سیستم حسابداری سوئیس به مشتریان کمک می کند تا فاصله ایمنی را حفظ کنند

برای جلوگیری از شیوع ویروس COVID-19 ، دولتهای کشورهای مختلف برای کاهش چشمگیر تعداد مراجعان در هر منطقه حکم صادر کرده اند. در عمل ، شرکت های آسیب دیده سعی می کنند چنین محدودیت هایی را با استفاده از کنترل ها از طریق باربرهای فیزیکی ، سیستم توزیع بلیط ورود یا موانع موبایل اعمال کنند. نتیجه معمولاً رضایت بخش نیست و هزینه های بالایی را ایجاد می کند. اکنون یک سیستم نوین چراغ راهنمایی با نصب آسان و آسان قادر به کنترل کنترل دسترسی تعیین شده و اندازه گیری جریان مشتری به سادگی و ارزان است. این کمک بزرگی است به خصوص برای خرده فروشی ها ، رستوران ها ، موزه ها ، ایستگاه های راه آهن ، فرودگاه ها و حتی مراکز تشخیص ویروس.

اخبار مرتبط  اشتراک های خدمات آنلاین آفات ایالات متحده در ماه های آوریل و ماه مه 1500 درصد رشد می کند

سنسور به طور خودکار مشتری را حساب می کند

CountMe® به نظر می رسد مانند ستون استقبال است و با رنگ قرمز و سبز آن شبیه به چراغ راهنمایی است. ستون ها در ورودی و خروجی فروشگاه قرار دارند و مشتریانی که با استفاده از یک سنسور وارد و خارج می شوند را ثبت می کنند. هنگامی که تعداد از پیش تعیین شده افراد وارد فروشگاه شدند ، ستون قرمز می شود. اگر هنوز این مقدار به دست نیامده است ، مشتریان برای دسترسی به فضای داخلی فروشگاه از چراغ سبز استفاده می کنند. نصب این سیستم آسان است و نصب و تنظیم آن در چند دقیقه با استفاده از برنامه انجام می شود. به عنوان یک مکمل ، برچسب کف برای مطابقت با ستون ها ، مناسب برای حفظ فاصله لازم در دسترس است.

اخبار مرتبط  نمایشگاه کانتون از نسخه جهانی 127 خود که از 15 ژوئن برگزار می شود ، استقبال مشتریان جهانی خواهد کرد

مبتکر ، انعطاف پذیر ، خلاق

ما به محض اینکه این ایده برای ما پیش آمد ، شروع به توسعه سیستم کردیم. از آنجا که ما دانش ، فناوری و تجهیزات لازم را در شرکت داریم ، یک هفته بعد توانستیم نمونه اولیه را آزمایش کنیم. ” “ما بسیار خوشحالیم که می توانیم در غلبه بر همه گیر Covid-19 کمک مهمی انجام دهیم.”

خرده فروشان در سوئیس و سایر کشورهای اروپایی در حال حاضر جریان مشتری را اندازه گیری می کنند

اخبار مرتبط  تولید کنندگان در بازار تجهیزات تبرید صنعتی ، طراحی های جدید را کاوش می کنند و مبردهای طبیعی را به عنوان محورهای اصلی درآمد تولید می کنند: TMR

اولین سیستم های CountMe® آنها در حال حاضر با موفقیت توسط صدها خرده فروش اروپایی مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر راه اندازی بازار آمریکای لاتین و اسپانیا آماده است. مزایای CountMe® آنها واضح هستند: این یک راه حل دقیق ، کارآمد و صرفه جویی در هزینه است. واقعیتی که خرده فروشی قبلاً آنرا تشخیص داده است.

– عکس از تصاویر AP موجود است (http://www.apimages.com) –

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1164768/CountMe_Red_Light.jpg
عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1164767/CountMe_Green_Light.jpg

برای هر گونه سؤال با شماره زیر تماس بگیرید:

گروه مطبوعاتی Richnerstutz SA
Durisolstrasse 1
CH-5612 Villmergen (سوئیس)
[email protected]
+41 56-616-67-67

SOURCE Richnerstutz Ltd.

SOURCE Richnerstutz Ltd.