Curaleaf عملیات استفاده بزرگسالان را در آریزونا آغاز می کند

این شرکت در هشت داروخانه خود در سراسر ایالت از مشتریان بزرگسال استقبال می کند و 120 شغل جدید در جوامع اطراف ایجاد می کند

WAKEFIELD ، توده، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Curaleaf Holdings، Inc. (CSE: CURA) (OTCQX: CURLF) (“Curaleaf” یا “شرکت”) ، پیشرو در ایالات متحده در زمینه تولید محصولات مصرفی حشیش ، امروز اعلام کرد که شروع به استفاده برای بزرگسالان می کند مصرف کنندگان از طریق هشت داروخانه آن در آریزونا.

امروز آریزونا به یازدهمین ایالت شروع فروش حشیش با استفاده از بزرگسالان تبدیل شد. این خبر پس از تصویب پیشنهاد 207 ، قانون هوشمند و ایمن آریزونا (SSAA) در نوامبر گذشته با اکثریت آرا تصویب شد. طبق قانون جدید ، بزرگسالان 21 ساله یا بیشتر ممکن است حداکثر یک اونس حشیش استفاده کنند ، داشته باشند یا انتقال دهند. خریدهای بزرگسالان مشمول مالیات مالیات غیر مستقیم 16٪ و درآمد احتمالی مالیات هستند که تخمین زده می شود به این میزان برسد 166 میلیون دلار، بودجه کالج های جامعه ، زیرساخت ها ، ایمنی عمومی و برنامه های بهداشت عمومی را تأمین خواهد کرد. SSAA همچنین به دادگاه ها اجازه می دهد برخی از بازداشت ها ، اتهامات ، قضاوت ها ، محکومیت ها و مجازات های حشیش را تخلیه و اخراج کنند.

Curaleaf یکی از اولین اپراتورهای ایالتی است که سرویس دهی به مشتریان با استفاده از بزرگسالان را آغاز کرده است و بلافاصله این کار را در هشت درمانگاه موجود انجام می دهد ، و نهمین مکان خرده فروشی در ماه های آینده افتتاح می شود. با پیش بینی تقاضای مشتری ، این شرکت انتظار دارد تیم آینده خود را با 420 کارمند در آینده نزدیک با 120 استخدام جدید افزایش دهد. Curaleaf به طور فعال در 9 ایالت فقط پزشکی و یازده ایالت که داروهای مجاز حشیش را مجاز می دانند و حشیش مصرف بزرگسالان را مجاز کرده اند ، مشغول فعالیت است.

اخبار مرتبط  شکلات های Ethel M تابستان را با طعم های جدید شکلات مجازی ارسال می کند

وی گفت: “ما خوشحالیم كه این فرصت را داریم كه سرانجام پس از رأی دادن تقریباً دو میلیون نفر از ساكنان به پیشنهاد 207 در سال گذشته ، سرانجام درهای خود را به روی تمام مصرف كنندگان بزرگسال و بیماران پزشکی در سراسر ایالت باز كنیم. استیو کوتلل، رئیس Curaleaf آریزونا. “Curaleaf بیش از سه سال است که طرفدار سلامتی و سلامتی بیمار در این ایالت است و ما همچنان در این موقعیت مهم به خدمات خود به مشتریان ، اعم از جدید و موجود خدمت می کنیم.”

“این اعلامیه گام مهمی به جلو در است آریزونا، زیرا مصرف کنندگان هم اکنون می توانند به طور قانونی شاهدانه حشیش بزرگسالان را برای نیازهای مختلف سلامتی و سلامتی خود خریداری کنند. ” جو بایرن، مدیر عامل شرکت Curaleaf. “با پیش بینی این نقطه عطف ، Curaleaf ظرفیت خود را در سراسر بازار گسترش داده تا تقاضای گسترده مورد انتظار را برآورده سازد. نه تنها حشیش برای مصرف بزرگسالان درآمد مالیاتی مهمی ایجاد می کند که به آریزونا بهبود اقتصادی از COVID-19 ، همچنین ایجاد مشاغل محلی و تأمین بودجه لازم برای آریزونا نیازهای جامعه و زیرساخت. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Curaleaf آریزونا لطفاً به مکانهای خرده فروشی مراجعه کنید https://curaleaf.com/locations/.

