Sun-Maid® در کمپین نام تجاری جدید تخیل را تغذیه می کند ، “هیئت تصور” افتتاحیه را اعلام می کند

به عنوان بخشی از کمپین جدید “تصور کن که” ، Sun-Maid اولین “هیئت تخیل” خود را منصوب می کند و برخی از بخش تحقیق و توسعه ، تیم بینش و مدیران با تخیل ترین ذهن – بچه ها – را با هم جمع می کند. هیئت تخیل Sun-Maid به عنوان اولین سفارش تجاری خود ، به کارمندان خود تعطیلات شرکت با حقوق: “روز تخیل” اعطا می کند. روز تخیل سان-دوشیزه در تاریخ برگزار می شود 30 آوریل، که همچنین روز ملی کشمش است ، هنگامی که Sun-Maid کارکنان را به شرکت در فعالیتی تشویق می کند که تفکر آنها را غنی می کند و خلاقیت آنها را افزایش می دهد.

وی گفت: “تخیل همیشه در قلب هدف Sun-Maid بوده است – ما كودكی را پرورش می دهیم و به مادر كمك می كنیم گزینه های میان وعده ای بهتر و مناسب برای شما پیدا كند كه هم مزایای سلامتی مورد نظر او و هم طعم های مطبوعی را كه بچه هایش طعم آن را دارند فراهم كند. هری بیش از حد، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت – و تازه نامیده شده “رئیس تخیل اصلی” از Sun-Maid Growers of کالیفرنیا. “اکنون وقت آن است که نشان دهیم ما چقدر به تخیل متعهد هستیم – نه فقط در ایجاد میان وعده های ابتکاری ، بلکه به عنوان یک ارزش اصلی برای نحوه کار و کار هر روز.”

هیئت تخیل استخدام را در ماه فوریه آغاز می کند
از ماه فوریه ، والدین این فرصت را دارند که بچه های 6 تا 12 سال را به عنوان یکی از پنج صندلی آزاد هیئت تخیل Sun-Maid معرفی کنند. به عنوان اعضای هیئت مدیره ، بچه ها با سابقه 100 ساله Sun-Maid به عنوان تعاونی تولیدکنندگان ، نحوه ساخت کشمش ، روشهای پایداری و نحوه تبدیل Sun-Maid کشمش کامل میوه به میان وعده های ابتکاری آشنا می شوند. این گروه همچنین ورودی را برای هدایت تصمیم گیری آینده در شرکت فراهم می کند. این درخواست ها در ماه فوریه در دسترس خواهد بود و از خانواده ها خواسته می شود تا یک پرسشنامه کوتاه را در وب سایت Sun-Maid پر کنند تا درخواست دهند. هر کودک دریافت خواهد کرد 5000 دلار برای خودشان در قالب کمک 529 ، و 5000 دلار برای رفتن به مدرسه آنها مدارس کودکان همچنین از عرضه یک وعده میان وعده Sun-Maid یک ساله برخوردار خواهند شد. هیئت تخیل در ماه آوریل برای اولین جلسه خود تشکیل جلسه می دهد.

اخبار مرتبط  ENTEXS توافقنامه توزیع کننده را با آثار کنف برداشت می کند

یک روز اختصاص داده شده به تخیل
در جلسه آوریل ، اعضای هیئت تخیل رسماً روز خیال را تأیید می کنند و به شما پیشنهاد می دهند لیستی از فعالیت هایی که کارمندان می توانند به عنوان الهام برای نحوه استفاده از وقت خالی استفاده کنند ، ارائه می دهند. از کارمندان خواسته می شود با ایده ها و خلاقیت هایی که از زمان های دور رشد کرده اند ، گزارش خود را به مدیر خود گزارش دهند.

بیش از حد اظهار داشت: “تصورات هرگز آنچنان مهم نبوده اند – روالهای جدید ، روشهای سرگرمی بچه ها ، چند کار ، تهیه وعده های غذایی و مدیریت مداوم درخواست های میان وعده – 2020 ما را آزمایش کرد و ارزش خلاقیت را نشان داد.” “بسیار مهم است که ما برای پرورش تخیلات ، که یکی از مهمترین دارایی های ما است ، به یکدیگر فضا و زمان اختصاص دهیم. نه تنها قصد داریم به کارمندان خود یک روز تخیل پرداخت شده در سال 2021 بدهیم ، بلکه شرکت های دیگر را نیز به انجام این کار تشویق می کنیم. فقط تصور کنید چه روزی برای شارژ مجدد و یافتن الهام به وجود می آید – نه تنها در روحیه کارمندان بلکه در خلاقیت واقعی. ”

آن کمپین بازاریابی را تصور کنید
مصرف کنندگان تعهد Sun-Maid به تخیل را با یک برنامه تلویزیونی ملی و یک بازاریابی 360 بازاریابی مشاهده خواهند کرد که میان وعده های تخیلی و میوه ای را که Sun-Maid هر روز ایجاد می کند ، برجسته می کند. این کمپین خلاقانه چند جانبه شامل تلویزیون ملی ، پخش ویدئو ، اجتماعی ، جستجو ، روابط عمومی و تأثیرگذار است.

