استنلی بلک و دکر ، شرکت بازاریابی قیمت سهام تجمعی تبدیل شده دائمی تجمعی سری C خود را

BRITAIN جدید ، اتصال.، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – Stanley Black & Decker، Inc. (NYSE: SWK) (“شركت”) امروز قیمت گذاری 750،000 سهم از سهام ممتاز تبدیل شده تجمعی سری C خود را اعلام كرد ، بدون ارزش یكسان و ترجیح انحلال در 1000 دلار به ازای هر سهم (“سهام ترجیحی قابل تبدیل”) ، که در ابتدا صادر شده است 17 مه 2017 به عنوان بخشی از واحدهای شرکتی شرکت (“واحدهای شرکتی”). انتظار می رود مجدداً این لیست بازگردد 15 مه 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی

قبل از بازاریابی ، سهام ترجیحی قابل تبدیل (i) هیچ سود و اعتباری نداشت. (ب) تنها با وقوع برخی از وقایع اساسی تغییر پذیر قابل تبدیل بود ، و با توجه به تعدیل ، نرخ تبدیل 6.2001 سهام سهام مشترک شرکت در هر سهم بود که معادل قیمت تبدیل تقریباً 161.29 دلار هر سهم از سهام عادی شرکت؛ و (iii) از و بعد قابل بازخرید بود 22 ژوئن سال 2020، با قیمت بازپرداخت برابر با 100٪ ترجیح انحلال آن ، به علاوه سود سهام انباشته و پرداخت نشده.

پس از تسویه حساب مجدد ، دارندگان سهام ترجیحی قابل تبدیل حق دارند وقتی دریافت کنند که ، طبق و اگر توسط هیئت مدیره شرکت اعلام سود سهام تجمعی ، صرفاً به صورت نقدی ، سه ماهه در عقب افتادگی با نرخ ثابت برابر با (i) 5.000 ٪ در سال 1000 دلار ترجیح انحلال هر سهم (معادل با 50.00 دلار در سال برای هر سهم) برای دوره های سود سهام از ، و از جمله ، 15 مه 2020 به استثنای ، 15 مه 2023، و (ب) 10.000٪ در سال 1000 دلار ترجیح انحلال هر سهم (معادل با 100.00 دلار در سال برای هر سهم) برای دوره های سود سهام از ، و از جمله ، 15 مه 2023. علاوه بر این ، پس از تسویه حساب مجدد ، اولین تاریخ بازپرداخت قابل استفاده برای سهام ترجیحی قابل تبدیل قابل استفاده خواهد بود. 15 مه 2021 و سهام ترجیحی قابل تبدیل نرخ تبدیل اولیه 6.7352 سهام سهام مشترک شرکت را به ازای هر سهم از سهام ترجیحی قابل تبدیل تبدیل می کند ، که معادل قیمت تبدیل اولیه تقریباً 148.47 دلار، منوط به تنظیم دارندگان سهام سهام ترجیحی قابل تبدیل حق دارند در هر زمان و هر از گاهی ، در انتخابات شرکت ، سهام شرکت را به سهام شرکت یا ترکیبی از آن ، سهام خود را به دلخواه خود تبدیل کنند ، مگر اینکه این شرکت قبلاً روش پرداخت تسویه حساب را برای اعمال انتخاب کرده است. شرایط دیگر سهام ترجیحی قابل تبدیل در ارتباط با بازاریابی تغییر نخواهد کرد.

درآمد حاصل از بازآرایی سهام ترجیحی قابل تبدیل تبدیل می شود 750 میلیون دلارقبل از هزینه ها و هزینه بازپرداخت قابل پرداخت به نمایندگی های بازرگانی ، و در اختیار دارندگان واحدهای صنفی توجه لازم را برای تحقق تعهدات خود را در قراردادهای خرید مربوطه ارائه می دهد. قراردادهای خرید دارندگان واحدهای صنفی را ملزم به خرید سهام سهام عادی شرکت می کند 15 مه 2020 برای 750 میلیون دلار در کل ، و سهام ترجیحی قابل تبدیل تعهد شده است که تعهدات قرارداد خرید این دارندگان را تضمین کند.