درباره Curaleaf Holdings، Inc.
Curaleaf Holdings، Inc. (CSE: CURA) (OTCQX: CURLF) (“Curaleaf”) پیشرو در زمینه تولید محصولات مصرفی حشیش در ایالات متحده است و مأموریت دارد زندگی را با ایجاد شفافیت حشیش و اطمینان از مصرف ، بهبود بخشد. این شرکت و مارک های تجاری آن ، از جمله Curaleaf و Select ، به عنوان یک اپراتور یکپارچه و رشد یافته شاهدانه با کیفیت ، تخصص و قابلیت اطمینان ، خدمات پیشرو در صنعت ، انتخاب محصول و دسترسی به بازارهای پزشکی و استفاده از بزرگسالان را ارائه می دهند. Curaleaf در حال حاضر در 23 ایالت با 96 درمانگاه ، 23 سایت کشت و بیش از 30 سایت پردازش فعالیت می کند و بیش از 3800 عضو تیم را در سراسر کشور استخدام می کند ایالات متحده. Curaleaf در بورس اوراق بهادار کانادا با نماد CURA و در بازار OTCQX با نماد CURLF معامله می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.curaleaf.com مراجعه فرمایید.

اخبار مرتبط  جایزه دن Furlough از 197 عضو تیم را اعلام کرد

تماس با سرمایه گذار
Curaleaf Holdings، Inc.
دن فولی، VP ، امور مالی و روابط سرمایه گذاران
[email protected]
781-451-0145

تماس با رسانه
Curaleaf Holdings، Inc.
تریسی بردی، VP شرکت ارتباطات
[email protected]
781-486-1037

اظهارات جستجوگر جلو
این مشاوره رسانه ای شامل بیانیه های آینده نگر و اطلاعات آینده نگرانه به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. این عبارات مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده است. همه اظهارات غیر از بیان واقعیت تاریخی ممکن است گزاره ها یا اطلاعاتی رو به جلو باشد. به طور کلی ، اظهارات و اطلاعات آینده نگر ممکن است با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظار” یا “پیشنهادی” ، “انتظار می رود” ، “قصد دارد” ، “پیش بینی” یا “باور” مشخص شود ، یا تغییرات این کلمات و عبارات ، یا با استفاده از کلمات یا عباراتی که بیان می کنند برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج ممکن است رخ دهد ، یا ممکن است رخ دهد یا حاصل شود. چنین اظهارنظرها و اطلاعات آینده نگرانه ، عقاید فعلی مدیریت را منعکس می کند و براساس مفروضات و اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس شرکت با توجه به موضوعی است که در این نسخه جدید ارائه شده است. اظهارات رو به جلو شامل ریسک ها و عدم قطعیت هایی است که براساس انتظارات فعلی از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود و تحت خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای است که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با اظهارات یا ضمنی چنین اظهاراتی داشته باشد. اطلاعات اضافی در مورد این فرضیات و خطرات و عدم قطعیت در “عوامل خطر و عدم قطعیت” در آخرین فرم اطلاعات سالانه شرکت ثبت شده است 25 سپتامبر 2020، که در زیر مشخصات SEDAR شرکت به آدرس http://www.sedar.com و در پرونده های دیگری که شرکت ایجاد کرده است و ممکن است در آینده با مقامات قابل اجرا در مورد اوراق بهادار در دسترس باشد ، در دسترس است. اظهارات آینده نگرانه مندرج در این مقاله فقط در مورد تاریخ این بیانیه مطبوعاتی ارائه می شود و ما هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی یا بازنگری بیانیه های آینده نگرانه نداریم چه در نتیجه اطلاعات جدید ، حوادث آینده یا غیر از این ، مگر در مواردی که قانون الزام می کند. ما به سرمایه گذاران احتیاط می کنیم که اعتماد قابل توجهی به اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی نداشته باشند. بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا تأیید نکرده است.

اخبار مرتبط  BlanQuil از طریق پتوهای وزنه بردار به کارگران Frontline در آغوش می کشد

منبع Curaleaf Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.curaleaf.com