شرکت رستوران سفارش دادگاه به کارگر اجازه می دهد تا از پوشیدن پوست استفاده کند

دالاس، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – زنی که در آن کار می کند دالاس پس از حكم آ. ، آشپزخانه R + D مجاز خواهد بود كه در هنگام كار ، روكشي بپوشد شهرستان دالاس دادگاه منطقه.

کالیفرنیامستقر در Hillstone ، که دارای آشپزخانه R + D و بیش از 40 رستوران دیگر در 12 ایالت است ، کارمندی را که از آنجا عبور می کند ، ممنوع کرده بود. “جین دوه“در پرونده های دادگاه ، از پوشیدن چهره ای که روی آن کار پوشانده شده است و از ارائه هر ساعت کار برای وی امتناع ورزیده است ، مگر اینکه توافق کند بدون او کار کند.

این علیرغم توصیه های مراکز کنترل بیماری ها و موارد دیگر 23 آوریل دستور – حمایت شده توسط دیگری در این ماه – از قاضی شهرستان دالاس خشت جنکینز نیاز به کارگرانی در مشاغلی که مجدداً برای پوشیدن روکش صورت باز هستند.

اخبار مرتبط  بیانیه خدمات پستی ایالات متحده در مورد عبور از HR 8015

اما قاضی شهرستان دالاس تونیا پارکر درخواست خانم Doe را برای حکم محدود کردن موقت که حکم هیلشتون را می طلبد یا حداقل به خانم Doe اجازه داده است در محل کار از پوشیدن صورت بپرهیزد ، اعطا کرد و اینکه رستوران علیه او تلافی نکند.

“وکیل من می خواهد چیزی بیشتر از محافظت از اطرافیان – و مشتریان خود هیلشتون” از احتمال عقد قرارداد COVID-19 باشد. و او می خواهد قانون را دنبال کند. ” چارلا آلدوس، شریک موسس Aldous Walker in دالاس.

وکلای وی معتقدند که هیلشتون در واقع از کار اخراج شده است جین دوه با امتناع از دادن هرگونه کار ساعتی ، تا زمانی که یا اینکه وی هیچگونه سیاست پوشش شرکت را دنبال نمی کند.

اخبار مرتبط  معرفی: BackStock.com - هر روز یک روز جدید در BackStock است!

“Hillstone به عنوان یک شرکت در حال نقض قانون است و با سیاست های اشتباه خود کارگران و مردم را به خطر می اندازد.” برنت واکر، که نماینده دارد جین دوه. وی ادامه داد: اکنون سوال این است که آیا Hillstone قانون را رعایت می کند و از بقیه کارمندان خود می خواهد که از روکش صورت استفاده کنند؟ مطابق با توصیه های CDC برای انجام این کار؟ اگر چنین نباشد ، ما آماده خواهیم بود به نمایندگی از آنها به دادگاه برویم. “

اخبار مرتبط  BetterLife Pharma از تحکیم سهام مشترک خود خبر داد

دستور مهار موقت به مدت 14 روز در محل خواهد بود. قضیه این است جین دوه در مقابل گروه رستوران هیلشتون ، شرکت ، علت شماره DC-20-06494 در 116هفتم دادگاه منطقه ای قضایی در شهرستان دالاس. به دنبال تصمیم TRO ، متهمان این پرونده آن را به دادگاه فدرال منتقل کردند.

موسسه حقوقی Aldous Walker LLP نمایندگان مشتری را در دادخواستهای مدنی ، صدمات شخصی ، سوء پیش بینی پزشکی ، مسئولیت محصولات و موارد مرگ غلط نشان می دهد. درباره شرکت در http://www.aldouslaw.com بیشتر بدانید.

تماس با رسانه:
مارک آنیک
800-559-4534
[email protected]

SOURCE Aldous Walker LLP

لینک های مربوطه

http://www.aldouslaw.com