MIZSEI MFG CO. ، LTD. خبر از راه اندازی جمعیت جمع آوری شده آن برای Showerhead میکروبی حبابی انقلابی ژاپن خبر داد

نیویورک، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – Showerhead جدید میکروبلی میزی یک پیشرو برنده جوایز است که احساس خارق العاده ، پاک و عمیق می کند و بیش از 6،800 گالن آب ذخیره می کند.

MIZSEI MFGCO. ، LTD. ، یکی از ژاپن شرکت های نوآورانه پیشگویی ، از راه اندازی تبلیغات سرمایه گذاری خود در کمپین Indiegogo برای جدیدترین نوآوری ، MIZSEI Microbubble Showerhead در 5 مه سال 2020. این شرکت به دنبال افزایش بود 10،000 دلار برای شروع تولید دالانهای حمام برای توزیع به بازار و در طی یک ساعت از زمان شروع این کمپین آنها به طور کامل تأمین می شدند. در حال حاضر ، این کمپین به عنوان یکی از کمپین های مد روز در ایندیگوگو ارائه شده است.

میکروبول ها توسط کاویتاسیون هیدرودینامیکی ایجاد می شوند. ابتدا جریان آب تسریع می شود. بلافاصله پس از تنظیم فشار ، آب حباب های کاویتاسیون پر انرژی تولید می کند. سرانجام ، حباب ها از بین می روند و انرژی شدید هنگام تماس را آزاد می کنند.

Microbubble Showerhead 920 میلیون میکروب در هر ثانیه بر روی پوست منتشر می کند و یک تجربه دوش واقعا طراوت بخش و جوان کننده است. علاوه بر این ، اسپری 60٪ سطح بیشتر از عرض را تحت پوشش قرار می دهد. کابین دوش میزی این نیروها را تأمین می کند ، در حالی که در مقایسه با کابین های معمولی دوش ، 30 درصد آب کمتری مصرف می کند. Mizsei به شما در آب ، انتشار گازهای کربن و پول کمک می کند. در حقیقت ، 6868 گالن آب و 200 دلار در صورتحساب خدمات هر سال با جابجایی به Showerhead Microbubble Mizsei.

دسته به طور خاص ساخته شده است تا در دست شما راحت باشد. این دستگاه دارای یک دکمه توقف آب یک فشار و تعویض ساده بین حالت غبار و دوش است. این دوشب آرامش با کیفیت آبگرم را به خانه شما منتقل می کند ، زیرا فن آوری میکروبول اتمی باعث افزایش جریان خون ، شل شدن عضلات و نفوذ منافذ با استفاده از قطرات غبار 1/3 از اندازه منافذ شما می شود. دوش میکروبی حشره Mizsei احساس گرم شدن و افزایش احتباس گرما را بعد از دوش گرفتن به شما منتقل می کند.

هم اکنون قیمت اصلی آن برای قیمت اولیه لیست شده است 169 دلار (راه اندازی تخفیف ویژه 32٪ تخفیف). آنها همچنین 2 بسته VIP ویژه را ارائه می دهند 298 دلار و 4 بسته VIP ویژه برای 596 دلار. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به صفحه جمع آوری کمک های ایندیگوگو مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
کی ماتسورا
تلفن: 212-575-8081
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

جزییات محصول

صفحه کمپین

SOURCE MIZSEI MFG CO. ، LTD.

اخبار مرتبط  به عنوان مثال ، صابون سازان پنسیلوانیا غربی "خوبی صابون" را راهی برای زندگی در Pip & Lola همه چیز خانگی می کنند