InventHelp Inventor توسعه فلفل بخار (PIT-1011)

پیتزبورگ، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “در حین پخت و پز ، من برای تمیز کردن فلفل های مختلف به وسیله ای سریعتر نیاز داشتم.” وکسفورد ، پنسیلوانیا. “این به من الهام بخش است تا وسایلی را برای از بین بردن دانه ها و روکش سبزیجات تهیه کنم.”

اخبار مرتبط  بانگه موافقت می کند آسیاب برنج کالیفرنیا را بفروشد

وی PEPPER GUTTER در انتظار ثبت اختراع را به منظور صرفه جویی در وقت و انرژی با ارزش کاربران به راحتی و به راحتی و با زحمت از بین بردن پوشش و دانه ها را از فلفل های مختلف تهیه کرد. این اختراع می تواند یک طراحی عملی ، قابل حمل و سبک وزن داشته باشد. این اسباب مخصوصاً روی فلفل های موز و جلاپنو کار می کند. برای استفاده در داخل خانه ها و همچنین آشپزخانه های تجاری طراحی شده است.

اخبار مرتبط  سیزدهمین جشنواره سالانه غذا و کانال آشپزی جشنواره شراب و غذا شهر نیویورک که توسط برنامه Capital One Unveils 2020 ارائه شده است

طرح اصلی به پیتزبورگ دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-PIT-1011 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  گروه اشتراوس 4.1 میلیارد NIS درآمد در نیمه اول سال 2020 ارائه می دهد ، منعکس کننده 4.9٪ رشد ارگانیکی به استثنای تأثیر ارز خارجی[1]؛ سود خالص در این نیمه 306 میلیون NIS بود که 4.0٪ انگلیسی انگلیسی آن بود

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com