Artistic در حال بیان رنگ موسیقی با مجموعه جدید الهام گرفته شده از Hard Rock® زنده و تقویت شده است

دوستداران موسیقی و افراد جویای اوقات فراغت به طور یکسان ، خود را برای مجموعه Alive & Amplified آماده کنید! برای نوزادان جسور وجود دارد ، سایه های خیره کننده ایجاد کردیم اونها رو با یک یادداشت عالی بزن، یک کرم مرجانی ، خیلی ساکسی، یک کرم صورتی. همه چیز درباره صدا، یک کرم خامه دار روشن ، و Strike A Chord، یک کرم نارنجی روشن. چه در حال یادآوری کنسرت های گذشته باشید ، چه لذت بردن از اجراهای مجازی ، و چه ایجاد خاطرات جدید ، با سایه ها به تابستان خود ماجراجویی کنید اون فانک رو گرفت، یک کریم سبز آهکی یا صحنه را روشن کنید، یک کرم زرد

اخبار مرتبط  Church's Chicken® نوآوری های توزیع شده نیروی کار با تفکر رو به جلو را با تجربه جامع دفتر کار ارائه می دهد

جیسون ناوهارا ، مدیر بازاریابی Artistic گفت: “ما در Artistic Nail Design از معرفی مجموعه Alive & Amplified Summer 2021 با همکاری Hard Rock بسیار هیجان زده هستیم.” “Alive & Amplified در این تابستان سر و صدایی ایجاد می کند ، و با این رنگ های روشن و جسورانه ، از لذت بردن زیر نور آفتاب چشم پوشی نمی کنید!”

وی گفت: “ما از پیوستن به Artistic Nail Design برای راه اندازی این مجموعه الكتریكی از رنگهای جدید پررنگ ناخن بسیار خوشحال هستیم.” مارک لیندوسکی، مدیر صدور مجوز در Hard Rock International. “این همکاری که شریک آژانس ما Cronus Global برای ما به ارمغان آورده است ، در نوع خود اولین همکاری است و همه را از بزرگترین طرفداران ما به سمت کسانی که فقط می خواهند در میان مردم برجسته شوند ، جذب خواهد کرد.”

اخبار مرتبط  Novant Health ، کتاب بازمانده از سرطان را منتشر می کند

سنگ سخت® زنده و تقویت شده مجموعه موجود در Color Gloss Soak Off Gel Polish ، لاک ناخن راکتیو Color Revolution ، و پودرهای آغشته کامل از ابتدای سال در دسترس خواهد بود مه 2021 برای مدت زمان محدودی در سالن ها ، فروشگاه های زیبایی ، مغازه های خاص و سایر خرده فروشی های خوب.

اخبار مرتبط  حرص بیشتر برای نسخه 2021 SIGEP

درباره Hard Rock®:
هارد راک اینترنشنال (HRI) یکی از شناخته شده ترین شرکتهای جهانی است که در 69 کشور جهان دارای 240 مکان است که شامل هتل ها ، کازینوها ، فروشگاه های راک متعلق به مجوز یا تحت مدیریت است.® و کافه ها این مارک متعلق به نهاد مادر HRI The Seminole Tribe of است فلوریدا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Hard Rock International به سایت www.hardrock.com مراجعه کنید.

SOURCE هارد راک ؛ طراحی ناخن هنری

لینک های مربوطه

https://www.hardrock.com