سرم روشن كننده تجویز NEW C Dr. BRANDT® با 20٪ THD Ascorbate ، بالاترین غلظت ویتامین C موثر در مراقبت از پوست

علم:
جدید C Scription ™ سرم روشن کننده در حدود یک فرم خاص معروف به نام THD Ascorbate ساخته شده است – توسط متخصصین پوست به عنوان استاندارد طلا در ویتامین C موضعی و 3 برابر قوی تر از ویتامین C سنتی شناخته شده است. با غلظت 20٪ THD Ascorbate ، C Scription the حاوی بالاترین درصد است ویتامین C موجود در مراقبت از پوست ، شناخته شده است که بر روی انواع پوست ایمن و موثر است. این برای روشن شدن پوست و حمایت از تولید کلاژن طبیعی برای کاهش ظاهر خطوط ریز و چین و چروک برای سفت شدن پوست مفید است.

اخبار مرتبط  کاوالان برای دستیابی به بازار گسترده تری ، محصولات متنوعی را به بازار عرضه می کند

سرم شامل 4٪ کمپلکس هگزیلرسورسینول – یک مهارکننده ملانین است که با ترکیب ویتامین C و 1٪ عصاره پلانکتون ، اثر آن افزایش می یابد ، که به طور طبیعی hyperpigmentation را هدف قرار می دهد بدون اینکه بر روی پوست اطراف رنگدانه ای تأثیر بگذارد. عصاره آهک خاویار فرمول را گرد آورده و لایه برداری ملایم و طبیعی ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  هیئت مشاوره علمی گروه مبتکران Mydecine Mystecine با اضافه کردن یک متخصص علوم اعصاب و متخصص روانشناسی

محصول:
C Scription ™ سرم روشن کننده از دکتر BRANDT® متخصص پوست ، چشم پزشک آزمایش و ضد آلرژی است. در آزمایش های بالینی ، پس از 7 روز استفاده ، 91٪ محصول باعث یکنواخت شدن رنگ و بافت پوست شده و پوست را درخشان تر و درخشان تر نشان می دهد. لکه های تیره ، حتی رنگ چهره ، و به بهبود علائم عکسبرداری کمک می کند.

اخبار مرتبط  مارک های هاچ بیوتی تعهد خود را برای دموکراتیک سازی روند با خرید لوازم آرایشی دانکن گسترش می دهد

نحوه استفاده:
3 تا 5 قطره در کف دست خود بمالید ، روز و شب روی پوست تمیز شده ماساژ دهید. با نتیجه گیری از مرطوب کننده و ضد آفتاب مورد علاقه خود نتیجه بگیرید.

هزینه آن چیست: 115 دلار

از کجا آن را پیدا کنید: drbrandtskincare.com، Sephora.com،drbrandt در اینستاگرام

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
لیندا پوپویچ، [email protected]

* آزمون خود ارزیابی بر روی 34 داوطلب انجام شده است

SOURCE دکتر پوست برند

لینک های مربوطه

https://www.drbrandtskincare.com