چهارشنبه ، 15 آوریل از خانه خود در نمایشگاه تجاری حق رای دادن شرکت کنید

FORT LAUDERDALE ، Fla.، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – ثبت نام در نمایشگاه موفقیت آمیز مجازی واقعیت مجازی بسیار موفق (VRFE) چهارشنبه 15 آوریلهفتم بین 11:00 صبح تا 5:00 ET در www.franexpousa.com.

کارآفرینان از سراسر جهان می توانند به صدها مفهوم حق رای دادن به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنند و با مدیران حق رای دادن به طور مستقیم در تعامل باشند تا در مورد چگونگی بازگشت به مشاغل پس از پایان بیماری همه گیر صحبت کنند. به عنوان یک مزیت اضافی ، بسیاری از این شرکت ها تورهای کاملی را در واقعیت مجازی به صورت آنلاین یا با هدست های VR رایگان ارائه می دهند که می توانند هنگام ثبت نام از آنها درخواست کنند.

اخبار مرتبط  صنعت ترموستات هوشمند در سراسر جهان - انتظار می رود درآمد تا سال 2025 به 4.81 میلیارد دلار برسد

چابکی Coronavirus توسط نمایشگاه بزرگ حق رای دادن در آمریکا نشان داده می شود ، زیرا از یک قالب تجاری سنتی به یک نمایشگاه تجاری واقعیت مجازی آنلاین محور است. حق با ادعای این عنوان به عنوان اصلی ترین و بزرگترین نمایشگاه حق رای تجاری واقعیت واقعی ، The Great Franchise Expo از سال 2017 نوآوری در استفاده از واقعیت مجازی در حق رای دادن است. واقعیت مجازی (VR) استفاده از فناوری رایانه برای ایجاد یک شبیه سازی شده است. محیط با دیدن همه در تصاویر چند 360 درجه.

اخبار مرتبط  بنیاد باریلا و تانک غذا این رویداد را اعلام می کنند: "بازیابی سیستم غذایی از مزرعه به میز دیگر

برخلاف رابط های کاربری سنتی ، VR کاربر را در یک تجربه قرار می دهد. به جای مشاهده صفحه نمایش در مقابل آنها ، کاربران غوطه ور هستند و قادر به تعامل با دنیاهای سه بعدی هستند. با شبیه سازی هرچه بیشتر حواس مانند دید ، شنوایی ، لمس ، حتی بو کردن ، رایانه به یک دروازه بان به این دنیای مصنوعی تبدیل می شود. تنها محدودیت هایی که در تجربیات VR تقریباً واقعی وجود دارد ، دسترسی به محتوا و قدرت محاسبات ارزان است.

اخبار مرتبط  دو والد در 8 دقیقه کسب و کار الهام گرفته از همه گیر را شروع می کنند و هدف Kickstarter را می گیرند

می گوید: “سیستم عاملهای ما طی 2 ½ سال گذشته توسعه یافته و مورد آزمایش قرار گرفته اند.” هابیل بیین، مدیر نمایشگاه بزرگ فرنچایز آمریکا. “ما می توانیم واقعیت مجازی را با تعامل انسانی در یک نمایشگاه تجاری تلفیق کنیم. مردم می توانند از تلفن های هوشمند خود از خانه استفاده کنند و صدها شرکت فرنچایز را” گشت و گذار کنند “. در نمایشگاه تجاری آنلاین ما که از چهارشنبه 11:00 صبح تا 5 بعدازظهر، 15 آوریلهفتم با ثبت نام در www.franexpousa.com ASAP. ”

SOURCE نمایشگاه بزرگ فرانشیز آمریکایی

لینک های مربوطه

https://www.franexpousa.com

پاسخی بگذارید