UV Angel Partners با مکان های مک دونالد در دالاس ، هیوستون و شیکاگو و نصب فناوری کنترل پاتوژن نسل بعدی

تحت این مشارکت ، مکان های مک دونالد به فناوری اشعه ماورا بنفش اختصاصی UV Angel و هوا مجهز شدند. فناوری کنترل منبع سطح اتاق به طور مداوم 24 * 7 برای خنثی سازی باکتریها ، ویروسها و قارچهای سطحی و هوا منتقل می شود تا خطر قرار گرفتن در معرض عوامل ایجادکننده عفونت را کاهش دهد. برخلاف کنترل های منبع سطح ساختمان ، مانند فیلترهای HEPA و واحدهای UV-C HVAC ، فناوری UV Angel عوامل بیماری زا را در منبع خود ، در کجا و در چه زمانی پخش می کند ، هدف قرار می دهد.

گفت: “بیماری همه گیر COVID-19 تأکید جدیدی بر ایمنی فضاهای داخلی کرده است.” مت کادز، مالک و مجری مک دونالد در هوستون حوزه. “این امر به ویژه برای مارک مورد اعتماد و شناخته شده به عنوان مک دونالد مهم است. در حالی که ما در حال حاضر اقدامات مهمی را برای کمک به اطمینان از ایمنی کارمندان و مشتریان خود انجام داده ایم ، اما ما معتقدیم که افزودن فناوری UV Angel یک بازی واقعی است. ما می خواهیم هوای داخل مکان های ما به اندازه هوای بیرون ایمن باشد و ما افتخار می کنیم که یکی از اولین رستوران های جهان هستیم که این فناوری را به زرادخانه کنترل عفونت خود اضافه کردیم. “

اخبار مرتبط  غذاهای برجسته دور مالیات 10 میلیون دلاری A بسته می شود

فناوری UV Angel در ابتدا برای خنثی سازی عوامل بیماری زای کشنده و کاهش خطر عفونت های مرتبط با بیمارستان ، برای استفاده در بیمارستان ها طراحی و آزمایش شد. فناوری سطح Adapt The این شرکت بر روی مناطق با لمس بالا – مانند صفحه های لمسی و صفحه کلید – سوار می شود و از نور ماوراlet بنفش برای درمان مستقل سطوح پس از هر تعامل انسانی استفاده می کند.

UV Angel Clean Air technology یک فناوری کنترل پاتوژن نسل بعدی است که ویروس ها ، باکتری ها و قارچ ها را که به عنوان “عوامل بیماری زا” نیز شناخته می شوند ، در هوا خنثی می کند و می تواند در فضاهای داخلی و اشغالی مورد استفاده قرار گیرد. این فناوری در سطح سقف نصب شده و هوای اتاق را به طور مداوم به محفظه ای مهر و موم می کند ، جایی که با استفاده از نور UV-C برای از بین بردن عوامل بیماری زای موجود در هوا درمان می شود. این سیستم کنترل مهندسی مستقل از سیستم HVAC برای خودکار تصفیه هوای محیطی 24 7 7 سطح خودکار مداوم عمل می کند.

وی گفت: “ما می خواهیم مشتری ها و كارمندانمان وقتی وارد رستوران های ما می شوند احساس امنیت كنند.” تام هاردمن، مالک اپراتور مک دونالد در دالاس حوزه. “کارمندان ما مستحق محافظت هستند. مشتریان باید از تجربه ناهار خوری خود با ما لذت ببرند. ما معتقدیم که می توانیم هر دو هدف را با فناوری UV Angel محقق کنیم ، که بعد دیگری به پروتئین های بهداشتی و ایمنی افزایش یافته ما اضافه می کند. ما خوشحالیم که در ایجاد محیطهای ایمن تر در داخل خانه پیشرو باشید. “

اخبار مرتبط  بنیانگذار JD.com ریچارد لیو تجهیزات پزشکی را به NHS Amid Coronavirus اهدا می کند

وی گفت: “همانطور که در بسیاری از مطالعات منتشر شده است ، مردم منبع اصلی آلودگی و انتقال بیماری هستند.” تام بیرن، مدیر عامل شرکت UV Angel. “همه گیری اخیر بر لزوم افزودن کنترل دقیقاً در سطح اتاق و منبع آلودگی احتمالی تأکید می کند. ما هر روز تلاش می کنیم تا از طریق فناوری نسل بعدی خود دنیا را به مکانی پاک تر و ایمن تبدیل کنیم. در حالی که شرکت ما خدمات بهداشتی را آغاز کرده ، COVID -19 بیماری همه گیر سرعت استفاده از فن آوری های ما را در بسیاری از صنایع مختلف که به دنبال ایجاد محیط های داخلی ایمن تر برای کارکنان ، مشتریان و خانواده ها هستند ، تسریع کرده است. ما افتخار می کنیم که با صاحبان مشاغل مانند مت ، تام و دیوید همکاری کنیم تا فناوری نسل بعدی را به مکان های مک دونالد در هوستون، دالاس، و شیکاگو

اخبار مرتبط  Virgil Abloh برای حمایت از نسل بعدی رهبران صنعت مد سیاه از طریق صندوق بورسیه Virgil Abloh یک میلیون دلار جمع آوری می کند ™ ️ Fund صندوق بورس تحصیلی "پس از مدرن"

برای اطلاعات بیشتر در مورد فناوری و محصولات UV Angel ، به uvangel.com/restaurant/ مراجعه کنید

درباره UV Angel

UV Angel با مأموریت ایجاد محیط های ایمن در سراسر جهان از طریق توسعه فن آوری های کنترل پاتوژن زندگی تغییر یافت. این شرکت با استفاده از سالها تحقیق پیشرفته و آخرین پیشرفتهای فناوری در نور ماوراlet بنفش ، به منظور پاک سازی و ایمن سازی محیط پیرامون ما با کاهش عوامل بیماری زای مضر ، کمک می کند. کاملاً خودکار ، ثبت اختراع و ایمن ثابت شده ، از فناوری UV-C این شرکت می توان در فضاهای اشغالی برای تمیز کردن سطوحی که لمس می کنیم و هوای تنفسی استفاده کرد. فناوری UV Angel با یک پلت فرم اختصاصی تجزیه و تحلیل داده ها فراهم می شود که بینش مهم و مزایای استراتژیک را به رهبران مراقبت های بهداشتی ، خدمات غذایی ، خرده فروشی ، شرکت ها ، آموزش و صنایع دیگر ارائه می دهد. در uvangel.com بیشتر بیاموزید.

مخاطب
دریاچه اولیویا
لمبرت
[email protected]
269-685-7273

SOURCE UV Angel

لینک های مربوطه

https://uvangel.com