نمایشگاه بین المللی واردات چین همکاری جهانی را در بخش فناوری اطلاعات و فناوری هوشمند گسترش می دهد

برای شرکت های بخش فناوری هوشمند و فناوری اطلاعات که به دنبال کشف بازار عظیم چین هستند ، این نمایشگاه فرصتی عالی است که نمی توان از آن غافل شد.

منطقه نمایشگاه اختصاص یافته به بخش فناوری اطلاعات و فناوری هوشمند از ویرایش سوم CIIE بیش از 300 شرکت را از تقریبا 40 کشور و منطقه با بیش از 70،000 متر مربع نمایشگاه به خود جلب کرده است.

علی رغم شیوع COVID-19 ، سال گذشته این رویداد از بسیاری از تازه واردان استقبال کرد ، از جمله Cheniere Energy ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان گاز طبیعی مایع در ایالات متحده. این شرکت غرفه ای به مساحت 150 مترمربع برای نمایش فناوری ها و محصولات جدید خود داشت.

اخبار مرتبط  نامهای دقیق تخمیر Joe Procopio مدیر عامل

اپسون و کونیکا مینولتا نیز اولین حضور خود را در سومین دوره CIIE انجام دادند. مارک های برجسته صنعت برق از جمله GE ، هیتاچی ، زیمنس و اشنایدر الکتریک نیز در این نمایشگاه حضور داشتند.

سازندگان مشهور ماشین آلات مهندسی از جمله کاترپیلار ، جان دیر و ولوو و مارک های پیشرفته فن آوری چاپ از جمله اپسون ، برادر و کانن نیز در میان غرفه داران برجسته بودند.

این نمایشگاه همچنین فضایی را به بخش انرژی صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست اختصاص داده بود ، و در آن به بخشهای اصلی مانند صرفه جویی در مصرف آب ، انرژیهای جدید ، بازیافت منابع و حفاظت از محیط زیست توجه شده بود.

اخبار مرتبط  فناوری ضد عفونی اشعه ماوراء بنفش ویولت دفاعی Violet Defence تا 99.99٪ اثربخش در برابر کروناویروس اثبات شده است

طبق بیانیه اخیر اداره CIIE ، بخش ویژه جدیدی برای غرفه داران مدارهای مجتمع در CIIE امسال راه اندازی می شود.

پس از زیرمجموعه جدید ایجاد شده ، کمیته ویژه ای برای صنعت مدارهای مجتمع ایجاد می شود که به عنوان یک نهاد مشورتی فعالیت می کند ، که با هدف نمایشگاه در بخش های مختلف مطابقت دارد.

پیش از این ، CIIE کمیته ویژه ای برای تحول دیجیتال صنعتی ایجاد کرد که متعهد به ادغام کل زنجیره صنعتی تحول دیجیتال صنعتی و ارائه راهکارهای پیشرفته تحول دیجیتال برای شرکت های منطقه تولید صنعتی ، کمک به افزایش کارایی و بهبود کیفیت است. .

اخبار مرتبط  در چشم انداز بازار پس از COVID ، پیش بینی می شود که بازار مکمل های پروبیوتیکی با CAGR بیش از 6٪ در دوره 2019-2025 رشد کند.

به طور خلاصه ، مشارکت در CIIE راهی ممتاز برای درک و بهره مندی از بازار چین با 1.4 میلیارد نفر را ارائه می دهد.

ثبت نام در چهارمین نمایشگاه تجارت CIIE اکنون باز است.

برای ثبت نام لطفا از https://www.ciie.org/ciie/f/book/register؟locale=fa بازدید کنید.
قبل از 31 ژانویه 2021 ثبت نام کنید تا از پیشنهاد معتبر برای اولین مشترکان لذت ببرید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1420882/CIIE.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1077995/CIIE_Logo.jpg

تماس: خانم نی Qingxin
تلفن: + 86-21-67008870 / 67008988

SOURCE CIIE

لینک های مربوطه

https://www.ciie.org

SOURCE CIIE