وضوح تصویر خود را در Easy Reach قرار دهید

ساده و راحت انجام کارهای روزمره خود تقریباً در هیچ زمانی می تواند به تبدیل اقدامات ناآشنا به عادت کمک کند.

اهداف واقع بینانه را تعیین کنید تا بتوانید به خودتان برای پیشرفت در جهت رسیدن به هدف نهایی خود پاداش دهید. اگر متوجه شدید که در طول مسیر در حال لغزش هستید ، نگاهی به آنچه شما را از مسیر خارج می کند بیندازید و تنظیماتی را انجام دهید. تمرکز خود را بر روی هدف نهایی نگه دارید و به خود اجازه دهید تا انعطاف پذیری لازم را پیدا کنید زیرا بهترین راه را برای رسیدن به آنجا تعیین می کنید.

در eLivingtoday.com نکات بیشتری را برای کمک به حفظ اهداف زندگی سالم خود پیدا کنید.

اخبار مرتبط  نام تجاری جدید مراقبت از دهان ، مأموریت Grin Natural برای 'اشتراک یک گرین'

مقدمه غذا را مدیریت کنید

تهیه زودهنگام وعده های غذایی سالم باعث می شود که وقتی روزهایتان شلوغ است از انتخاب کم مواد مغذی جلوگیری کنید. از چند ساعت آخر هفته برای آماده سازی وعده های غذایی در کل هفته استفاده کنید و اهداف غذایی سالم خود را در مسیر درست نگه دارید. ابزار مناسب می تواند کار را حتی ساده تر کند. به دنبال ظروف آماده کننده غذا با تقسیم کننده هایی باشید که به شما کمک می کنند قسمتهایی را کنترل کنید. همچنین به دنبال گزینه هایی باشید که به راحتی در یخچال قرار بگیرند و برای راحتی بیشتر از مایکروویو و ماشین ظرفشویی مطمئن نباشند.

اخبار مرتبط  روشه برای پیشرفت مدیریت پمپ انسولین با Diabeloop همکاری می کند

سلامتی را با لیمو تقویت کنید

لیمو و پوست آنها می توانند فواید سلامتی مانند پتانسیل کاهش بیماری های قلبی عروقی ، دیابت و حتی سرطان را فراهم کنند. به راحتی می توانید لیمو را در فهرست خود بگنجانید تا در حل مشکلات سلامتی یا دستیابی به نتایج دلخواه مانند بهبود پوست ، مو ، ناخن و موارد دیگر به شما کمک کند. در حقیقت ، برنامه Nature’s Pharmacy از لیمونیرا 57 نگرانی در مورد سلامتی یا نتایج مورد نظر را شناسایی می کند و آنها را با 74 میوه و سبزیجات یافت می کند که در یک بخش تولید مواد غذایی معمولی یافت می شوند. در Limoneira.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  Zepp از Zepp E ، خط جدیدی از لوازم جانبی طراحی شده با سلامتی در ذهن رونمایی کرد

مایکل فرانسوی
[email protected]
1-888-824-3337
editors.familyfeatures.com

درباره سندیکا تحریریه ویژگی های خانواده

یک منبع اصلی برای تهیه غذای با کیفیت بالا ، سبک زندگی و محتوای خانه و باغ ، Family Features نکات موضوعی و فصلی ، غذاهای آماده ، اطلاعات ، دستور العمل ها ، فیلم ها ، اینفوگرافیک و موارد دیگر را به خوانندگان ارائه می دهد. مقالات و اطلاعات اضافی را در Culinary.net و eLivingToday.com بیابید.

SOURCE سندیکا تحریریه ویژگی های خانواده

لینک های مربوطه

http://www.familyfeatures.com