اولین عقیم سازی هوشمند غیر لمسی در جهان از Nomu

هنگ کنگ، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – با گسترش ویروس ، آخرین اخبار منتشر شده نشان می دهد که این عفونت عمدتا توسط قطرات هوا منتقل می شود. به عنوان مثال ، عطسه کردن با ویروس از طریق دستگاه تنفس فوقانی به محیط اطراف پخش می شود. حتی بزرگسالان با سیستم ایمنی قوی می توانند در مکانهایی با تراکم بالای جمعیت ، رفت و آمد مکرر و گردش هوا ضعیف باشند. این باکتری با پوست انسان ، دستگاه تنفسی و سیستم حسی در تماس است و به انسان حمله می کند و باعث بیماری های مختلف اپیدمی می شود. نام تجاری معروف OEM نام تجاری هوشمند Nomu اکنون برای کمک به مبارزه با ویروس با دستگاه ضدعفونی کننده غیر لمسی برای کشتن باکتری ها در اینجا است.

باکتری نیز با تماس مستقیم مانند دست و پا پخش می شود. قرار گرفتن در معرض از طریق آسانسور ، کارد و چنگال ، حیوانات خانگی ، کاسه توالت و موارد دیگر نیز می تواند باعث گسترش شود. Nomu Infrared Sanitizer عمدتا برای اسپری ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرد ، می تواند در ورودی اصلی منزل نیز قرار داده شود و علاوه بر حمل و نقل عمومی ، دستشویی ، محل های اداری و رختکن علاوه بر حمل و نقل عمومی ، عطر اسپری را نیز روی دستگیره درها و دکمه های آسانسور بگذارید. در اینجا 6 ویژگی اصلی ارائه شده است.

 1. سنسور هوشمند
  عملکرد القایی هوشمند استریلایزر به این معنی است که کاربران فقط باید دست خود را در زیر آن قرار دهند تا محصول بتواند به طور خودکار مواد ضد عفونی کننده را به داخل آن اسپری کند.
 2. نازل دوتایی
  نازل دوتایی Nomu Infrared Sanitizer دارای یک محلول اسپری ضد عفونی کننده آب در قسمت کنار و پایین آن است. نازل جانبی عمدتا برای ضد عفونی اشیاء متحرک مانند دست انسان و بسته بندی پیک استفاده می شود. نازل رو به پایین عمدتاً برای موقعیت دسته درب است و از نازل جانبی نیز عقب است.
 3. اندازه گیری اسپری را سفارشی کنید
  میزان پاشش با توجه به نیاز کاربر قابل تنظیم است. دستگاه همچنین می تواند 200 بار اسپری شود و 300 بار اسپری با حجم کمی قابل اسپری کردن است. بیش از حد کافی برای تأمین نیاز به یک هفته ضد عفونی اسپری.
 4. سه حالت هوشمند: حالت دور + حالت افراد + حالت تنظیم دستی
  هنگامی که محصول تشخیص داد که یک شی در فاصله 0-100 سانتی متر نزدیک می شود ، بلافاصله وارد اسپری حالت شده و شیء نزدیک کننده را برای ترک راهنمایی می کند. این حالت برای آسانسور و توالت مناسب است. در حالت مردم ، هنگامی که محصول تشخیص می دهد که یک شی در فاصله 0-50 سانتی متر نزدیک شده است ، بلافاصله ضد عفونی کننده اسپری می کند ، از جسم نزدیک به ترک ، فقط یک بار اسپری کنید. مردم می توانند بدون هیچ محدودیتی آن را در هر موقعیتی قرار دهند. بسته محصول شامل نوار دو طرفه است که می توان چندین بار از آن استفاده کرد ، می توان در هر جایی چسباند. طراحی مخصوص سیستم تعلیق توری می تواند در مکان بالا آویزان شود تا از یک محیط بزرگتر ضد عفونی شود.

پرونده های مرتبط

wqkh3u46nny0ptmsww4m.jpg

xuprnmzcpfekzgddpxip.jpg

تصاویر مرتبط

nomu-touch-infrared-sanitizer.jpg
ضد عفونی کننده مادون قرمز کمتر لمسی Nomu
ضد عفونی کننده مادون قرمز با لمس کمتر برای جلوگیری از عفونت متقابل

لینک های مربوطه

ضد عفونی کننده مادون قرمز کم لمسی

استریلایزر مادون قرمز غیر لمسی هوشمند

منبع نامو

لینک های مربوطه

https://www.nomu.hk

اخبار مرتبط  Bond Pet Foods اولین پروتئین مرغ بدون حیوانات در جهان را برای تغذیه سگ و گربه در جهان توسعه می دهد