اخبار مرتبط  Redwood Green Corp. نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 را اعلام کرد

Citigroup Global Markets Inc. و اوراق بهادار اعتباری اعتباری (ایالات متحده آمریکا) LLC در بازاریابی ها به عنوان عوامل بازاریابی فعالیت می کند.

این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهادی برای خرید ندارد و همچنین هیچ فروشی از سهام ترجیحی قابل تبدیل به هیچ کدام از حوزه های قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت غیرقانونی باشد. تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه صلاحیت این قانون.

اخبار مرتبط  پیش بینی CAGR 7.5٪ - تقاضای برنامه های جدید

بازآرایی دوباره سهام ترجیحی قابل تبدیل فقط با استفاده از دفترچه راهنما و یک مکمل دفترچه مربوطه انجام می شود. قبل از سرمایه گذاری ، شما می توانید دفترچه ، مکمل دفترچه مربوطه و سایر مدارکی را که شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC” ارسال کرده است) بخوانید تا اطلاعات کامل تری در مورد شرکت و بازاریابی داشته باشید. نسخه هایی از دفترچه و دفترچه نهایی مربوط به دفترچه یادآوری ممکن است با مراجعه به EDGAR در وب سایت SEC به نشانی http://www.sec.gov بدست آورید. از طرف دیگر ، نسخه ها را می توان با تماس با Citigroup Global Markets Inc. به دست آورد ، توجه: Citigroup ، در C / O Broadrid Solutions Financial، 1155 Avenue Long Island Edgewood ، NY 11717 یا با تماس با شماره 800-831-9146؛ یا اوراق بهادار اعتباری اعتباری (ایالات متحده آمریکا) LLC ، توجه: اداره آگهی ، خیابان یازده مدیسون ، طبقه 3 ، نیویورک ، نیویورک 10010 ، از طریق ایمیل در [email protected] یا با تماس با شماره 1-800-221-1037 تماس بگیرید.

در باره استنلی بلک و دککر

استنلی بلک & Decker ، یک شرکت S&P 500 ، ارائه دهنده خدمات متنوعی در زمینه ابزار دستی ، ابزار قدرت و لوازم جانبی مرتبط با آن ، سیستم ها و محصولات اتصال مهندسی ، خدمات و تجهیزات کاربردهای نفت و گاز و زیرساخت ها ، امنیت الکترونیکی تجاری و سیستم های نظارت ، راه حل های مراقبت های بهداشتی و دربهای اتوماتیک.

اخبار مرتبط  آیا روز نفت می تواند رکورد فروش را که تا آخر هفته 4 ژوئیه تعیین می شود ضرب کند؟

اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که تاریخی نیست ، از جمله اما محدود به موارد مربوط به بازپرداخت شرکت و شرایط آن نیست ، “بیانیه های رو به جلو” به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب سال 1995 و در معرض خطر و عدم اطمینان است. به هیچ وجه اطمینان نمی توان گفت که بازاریابی مجدد با شرایطی که در بالا یا اصلاً توضیح داده شد ، مصرف می شود. مصرف بازاریابی و اصطلاحات آن تحت شرایط بسیاری قرار دارد که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت است ، از جمله: شرایط غالب در بازارهای سرمایه. نرخ بهره؛ و عوامل اقتصادی ، سیاسی و بازار مؤثر بر حجم معاملات ، قیمت اوراق بهادار یا تقاضای سهام شرکت.

برای بحث در مورد ریسک ها و عدم قطعیت ها ، که می تواند نتایج واقعی را از لحاظ موجود با اظهارات آینده نگر متفاوت کند ، به “عوامل خطر” در جدیدترین گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K و گزارش فصلنامه متعاقبا مراجعه کنید. فرم 10-Q.

مخاطبین سرمایه گذار

دنیس لانگه
معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار
860-827-3833
[email protected]

کورت کافمن
مدیر ، روابط سرمایه گذار
(860) 515-2741
[email protected]

منبع استنلی بلک و دککر

لینک های مربوطه

http://www.stanleyblackanddecker.com