اعلامیه مشترک بین Alimentation Couche-Tard و Carrefour

LAVAL ، QC و ماسي ، فرانسه، 16 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بحث های اولیه پیرامون یک معامله ، با توجه به همه ذینفعان ، بین Carrefour SA (“Carrefour”) (پاریس: CA) و Alimentation Couche – Tard Inc (“Couche – Tard”) (TSX: ATD) آغاز شده است. الف) (TSX: ATD.B) به دنبال یک رویکرد دوستانه از طرف دوم. با توجه به حوادث اخیر ، این موارد دیگر ادامه ندارند.

با این حال ، کارفور و Couche-Tard تصمیم گرفته اند بحث های خود را برای بررسی فرصت های همکاری عملیاتی گسترش دهند. از جمله زمینه های اولیه همکاری برای بررسی ، به اشتراک گذاشتن بهترین روش ها در زمینه سوخت ، جمع کردن حجم خرید ، مشارکت در برچسب های خصوصی ، بهبود سفر مشتری از طریق نوآوری و ارزیابی روش های بهینه سازی توزیع محصول در شبکه های همپوشان است.

الكساندر بومپارد، رئیس و مدیرعامل ، کارفور: “ایجاد مشارکت های نوآورانه بخشی اساسی از استراتژی تحول کارفور است. همکاری های امیدوار کننده پیش بینی شده با رهبر آمریکای شمالی Couche-Tard کاملاً منطبق با این استراتژی است که به ما امکان بازگشت به مسیر رشد سودآوری را می دهد. “

برایان هاناش، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Couche-Tard: “فرصت مشارکت عملیاتی با کارفور مسیر ما را برای تبدیل شدن به یک خرده فروش برجسته جهانی پیش می برد. زمینه های مورد بحث برای همکاری با برنامه استراتژیک پنج ساله ما و همچنین تعهد ما برای تقویت راحتی اصلی و تجارت سوخت و پیگیری فرصت ها در چندین سیستم عامل رشد مرتبط. “

درباره Alimentation Couche-Tard Inc.

Couche-Tard پیشرو در صنعت فروشگاه های رفاهی کانادا است و تقریباً دارای محدودیت بازار است 46 میلیارد دلار کانادا همان طور که در 12 ژانویه 2021. که در ایالات متحده، بزرگترین اپراتور مستقل فروشگاه رفاه از نظر تعداد فروشگاههای تحت مدیریت شرکت است. که در اروپا، Couche – Tard پیشرو در فروشگاه های راحتی و خرده فروشی سوخت حمل و نقل جاده ای در کشورهای اسکاندیناوی است (نروژ، سوئد و دانمارک)، در بالتیک کشورها (استونی، لتونی و لیتوانی) ، و همچنین در ایرلند، و حضور مهمی در لهستان.

از همان زمان 11 اکتبر 2020، شبکه Couche-Tard در کل 9،261 فروشگاه رفاه را شامل می شود آمریکای شمالی، از جمله 8،085 فروشگاه دارای سوخت سوخت حمل و نقل جاده ای. شبکه آمریکای شمالی آن از 18 واحد تجاری شامل 14 واحد تجاری تشکیل شده است ایالات متحده 47 ایالت و 4 کشور کانادا 10 استان را تحت پوشش قرار می دهد. تقریباً 109،000 نفر در سراسر شبکه و دفاتر خدمات آن در آمریکای شمالی.

که در اروپا، Couche-Tard یک شبکه گسترده خرده فروشی را در سراسر اسکاندیناوی اداره می کند ، ایرلند، لهستان، بالتیک و روسیه از طریق 10 واحد تجاری از همان زمان 11 اکتبر 2020شبکه Couche-Tard شامل 2722 فروشگاه است که اکثر آنها سوخت حمل و نقل جاده ای و محصولات راحت را ارائه می دهند در حالی که بقیه ایستگاه های سوخت خودکار بدون سرنشین هستند که فقط سوخت حمل و نقل جاده ای را ارائه می دهند. Couche-Tard محصولات دیگری از جمله سوخت هواپیما و انرژی برای موتورهای ثابت را نیز ارائه می دهد. از جمله کارمندان فروشگاه های مارک تجاری ، تقریباً 22000 نفر در شبکه خرده فروشی ، پایانه ها و دفاتر خدمات آن در سراسر کشور کار می کنند اروپا.

