با گنجاندن پاراگوئه ، اکنون تمام آمریکای جنوبی تحت حمایت قوانین جامع دود سیگار است

واشنگتن، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – با امضای هفته گذشته ، فرمان ریاست جمهوری در پاراگوئه ممنوعیت استعمال دخانیات و استفاده از سیگار الکترونیکی در مکانهای عمومی بسته و در مکانهای باز با گردش گسترده ، کشورهای آمریکای لاتین جنوب در سلامت عمومی به نقطه عطفی چشمگیر رسیده است: اکنون شهروندان هر کشوری در آمریکای جنوبی از خطرات ناشی از دود سیگار محافظت می شوند و به اولین قاره چند ملیتی تبدیل می شوند که به این نقطه عطف رسیده است. با این سیاست ، پاراگوئه به سایر آمریکای جنوبی پیوست تا از سلامتی شهروندان خود و حق تنفس هوای پاک و بدون دود محافظت کند ، در نتیجه الگویی قدرتمند برای کل جهان است.

همه شهروندان کشورهای آمریکای جنوبی ، حدود 430 میلیون نفر ، اکنون تحت قوانینی که به مکان های عمومی و محل کار بدون دخانیات احتیاج دارند ، تحت حمایت هستند. این قوانین همچنین مناطق تعیین شده برای سیگار کشیدن را منع می کند – یک روزنه مشترک که اقدامات را در محیط های بدون دود ضعیف می کند و اغلب توسط صنعت دخانیات ترویج می شود.

اخبار مرتبط  بازار سیستم نظارت بر قند مستمر تا سال 2027 به 14.54 میلیارد دلار خواهد رسید

این پیشرفت چشمگیر نتیجه سالها تعهد و اقدام رهبران سیاسی و گروه های جامعه مدنی در کشورهای آمریکای جنوبی است که برای انجام تعهدات خود تحت کنوانسیون چارچوب کنترل بهداشت دخانیات سازمان بهداشت جهانی تلاش کرده اند. (CQCT / WHO) ، معاهده کنترل جهانی دخانیات. سال 2020 پانزدهم بودº سالگرد FCTC. هنگامی که FCTC برای اولین بار لازم الاجرا شد ، فقط یک کشور در آمریکای جنوبی ، اروگوئه ، به شهروندان خود محافظت جامع و م againstثر در برابر دود دست دوم را ارائه داد.

قوانین جامع دود سیگار پذیرش در بین مردم را نشان می دهد ، که به سرعت سلامت را بهبود می بخشد، و به تجارت آسیب نرساند. شواهد علمی روشن است که تنها راه موثر برای محافظت از کارگران و مردم در برابر دود سیگار استفاده از محیط دخانیات در تمام محل های کار و مکان های عمومی از جمله رستوران ها ، کافه ها و سایر مکان های پذیرایی است.

اخبار مرتبط  Genesco در هجدهمین کنفرانس سالانه بهترین ایده های CL King در 16 سپتامبر 2020 ارائه می شود

موفقیت آمریکای جنوبی به ویژه اخبار بسیار خوبی است زیرا کشورها با بیماری همه گیر COVID-19 روبرو هستند. برای حفظ سلامت ریه ها هرگز اهمیت بیشتری نداشته است. یکی از بهترین راهها برای این کار ، ترک سیگار و تبخیر است و کمپین برای کودکان بدون دخانیات اصرار داشت که آنها اقدامات قاطعی در جهت کاهش سیگار و تبخیر کنند.

از آنجا که شرکت های دخانیات به شدت با سیاست های م toثر در کاهش مصرف دخانیات مبارزه می کنند و به دنبال تعریف جدیدی از خود به عنوان شرکت هایی با آگاهی از سلامتی هستند ، حتی با استفاده از بیماری همه گیر کنونی ، محصولات مضر و اعتیاد آور خود را به بازار عرضه می کنند ، بسیار مهم است که دولت ها و طرفداران بهداشت مبارزه را برای تصویب و اجرای محکم اقدامات کنترل شده دخانیات مورد نیاز WHO FCTC ادامه می دهند.

کمپین برای کودکان بدون دخانیات سالهای سخت کوشی و سرسختی وقف جنبش کنترل دخانیات توسط رهبران سیاسی و طرفداران بهداشت آمریکای جنوبی را ستایش می کند. این دستاورد همچنین به لطف سالها حمایت بشر دوستانه بلومبرگ برای ریشه کن کردن مصرف دخانیات در کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​در آمریکای لاتین و سراسر جهان است. در هر یک از کشورها ، از جمله ، بدون محدودیت ، اروگوئه و برزیل ، رهبران بهداشت عمومی بصیر از قوانین کنترل دخانیات حمایت کرده و با شرکت های دخانیات در پارلمان و دادگاه ها روبرو شده اند.

اخبار مرتبط  Checkout.com با یک دور تأمین مالی 450 میلیون نفری ، ارزیابی خود را سه برابر می کند و به گسترش جهانی خود سرعت می بخشد

ما از دولت های آمریکای جنوبی می خواهیم به تصویب و اجرای قوانین سختگیرانه کنترل دخانیات ، از جمله افزایش مالیات بر دخانیات ، هشدارهای بزرگ بهداشتی در مورد بسته بندی دخانیات و ممنوعیت تبلیغات دخانیات ادامه دهند و ما از کشورهای جهان می خواهیم که از آمریکای جنوبی الگو بگیرید.

آرم – http://mma.prnewswire.com/media/449263/CAMPAIGN_FOR_TOBACCO_FREE_KIDS_Logo.jpg

کمپین SOURCE برای کودکان بدون دخانیات

لینک های مربوطه

http://www.tobaccofreekids.org

کمپین SOURCE برای کودکان بدون دخانیات