آمار آزمایش صنعت شاهدانه

FRAMINGHAM ، توده، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – برای یادآوری یک سال رشد ، تغییر و چالش های بی سابقه برای ماساچوست صنایع شاهدانه ، آزمایشگاه های MCR آماری را ارائه می دهد تا دیدگاه آزمایشگاه های آزمایشی را در مورد چگونگی تکامل صنعت در کشورهای مشترک المنافع نشان دهد.

وی گفت: “نگاهی به روندهای سال به سال ، مانند حجم نمونه هایی که ما آزمایش کرده ایم یا آنچه بیشتر از این ها را آزمایش می کنیم ، یک روش واقعا منحصر به فرد برای کشف تغییرات فراتر از تعداد مجوزهای تأیید شده یا تعداد واحدهای فروخته شده است.” مایکل کان، رئیس و بنیانگذار آزمایشگاه های MCR. “آمار 2020 به ویژه به دلیل تأثیر COVID بر پیشرفت صنعت جالب توجه است.”

در اینجا آمار قابل توجه آزمایشگاه های MCR از 1 ژانویه 2020 به 1 ژانویه 2021:

  • در این دوره ، آزمایشگاه های MCR شاهد افزایش 38 درصدی در نمونه های دریافتی بوده اند. برای مقایسه ، سال 2019 در مدت زمان مشابه 91٪ افزایش داشته است.
  • کاهش 35.5 درصدی حجم نمونه از ژانویه تا آوریل ممکن است به دلیل توقف اجباری COVID-19 در م marسسات ماری جوانا برای استفاده بزرگسالان توسط فرماندار بیکر باشد.
  • نمونه های ارسالی دستگاه ها یا کارتریج های بخارکننده ماری جوانا از ماه مه تا آگوست 300 درصد افزایش یافته است که نسبت به سایر محصولات در دوره پس از خاموش شدن افزایش بیشتری دارد.
  • افزایش سال به سال در ارسال نمونه 78٪ برای محصولات خوراکی یا دم کرده ، 28٪ برای گل حشیش و 22٪ برای دستگاه های بخار ساز بود.
اخبار مرتبط  گروه Neiman Marcus در این فصل از تعطیلات با عشق پیشرو است

نرخ عبور کلی ترکیبی از همه صفحه های ایمنی اجرا شده روی محصولات شاهدانه ارسال شده به آزمایشگاه های MCR در سال 2020 ، 2/91 درصد بود. این کمی بالاتر از سال 2019 است اما با نرخ قبولی در 4 سال گذشته نسبتاً مطابقت دارد.

وی گفت: “من فکر می کنم واقعاً قابل توجه است که در سالی که مجوزهای بیشتری تصویب شده و تولیدکنندگان جدید بیشتری نسبت به سال های قبل وارد بازار شده اند ، محصولات همچنان از نظر سختگیری آزمایشات ایالتی را با همان نرخ عبور می دهند.” جاناتان وانی، مدیر توسعه تجارت آزمایشگاه های MCR. “این نشان می دهد که گروه هایی که وارد این صنعت می شوند می دانند که آنها چه کاری انجام می دهند ، این امر باید احساس خوبی در مورد مکانی که صنعت به ویژه در اینجا هدایت می کند داشته باشد. ماساچوست

اخبار مرتبط  Kemps در این فصل از تعطیلات از مزایای شیر تجلیل می کند

آزمایشگاه های MCR در هر دو برنامه ماری جوانا برای استفاده پزشکی و بزرگسالان که تحت نظارت کمیسیون کنترل شاهدانه ماساچوست (CCC) تحت عنوان آزمایشگاه تست مستقل مجوز دارند. آماری که در اینجا ارائه می شود نمونه محصولات ارائه شده برای آزمایش انطباق توسط کولتیواتورها و تولیدکنندگان محصول دارای مجوز از CCC برای فعالیت در یک یا هر دو برنامه است.

اخبار مرتبط  CVS Health برای مدیریت واکسن COVID-19 در 70 محل داروخانه در تگزاس به عنوان بخشی از فعال سازی چند دولتی

درباره آزمایشگاه های MCR: آزمایشگاه های MCR اولین آزمایشگاه مستقل آزمایش حشیش است که توسط کشور گواهی شده است ماساچوست. ما ارائه دهندگان معتبر ISO / IEC 17025: 2017 تأییدیه آزمایش تحلیلی محصولات شاهدانه و خدمات تحقیق و توسعه هستیم که متعهد به کمک به مسسات مجاز ماری جوانا ، بیماران ، محققان ، کارآفرینان و مدافعان هستیم. تیم ما از شیمی دانان و دانشمندان داروسازی به پیشرفت بهداشت و ایمنی عمومی از طریق تجزیه و تحلیل شیمیایی پیشرفته محصولات شاهدانه و ارائه راهنمایی و پشتیبانی بی نظیر از شرکا ، تنظیم کنندگان و جوامعی که ما خدمت می کنیم ، اختصاص داده اند. برای اطلاعات بیشتر به http://mcrlabs.com مراجعه کنید.

آزمایشگاه های MCR

لینک های مربوطه

mcrlabs.com