علاوه بر این ، بر اساس توافق نامه های صدور مجوز ، بیش از 2220 فروشگاه تحت پرچم Circle K در 15 کشور و سرزمین دیگر کار می کردند (کامبوج، مصر، گوام، گواتمالا، هندوراس، هنگ کنگ، اندونزی، جامائیکا، ماکائو، مکزیک، مغولستان، نیوزلند، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و ویتنام) ، که کل شبکه جهانی را به بیش از 14200 فروشگاه می رساند.

اخبار مرتبط  شرکای BurgerFi با آشپزخانه های حماسی برای افتتاح آشپزخانه شبح با آوردن همبرگرهای کاملا طبیعی خود در مرکز شهر شیکاگو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Alimentation Couche-Tard Inc. یا مشورت در بحث و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی تلفیقی و مدیریت فصلی ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://corpo.couchetard.com/.

درباره گروه کارفور

گروه کارفور با داشتن شبکه ای چند قالب از حدود 12،300 فروشگاه در بیش از 30 کشور ، یکی از خرده فروشان مواد غذایی برتر در جهان است. Carrefour فروش ناخالص 80.7 میلیارد یورویی را در سال 2019 به ثبت رسانده است. این شرکت بیش از 320،000 کارمند دارد که کمک می کنند Carrefour به عنوان رهبر جهان در انتقال غذا برای همه شناخته شود ، و همه روزانه در همه مکان ها به مواد غذایی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه دسترسی دارند.

اخبار مرتبط  دانشگاه جان پاتریک (JPU) بهداشت و علوم کاربردی تعیین استاندارد در آموزش و آموزش علوم پزشکی کانابینوئید

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.carrefour.com، یا ما را در توییتر (GroupeCarrefour) و LinkedIn (Carrefour) پیدا کنید.

بیانیه های آینده نگر

اظهارات مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی ، که اهداف ، پیش بینی ها ، برآوردها ، انتظارات یا پیش بینی های Couche-Tard را توصیف می کند ، ممکن است گزاره های آینده نگرانه به معنای قانون اوراق بهادار باشد. از افعال مثبت یا منفی مانند “باور” ، “می تواند” ، “باید” ، “قصد” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “فرض” و سایر عبارات مرتبط برای شناسایی چنین عباراتی استفاده می شود. Couche-Tard می خواهد یادآوری کند که ، به ذات خود ، اظهارات آینده نگرانه خطرات و عدم قطعیت هایی را به همراه دارد ، به گونه ای که نتایج آن یا تدابیری که اتخاذ می کند ، می تواند از نظر آنچه در این بیانیه ها نشان داده شده یا اساس آنها متفاوت است ، تفاوت اساسی داشته باشد ، تأثیر بر میزان تحقق یک پیش بینی خاص. عوامل عمده ای که ممکن است منجر به تفاوت اساسی بین نتایج واقعی Couche Tard و پیش بینی ها یا انتظارات ارائه شده در بیانیه های آینده نگر شود ، شامل اثرات ادغام مشاغل کسب شده و توانایی دستیابی به همکاری های پیش بینی شده ، عدم اطمینان به مدت زمان و شدت همه گیر COVID-19 فعلی ، نوسانات حاشیه فروش سوخت موتور ، رقابت در فروشگاه رفاه و صنایع سوخت خرده فروشی موتور ، تغییرات نرخ ارز و سایر خطرات دیگری که هر از گاهی به طور مفصل در گزارش های ارائه شده توسط Couche شرح داده شده است. دارای مقامات نظارتی اوراق بهادار در کانادا. مگر در مواردی که توسط قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار مورد نیاز باشد ، Couche-Tard از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند. اطلاعات آینده نگر در این نسخه براساس اطلاعات موجود از تاریخ انتشار است.

اخبار مرتبط  شرکت سرمایه گذاری بورلی در مرکز خرده فروشی مارکت پارک سن خوزه لیزینگ را رهبری می کند

SOURCE Alimentation Couche-Tard Inc.

لینک های مربوطه

http://corpo.couche-tard.com