تأیید حشرات بعنوان غذای انسانی پس از ارزیابی مثبت توسط EFSA در مسیر درست قرار می گیرد

سازمان ایمنی غذایی اروپا (EFSA) کرم های غذایی را برای مصرف انسان مناسب اعلام کرد –

پاریس، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – تأیید اولیه EFSA[1] یک گام بزرگ به جلو برای صنعت است. انتظار می رود که این زمینه را برای مصوبات آینده ، به ویژه برای مصرف پروتئین حشرات چربی در بدن توسط انسان هموار کند. از نظر ارزش و کمیت ، این بزرگترین بخش بازار برای مواد غذایی انسان است – به ویژه در ورزش و تغذیه سلامتی.

  • Ÿnsect این بازارها را به عنوان امیدوار کننده ترین بازار برای YnMeal ، یکی از مواد کم چربی معرفی کرده است.
  • ectnsect درخواست خود را برای غذاهای جدید (بدون درخواست برای حفاظت از اطلاعات به مدت پنج سال ارائه داده است ، بنابراین آن است داده ها از در بخش اروپا) و مشخصات آلرژن نشان داده است که بسیار کمتر از استفاده از کل حشرات است.
  • حشرات در ماه های آینده آزاد می شوند ایالات متحده برای فعال شدن در بزرگترین بازار تغذیه ورزشی و تناسب اندام در جهان ، برای دریافت گواهینامه GRAS اقدام کنید.
  • Ÿnsect قبلاً توافق نامه توزیع در این بازارها را امضا کرده و بدین ترتیب موقعیت پیشرو خود را در صنعت اثبات کرده است.
اخبار مرتبط  Encompass و ارکستر برای متزلزل کردن صنعت نوشیدنی دست به دست هم می دهند

پس از یک کار مقدماتی فرانسوی برای IPIFF[2] سازمان ایمنی غذایی اروپا (EFSA) متعلق به کارگروه غذا و اعضای آن ، ارزیابی ایمنی کرم های پودر را برای مصرف انسان در 13 ژانویه 2021 اعلام کرد. EFSA به این نتیجه رسید که این محصول طبق رویه های مورد نیاز اتحادیه اروپا برای غذاهای جدید برای مصرف انسان بی خطر است (مقررات اتحادیه اروپا 2015/2283). این تصمیم مثبت هنوز توسط اداره کل بهداشت کمیسیون اروپا تأیید نشده است ، سپس تصویب نهایی مجوز بازاریابی در اتحادیه اروپا را تأیید می کند.

اخبار مرتبط  انگلستان از یکی از بزرگترین سرمایه گذاریهای صنعت ATM طی یک دهه گذشته سود می برد

کرم پودر اولین حشره ای در جهان است که برای مصرف انسان دارای امتیاز ایمنی مثبت است. این تشخیص می دهد مواد تشکیل دهنده کرم آرد از محصولات برتر هستند زیرا در مقایسه با سایر حشرات که فقط در غذای حیوانات استفاده می شوند ، دارای درجه غذایی خاصی هستند.

“این دستیابی به موفقیت بزرگ موفقیت است. او به آنچه سالها انجام شده پاداش می دهد کار کنید کل صنعت حشرات اروپا ، که در انجمن صنعت IPIFF سازمان یافته است. امیدواریم این بررسی مثبت اولین بررسی باشد“، توضیح داده شد آنتوان هوبرت، مدیر عامل شرکت ectnsect.

اطلاعات در مورد ectnsect

حشره بزرگترین تولید کننده پروتئین و کودهای حشرات طبیعی در جهان است. شرکت Next40 که در سال 2011 به زبان فرانسوی افتتاح شد پاریس تاسیس شد ، حشرات را به مواد با کیفیت بالا برای غذای حیوانات خانگی ، ماهی و گیاهان تبدیل می کند. ectnsect از یک فناوری اختصاصی در مزارع پیشرفته خود استفاده می کند که توسط 260 اختراع ثبت شده در سراسر جهان محافظت می شود مولیتور برای پرورش کرم های کنجاله ای در سیستم های تولید مثل عمودی. www.ynsect.com

اخبار مرتبط  بقالی های طبیعی Ne از همسایگان خود دعوت می کند تا به ابتکارات تنظیم مجدد Keto و Resolution بپیوندند

[1] مرجع ایمنی غذایی اروپا (EFSA) آژانس اتحادیه اروپا است که به منظور محافظت از مصرف کنندگان ، حیوانات و محیط زیست در برابر خطرات ناشی از مواد غذایی ، مشاوره علمی مستقلی در مورد خطرات موجود و ظهور مربوط به زنجیره غذایی ارائه می دهد.

[2] سکوی بین المللی حشرات برای غذا و خوراک (IPIFF) ، یک سازمان چتر اروپایی از بازیکنانی است که در تولید حشرات برای غذا و خوراک فعالیت می کنند.

SOURCE حشره