با ادامه یافتن محدودیت ها ، ایالات متحده همچنان مغازه های اضافی را در سراسر جنوب بازگشایی می کنند

CHARLOTTE ، N.C.، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – بلک اعلام کرد که به دنبال تعطیلی موقت به دلیل COVID-19 ، باز کردن فروشگاه ها در ردپای 16 ایالت خود ادامه خواهد داد. بر 8 ماه مهفروشگاه ها در فلوریدا، تگزاس، آلاباما و می سی سی پی دعوت مشتریان و همکاران را به سمت Belk محلی خود آغاز می کند. کارولینای شمالی فروشگاه ها به طور رسمی باز می شوند 11 مه.

بلک درهای خود را دوباره باز کرد کارولینای جنوبی، جورجیا، تنسی، آرکانزاس و اوکلاهما هفته گذشته

در حالی که Belk برای تجارت آزاد است ، تجربه خرید متفاوت خواهد بود. Belk در حال انجام مراحل ایمنی توصیه شده از CDC و مقامات بهداشتی ایالتی و محلی است. برای اطمینان از رعایت استانداردهای دوردست اجتماعی ، فروشگاهها تعداد افرادی را که می توانند در داخل یکجا خرید کنند ، محدود می کند و اتاق های مناسب بسته خواهد شد.

اخبار مرتبط  CSIA به افتخار هفته ملی ایمنی دودکش ها نکات مربوط به ایمنی در برابر آتش را به اشتراک می گذارد

علاوه بر این ، تمام فروشگاه ها از ساعت کار کاهش می یابند 12-6 p.m.

وی گفت: “ما خیلی هیجان زده ایم که ایالات متحده محدودیت ها را باز می کند.” لیزا هارپرمدیر عامل شرکت بلک “با باز کردن درهای خود ، بهداشت و ایمنی مشتریان و همکاران ما همچنان یک اولویت است و ما اقدامات احتیاطی توصیه شده را برای کمک به ایجاد یک فضای امن خرید انجام می دهیم. ما مشتاقانه منتظر بازگشت به تجارت و خدمت به مشتریان خود در فروشگاه ها ، بصورت آنلاین هستیم. و با انتخاب بدون حاشیه کناری. “

اخبار مرتبط  جدیدترین دانلود فیلم های خارجی

علاوه بر بازگشایی فروشگاه ها ، Belk در اکثر مکان ها از جمله کلیه فروشگاه هایی که در ماه مه افتتاح می شود ، وانت Curbside را در اکثر مکان ها راه اندازی کرد ، که یک گزینه خرید محدود تماس با ما را نیز ارائه می دهد. مشتریانی که سفارش خود را در Belk.com یا در برنامه تلفن همراه قرار می دهند ، می توانند سفارش خود را از دوشنبه تا یکشنبه بین روز دریافت کنند 12-5 p.m. این سرویس برای سفارشات تعیین شده توسط دو ساعت در مدت دو ساعت رایگان و قابل استفاده است 1 پ.م.

برای لیست کاملی از فروشگاههای آزاد ، ساعات فروشگاه و مکانهای انتخاب وانتها ، لطفاً به Belk.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  اقبال سینگ چاهل ، کمیسر شهرداری بمبئی با "جهانی Covid Crusader Award-2020" مفتخر می شود

درباره Belk

بلک ، شرکت ، یک شرکت فروشگاه های خصوصی مستقر در شارلوت ، N.C.، جایی است که مشتریان برای لباس شنبه شب خود ، لباس مناسب یکشنبه ، و جایی که خانواده و جامعه بیشتر از همه اهمیت دارد ، خرید می کنند. اما Belk بیشتر از خرید است – این جایی است که شما می توانید راه بی نظیر خود را برای بیان اینکه چه کسی هستید پیدا کنید. خرید Belk در 16 ایالت جنوبی و به آدرس www.belk.com برای پیدا کردن مجموعه ای از مارک های ملی و مد ، کفش و لوازم جانبی مخصوص خانواده ، به همراه مارک های برتر زیبایی و سبک های مختلف برای خانه.

منبع انرژی