مبارزه با مشکلات آفات با ایمن ترین کنترل آفات ساکنان دبی می توانند از این راه استفاده کنند

مرکز شهر برج خلیفه ، امارات و عربستان سعودی ، امارات ، 16 ژانویه 2021 / PRNewswire / – فعالیتهای کنترل آفات دبی که اخیراً راه اندازی شده است ، با هدف اصلی ترویج گزینه های دوستدار محیط زیست برای درمان مشکلات رایج آفت در امارات متحده عربی انجام می شود. اعتقاد اصلی ما این است که با اجرای استراتژی صحیح کنترل آفات ، ما می توانیم از خواص تجاری و مسکونی بدون مصالحه برای رفاه حیوانات ، گیاهان و انسان ها محافظت کنیم.

کنترل آفات ارجح دبی ساکنان به چالش های بزرگتر متوسل می شوند. ما به طور فعال در راستای اجرای آخرین استراتژی های تصدیق شده برای مبارزه با آفات کار می کنیم که برای رفاه جامعه ارزش قائل هستند و بر محصولات سبز تأکید دارند. تفاوت معنی دار بین محلول پاشی محیط را در مقایسه با استفاده از طعمه موضعی در نظر بگیرید. در صورت استفاده از روی سهل انگاری ، زنان باردار ، بچه ها ، افراد مسن و افرادی که علائم بیماری موجود را دارند در معرض اثرات مضر آفت کش ها هستند.

اخبار مرتبط  دره ارگانیک لبنیات و گوشت را به شلوارهای غذایی در سراسر کشور اهدا می کند

تمام کنترل آفات ما دبی تیم های مستقر برای استفاده از سموم دفع آفات سبز ، که دارای نمایه بسیار کشنده آفات هدف هستند در حالی که روی حیوانات خانگی ، گیاهان ، انسانها ، محیط زیست و آفات غیر هدف ، ایمن هستند ، آموزش دیده اند. نوزادان و بچه ها به طور مداوم با زمین های بازی و کف که روی آنها معمولاً آفت کش استفاده می شود در تماس هستند. قرار گرفتن بی دلیل نوزادان در معرض آفت کش های مضر ممکن است به معنای آسیب دائمی باشد. برخلاف بزرگسالان ، نوزادان در حال رشد توانایی حذف عناصر مضر آفت کش را از بدن ندارند. علاوه بر این ، نوزادان در هر دقیقه بار بیشتر نفس می کشند ، و این باعث می شود بیشتر در معرض تماس با آفت کش ها قرار بگیرند.

اخبار مرتبط  پروژه "مکالمات ادبی در سراسر مرزها" توسط بنیاد ادبیات امارات آغاز به کار کرد

متأسفانه ، معمولاً سموم دفع آفات برای سلامتی فرد مضر هستند و اثبات شده است که بر سلامتی انسان تأثیر منفی می گذارد. سموم دفع آفات طعمه همچنین می تواند سلامتی شما را خراب کرده و بیماری های آلزایمر ، دیابت ، آسم ، ناتوانی های مادرزادی و اختلال عملکرد تولید مثل را به وجود آورد که همه اینها نیاز فوری به استفاده از درمان های کنترل آفات دوستانه انسان را به همراه دارد.

تولید سموم دفع آفات شیمیایی شامل محصور شدن موادی است که می توانند آفات را سریعتر از بین ببرند. آنها شامل علف کش هایی برای کنترل گیاهان ناخواسته ، مواد دافع حشرات برای سرکوب جوندگان برای کنترل جوندگان و حشره کش ها هستند. کنترل آفات ما دبی شرکت از پیامدهای موجود و چگونگی کشنده و سمی بودن سموم دفع آفات معمولی برای محیط زیست آگاه است.

اخبار مرتبط  فروشگاه Jennie-O Turkey به طور مشروط عملیات را متوقف می کند زیرا با کارشناسان بهداشتی ایالتی و محلی برای اجرای برنامه آزمایش همکاری می کند

بسیاری از آنها نمی دانند که شرکت های کنترل آفات که از سموم دفع آفات شیمیایی استفاده می کنند ، احتمال مسمومیت از طریق آب را به سمت منابعی از جمله دریا ، رودخانه ها و حوضچه ها افزایش می دهند. سموم دفع آفات شیمیایی می توانند بر اثر نفوذ آب زیرزمینی بر نفوذ خاک تأثیر بگذارند و در نهایت به آبی که ما مصرف می کنیم برسند.

ما با افتخار از شما دعوت می کنیم خدمات کنترل آفات حرفه ای و ایمن ارائه شده توسط McKleenz را بپذیرید. تکنیک های کنترل آفات هیچ تاثیری در سلامت و ایمنی محیط ندارند و از طریق برنامه های McKleenz Android و IOS در دسترس هستند.

عکسها:
https://www.prlog.org/12854249

اطلاعیه مطبوعاتی توزیع شده توسط PRLog

SOURCE خدمات فنی مک کلنز LLC