InventHelp Inventor قطعه مبلمان چند منظوره را برای خانوارها توسعه می دهد (MTN-3515)

پیتسبورگ، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – یک مخترع گفت ، “من به روش بهتری برای استراحت ، اسکان چند میهمان خوابیده و ذخیره وسایل اضافی در اتاق مهمانم نیاز داشتم.” تاکاهو ، نیویورک، “بنابراین من E Z BUNK را اختراع کردم. طراحی من راحتی ، راحتی و فضای بیشتری نسبت به مبلمان سنتی فراهم می کند.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع یک مبلمان چند منظوره را برای خانوارها فراهم می کند. با این کار ، کاربران را قادر می سازد تا اتاقها را به شیوه ای م efficientثر در اتاق نشیمن ، خواب و نگهداری کنند. در نتیجه ، راحتی و فضای ذخیره سازی را افزایش می دهد و می تواند به صرفه جویی در فضا کمک کند. این اختراع از طرحی بادوام و همه کاره بهره می برد که به راحتی قابل استفاده و استفاده است ، بنابراین برای خانوارها ، آپارتمان ها ، خوابگاه های دانشگاه و فضاهای کوچکتر مناسب است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  اسمیتفیلد فودز پس از طوفان لورا در لوئیزیانا با 30000 اهدا پروتئین خدمت ، از تلاش برای مقابله با فاجعه پشتیبانی می کند

طرح اصلی به منهتن دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-MTN-3515 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  در پاسخ به فرماندار نیوسوم ، لایحه 2149 مجمع قانونی را به عنوان دیگر نامه های پست به همراه سایر طرف های مربوطه امضا كرد ، Dine Black LA و انجمن رستوران های لاتین بیانیه زیر را منتشر كردند:

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com