر شود.

برای خرید کتاب جدید لختر خروج از Rich بازدید www.exitrichbook.com/ خرید

مخاطب: [email protected]

منبع جولیان اوکانر