Stop & Shop سرمایه گذاری در شورای توسعه تامین کننده اقلیت Greater New England (GNEMSDC)

بوستون، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شورای توسعه تامین کننده اقلیت Greater New England (GNEMSDC) دریافت 50000 دلار سرمایه گذاری از سوپر مارکت های Stop & Shop و یک مورد دیگر 5000 دلار از گروه منابع وابسته Stop & Shop NextGen ، تیمی از همکاران Millennial و Gen Z Stop & Shop اختصاص داده شده به لحاظ اقتصادی. این 55000 دلار سرمایه گذاری برای افزایش محتوا و تحویل برنامه توسعه GNEMSDC برای مشاغل اقلیت ، با تمرکز ویژه بر مشاغل متعلق به سیاه پوستان ، استفاده خواهد شد.

برنامه توسعه GNEMSDC بر روی شرکتهای دارای گواهینامه به عنوان یک شرکت تجاری اقلیت (MBE) توسط GNEMSDC تمرکز دارد. بودجه Stop & Shop این برنامه را از طریق مشاوره تجاری یک به یک متناسب با اندازه و پیچیدگی هر شرکت تجاری اقلیت همراه با کمک به ایجاد مشاغل پایدار با تمرکز ویژه بر مدیریت مالی ، پیشرفت های عملیاتی و فرآیند ، برنامه ریزی استراتژیک پشتیبانی می کند. ، و بازاریابی.

وی گفت: “این سرمایه گذاری توسط Stop & Shop و گروه منابع وابسته NextGen به ما این امکان را می دهد تا به ایجاد یک برنامه توسعه حتی موثرتر برای تقویت بیشتر مشاغل اقلیت نیوانگلند ادامه دهیم.” پیتر هرست، رئیس و مدیر عامل GNEMSDC. “توسعه تجارت اقلیت ها به کاهش شکاف ثروت نژادی کشور کمک می کند و برنامه توسعه MBE ما همچنان به سلامت و رشد MBE های فعلی و آینده ما کمک خواهد کرد. تأثیر سو C Covid-19 در مشاغل متعلق به اقلیت ها نیاز به تمرکز لیزری مانند اهرم هایی که موفقیت MBE ها را به همراه دارد ، از جمله دسترسی به قرارداد با خریداران در بخش خصوصی و بخش دولتی ؛ دسترسی به سرمایه فکری که به صاحبان MBE امکان می دهد رهبران و مدیران موثرتری باشند و دسترسی به سرمایه مالی که رشد آنها را پشتیبانی می کند ، خواه همزمان یک قرارداد باشد یا از طریق ادغام و ادغام. ”

اخبار مرتبط  شرکای پیشرو شرکت های پستی با FarEye برای ارائه تجربه بهتر مشتری همکاری می کنند

“Stop & Shop متعهد به پشتیبانی از جوامعی است که همکاران و مشتریان ما در آن کار و زندگی می کنند” گوردون رید، رئیس Stop & Shop. “ما امیدواریم که این سرمایه گذاری برای GNEMSDC به عنوان یک بلوک برای مشاغل متعلق به سیاه پوستان باشد ، که به آنها امکان رشد ، توسعه و شکوفایی را می دهد.”

با این سرمایه گذاری از Stop & Shop و گروه NextGen ، GNEMSDC دامنه برنامه توسعه خود را فراتر از 250 MBE مجاز در نیوانگلند گسترش می دهد. این گسترش شامل پشتیبانی از مشاغل متعلق به سیاه پوستان از طریق ادغام در زنجیره تأمین Stop & Shop در فروشگاه های خرده فروشی و خدمات تحویل منزل در سراسر نیوانگلند و شمال شرق خواهد بود.

اخبار مرتبط  KIND Skyline City New York را به عنوان ادای احترام به راهپیمایی های پراید لغو شده در سراسر جهان و ادای احترام به جنبش حقوق LGBTQ

درباره شورای رشد بزرگتر اقلیت انگلیس جدید (GNEMSDC):

فعالیت از دفاتر در بوستون، ماساچوست و نیوهیون ، کانتیکت، GNEMSDC (www.gnemsdc.org) ورود اقتصادی و توسعه مشاغل اقلیت را ارتقا می دهد. 250 مشاغل اقلیت دارای گواهینامه GNEMSDC درآمد کل دارند 2.7 میلیارد دلار و بیش از 20 هزار کارمند (65٪ آنها اقلیتهای قومی هستند). GNEMSDC اعضای شرکت ما را با MBE ، اعضای شرکت را با یکدیگر و MBE کوچک را با MBE بزرگتر متصل می کند. برنامه توسعه ما تضمین می کند MBE های ما در صورت بروز فرصت آماده قرارداد هستند. وکالت ما بر تأثیر توسعه مشاغل اقلیت در تقویت جوامع متمرکز است. یک مطالعه تأثیر اقتصادی مستقل بر MBE های GNEMSDC نشان داد که تأثیرات اقتصادی آنها شامل: سهم تولید ناخالص داخلی از 4.3 میلیارد دلار؛ دستمزد حمایت شده از 1.9 میلیارد دلار؛ و کل مشاغل پشتیبانی شده از بیش از 32 هزار نفر. با ما در تماس باشید توییتر، LinkedIn ، فیس بوک ، اینستاگرام.

اخبار مرتبط  برنامه کمک غذایی در Midtown Manhattan میزبان یک جشن مجازی / حضوری ترکیبی برای جشن شکرگذاری و غذا دادن به میهمانان گرسنه

درباره توقف و فروشگاه:

Stop & Shop امروزه با بیش از 100 سال خرید و فروش بقایای محله ، با تازه سازی ، تقویت نیرو و الهام بخش ، امکانات جدیدی را برای مشتریان فراهم می کند. Stop & Shop که متعهد به کمک به جوامع خود برای داشتن غذای بهتر و زندگی بهتر است ، سابقه دیرینه در بازگرداندن محله هایی را دارد که با تمرکز بر مبارزه با گرسنگی و مراقبت و تحقیقات سرطان کودکان فعالیت می کند. Stop & Shop Supermarket Company LLC یک اهدد دهلیز است ایالات متحده آمریکا این شرکت نزدیک به 58000 نفر از همکارانش را استخدام کرده و بیش از 400 فروشگاه را در سراسر کشور اداره می کند ماساچوست، کانتیکت، جزیره رود، نیویورک و نیوجرسی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Stop & Shop ، به اینجا مراجعه کنید stopandshop.com.

SOURCE شورای توسعه تامین کننده اقلیت Greater New England

لینک های مربوطه

www.gnemsdc.org