اخبار مرتبط  یک کنفرانس مجازی برای بیرون آمدن

“بیش از حد گفت:” کارزار خلاقانه ما جهان تخیل خوراکی های کاملاً میوه ای Sun-Maid را به نمایش می گذارد – مانند اسنک و کشش کشمش ترش – همگی با کشمش فروتن امکان پذیر شده است. ” “ما در همکاری با فرو نشاندن شریک آژانس خود ، برای درک بصری فرآیند ابتکاری که ما برای نگه داشتن میان وعده های خود با میوه های کامل در هسته ، بسته به امکانات طعم دهنده جدید کار کردیم ، کار کردیم.”

این کمپین سه مورد از جدیدترین اخبار میان وعده Sun-Maid را برجسته می کند:

  • میان وعده های کشمش ترش: خوراکی های کشمش ترش Sun-Maid میان وعده های میوه ای کامل هستند که طعم آنها مانند آب نبات ترش است. با بالا بردن سطح کشمش ، Sun-Maid از کشمش طلایی استفاده می کند و به سادگی کمی ترش طعم دهنده میوه طبیعی اضافه می کند. بدون شکر اضافه شده ، و هیچ چیز مصنوعی – این غذاها تجربه طعم کاملا جدیدی را ارائه می دهند. میان وعده های کشمش ترش برای سایر سلیقه ها دارای چهار طعم هستند – از جمله هندوانه و توت مخلوط علاوه بر توت فرنگی و تمشک آبی.
  • گزش: مانند هر میان وعده Sun-Maid ، بایت ها با میوه های طبیعی کاملاً شیرین شروع می شوند. آجیل ترد و جو دوسر تست شده آنها را مورد تأیید مادر قرار می دهد ، در حالی که هیچ عطر و طعم مصنوعی و پنج گرم شکر اضافه شده یا کمتر از آن Bites را به همان اندازه خوشمزه نگه می دارد. در چهار طعم کودک پسند – کیک تولد ، S’Mores ، PB&J و Banana Split – میان وعده های جدید به اندازه لقمه و برای شما بهتر هستند.
  • ماست کشمش پوشیده: کشمش پوشیده از ماست ، غیر GMO و با طعم های طبیعی ساخته شده ، ولع مصرف می کند و کل کشمش را در هسته اصلی خود قرار می دهد. طعم های مختلف – از جمله شکلات ، وانیل ، کره بادام زمینی ، PB&J و توت فرنگی – به دور میوه می پیچند تا عطر و طعم خوشمزه همراه با تغذیه را بسته بندی کنند.
اخبار مرتبط  Just Eat Takeaway.com کلیه تأییدیه های قانونی مربوط به خرید پیشنهادی Grubhub را دریافت می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنقلات Sun-Maid یا تعهد آن به تخیل ، به سایت www.sunmaid.com/imagine مراجعه کنید. همچنین در وب سایت ، مصرف کنندگان می توانند با استفاده از مکان یاب محصول ، میان وعده های میوه ای کامل مارک را در فروشگاه نزدیک آنها پیدا کنند یا برای خرید تنقلات به بازار Sun-Maid Market مراجعه کنند.

برای به روزرسانی بیشتر در مورد نام تجاری و محصولات آن ، Sun-Maid را در Facebook (facebook.com/sunmaid) دنبال کنید Twitter (Sun_Maid) و اینستاگرام (SunMaid)

درباره پرورش دهندگان سان-دوشیزه کالیفرنیا
Sun-Maid Growers در سال 1912 تاسیس شد کالیفرنیا تعاونی کشاورزان از 750 خانواده پرورش دهنده باغ انگور در است کالیفرنیا دره مرکزی از کودکی تا بزرگسالی و نسلی به نسل دیگر ، میان وعده های Sun-Maid با شما بزرگ شده اند. و در حالی که برخی چیزها تغییر می کنند ، مواد تشکیل دهنده ما تغییر نکرده اند – آنها واقعی ، کم پردازش شده و به طور مداوم خوب هستند. خوراکی بی انتها و قابل اعتماد ساده ، سالم و همه کاره ، Sun-Maid هر روز را با لحظاتی از آفتاب ، هر بار یک جعبه قرمز کوچک پر می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Sun-Maid ، به سایت www.sunmaid.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه
آلیسون برودر به نمایندگی از Sun-Maid Growers of کالیفرنیا
فرمول هاواس
619-416-8734
[email protected]

SOURCE Sun-Maid

لینک های مربوطه

http://www.sunmaid.com