Alimentation Couche-Tard برای میزبانی تماس کنفرانسی

LAVAL ، QC، 16 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Alimentation Couche-Tard Inc. (“شرکت”) (TSX: ATD.A) (TSX: ATD.B) یک کنفرانس تلفنی را با تحلیلگران برگزار می کند تا در مورد اهداف استراتژیک شرکت و فرصت هایی که برای عملیاتی می بیند ، بحث کند. همکاری با Carrefour SA رو به جلو است.

  • چه زمانی: دوشنبه ، 18 ژانویه 2021
  • زمان: 8:00 صبح EST
  • تماس تلفنی زنده: (888) 390-0549 (NA رایگان) یا (416) 764-8682 (بین المللی)
  • شناسه کنفرانس: 72819822 #

پخش اینترنتی: پخش مستقیم تماس از طریق بخش ارتباط با سرمایه گذاران در وب سایت Couche-Tard به آدرس https://corpo.couche-tard.com/fa/investor-relates/corporate-presentations/ قابل دسترسی است. پخش اینترنتی بایگانی می شود و پس از تماس برای پخش مجدد در دسترس است.

درباره Alimentation Couche-Tard Inc.

Couche-Tard رهبر صنعت فروشگاه های رفاهی کانادایی است. که در ایالات متحده، بزرگترین اپراتور مستقل فروشگاه رفاه از نظر تعداد فروشگاههای تحت مدیریت شرکت است. که در اروپا، Couche-Tard پیشرو در خرده فروشی سوخت فروشگاه های حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل جاده ای در کشورهای اسکاندیناوی است (نروژ، سوئد و دانمارک)، در بالتیک کشورها (استونی، لتونی و لیتوانی) ، و همچنین در ایرلند، و حضور مهمی در لهستان.

از همان زمان 11 اکتبر 2020، شبکه Couche-Tard در کل 9،261 فروشگاه رفاه را شامل می شود آمریکای شمالی، از جمله 8،085 فروشگاه دارای سوخت سوخت حمل و نقل جاده ای. شبکه آمریکای شمالی آن از 18 واحد تجاری شامل 14 واحد تجاری تشکیل شده است ایالات متحده 47 ایالت و 4 کشور کانادا 10 استان را تحت پوشش قرار می دهد. تقریباً 109،000 نفر در سراسر شبکه و دفاتر خدمات آن در آمریکای شمالی.

که در اروپا، Couche-Tard یک شبکه گسترده خرده فروشی را در سراسر اسکاندیناوی اداره می کند ، ایرلند، لهستان، بالتیک و روسیه از طریق 10 واحد تجاری از همان زمان 11 اکتبر 2020شبکه Couche-Tard شامل 2722 فروشگاه است که اکثر آنها سوخت حمل و نقل جاده ای و محصولات راحت را ارائه می دهند در حالی که بقیه ایستگاه های سوخت خودکار بدون سرنشین هستند که فقط سوخت حمل و نقل جاده ای را ارائه می دهند. Couche-Tard محصولات دیگری از جمله سوخت هواپیما و انرژی برای موتورهای ثابت را نیز ارائه می دهد. از جمله کارمندان فروشگاه های مارک تجاری ، تقریباً 22000 نفر در شبکه خرده فروشی ، پایانه ها و دفاتر خدمات آن در سراسر کشور کار می کنند اروپا.

علاوه بر این ، بر اساس توافق نامه های صدور مجوز ، بیش از 2220 فروشگاه تحت پرچم Circle K در 15 کشور و سرزمین دیگر کار می کردند (کامبوج، مصر، گوام، گواتمالا، هندوراس، هنگ کنگ، اندونزی، جامائیکا، ماکائو، مکزیک، مغولستان، نیوزلند، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و ویتنام) ، که کل شبکه جهانی را به بیش از 14200 فروشگاه می رساند.

اخبار مرتبط  برچسب های موجود در بطری های الکلی باعث افزایش آگاهی از مضرات آشامیدنی ، دستورالعمل ها می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Alimentation Couche-Tard Inc. یا مشورت در بحث و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی تلفیقی و مدیریت فصلی ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://corpo.couche–tard.com.

بیانیه های آینده نگر

اظهارات مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی ، که اهداف ، پیش بینی ها ، برآوردها ، انتظارات یا پیش بینی های Couche-Tard را توصیف می کند ، ممکن است گزاره های آینده نگرانه به معنای قانون اوراق بهادار باشد. از افعال مثبت یا منفی مانند “باور” ، “می تواند” ، “باید” ، “قصد” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “فرض” و سایر عبارات مرتبط برای شناسایی چنین عباراتی استفاده می شود. Couche-Tard می خواهد یادآوری کند که ، به ذات خود ، اظهارات آینده نگرانه خطرات و عدم قطعیت هایی را به همراه دارد ، به گونه ای که نتایج آن یا تدابیری که اتخاذ می کند ، می تواند از نظر آنچه در این بیانیه ها نشان داده شده یا اساس آنها متفاوت است ، تفاوت اساسی داشته باشد ، تأثیر بر میزان تحقق یک پیش بینی خاص. عوامل عمده ای که ممکن است منجر به تفاوت اساسی بین نتایج واقعی Couche Tard و پیش بینی ها یا انتظارات ارائه شده در بیانیه های آینده نگر شود ، شامل اثرات ادغام مشاغل کسب شده و توانایی دستیابی به همکاری های پیش بینی شده ، عدم اطمینان به مدت زمان و شدت همه گیر COVID-19 فعلی ، نوسانات حاشیه فروش سوخت موتور ، رقابت در فروشگاه رفاه و صنایع سوخت خرده فروشی موتور ، تغییرات نرخ ارز و سایر خطرات دیگری که هر از گاهی به طور مفصل در گزارش های ارائه شده توسط Couche شرح داده شده است. دارای مقامات نظارتی اوراق بهادار در کانادا. مگر در مواردی که توسط قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار مورد نیاز باشد ، Couche-Tard از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند. اطلاعات آینده نگر در این نسخه براساس اطلاعات موجود از تاریخ انتشار است.

اخبار مرتبط  JDDJ گروه Dada کمپین جشنواره سال نو را با رویداد تجارت الکترونیک مستقیم گیلاس شیلی آغاز کرد

SOURCE Alimentation Couche-Tard Inc.

لینک های مربوطه

http://corpo.couche-tard.com