8 زن در پایداری که باید در سال 2021 بدانند

واشنگتن، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – هجوم مصرف کنندگان وجود دارد که می خواهند بدانند محصولاتشان از کجا می آید و تأثیر آنها بر کره زمین چیست. این لیست از کارشناسان پایدار خارق العاده از Pagne PR را بررسی کنید.

والری گیلدای، مراقبت از پوست Première Classe

فلسفه والری در مورد مراقبت از پوست با استفاده از مواد ثابت شده بالینی و میوه های فوق العاده با عملکرد بالا آغاز می شود. وی مصمم است ضمن کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از طریق زنجیره تأمین ، پوست و محیط زیست مردم را در برابر سمیت حفظ کند ، در حالی که تولید بیشتر آنها را به صورت محلی تغییر می دهد.

ویکی والیس، مربی تجارت مد

ویکی مأموریت دارد ضمن کمک به دانش و آموزش پایدار ، به طراحان تازه کار کمک کند تا به آرزوی خود برسند. از انتخاب و تهیه پارچه های پایدار گرفته تا همکاری با تولید کننده ، ویکی مربیگری می کند و نسل جدیدی از طراحان پاسخگو را ایجاد می کند. “هر كس روی زمین لباس می پوشد. اگر می توانید در نحوه ساخت آنها تأثیر بگذارید ، می توانید تأثیر گسترده ای بگذارید!”

اخبار مرتبط  تازه Express Express داوطلبانه به یاد می آورد مقدار محدودی از سالاد یخبندان کلاسیک Marketside

چلسی کریستینا، کالاهای آگاهانه

چلسی مأموریت دارد زندگی کم زباله را برای همه قابل دسترسی کند. او نه تنها نکات پایداری را در حساب خود در TikTok به اشتراک می گذارد ، بلکه همچنین شرکت Mindful Goods را تأسیس کرده تا راه حل های صفر زباله برای محصولات روزمره که استفاده می کنیم صفر باشد.

فلاویا سیترون، میله های نئون

Flavia گزینه ای دوستانه و سازگار با محیط زیست گیاهی را برای تکه صابون روزانه شما ایجاد کرد. “ما دوست داریم که افراد مزایای بارهای صابون را در ترکیب آگاهی از محیط زیست با کیفیت کشف کنند. صفحات صابون از لحاظ اقتصادی ، عملی تر هستند و ضایعات کمتری تولید می کنند.” برای داشتن فردی آگاه نیازی به کنار گذاشتن تجمل نیست!

هدر جیانگ، تمثیل

آیا می توانید از میوه های بازیافتی کیسه ای درست کنید؟ آره! هدر این کار را با یک تیم اختصاص داده شده در زمینه کاهش اثرات محیطی انجام داد. “من می خواهم با ارائه گزینه های پایدارتر برای مصرف کنندگان ، ایجاد تغییر در سیستم غذایی و حمایت از شرایط کار بهتر برای کارگران تولید کننده مد ، لوازم جانبی چرم لوکس را دوباره تعریف کنم.”

اخبار مرتبط  مبلمان FURNITURE چین 2020 برای ارائه یك منبع كمك دیجیتال تحت عادی جدید

جنیفر هارپر، زیبایی استخوان گونه

جنیفر هارپر دارای اهداف بزرگ در Cheekbone Beauty ، یک شرکت زیبایی با کیفیت بالا و بدون ظلم است. تا سال 2023 ، استخوان گونه از بین بردن پلاستیک یکبار مصرف ، ارائه گزینه های دوباره پر کردن و بسته بندی قابل تجزیه همزمان با استفاده از مواد اولیه از منابع گیاهی یا زیست محیطی است. “ما دیگر نمی توانیم برای کسب سود وجود داشته باشیم. ما باید محصولی تولید کنیم که تأثیر ما را بر روی زمین کاهش دهد.”

جودی برو، توری دندان

در شرکت Jodie ، Dental Lace ، تیم او نخ دندان قابل تعویض پایدار را با یک ظرف صفر زباله که به خوبی طراحی شده است ، ایجاد می کند. “من عاشق شنیدن صحبت های مشتریانم هستم. به من یادآوری می شود افرادی هستند که به کره زمین اهمیت می دهند. مشتریان ما به من الهام می دهند تا محصولات بهتری ایجاد کنم.” اکنون می توانید بدون نخ دندان از نخ دندان استفاده کنید

اخبار مرتبط  Barter & Shake سریال های کوکتل آزمایشی To-Go را راه اندازی کرد تا تحول سالن خاکستری خاکستری را ترویج کند

پتی ماگانیس، دستکش اکو

آیا می دانید تخریب دستکش پلاستیکی استاندارد بیش از 500 سال در محل دفن زباله طول می کشد؟ پتی با دستکش قابل تنظیم قابل تهیه خود محصولی را ایجاد کرد که سازگار با محیط زیست و موثر باشد. “با توجه به تغییرات آب و هوایی ، مردم واقعاً گزینه های پایدار و دوستدار زمین را می خواهند. این همان چیزی است که در حال حاضر جهان به آن نیاز دارد ، به خصوص که ما شاهد افزایش محصولات محافظتی یکبار مصرف در این بیماری همه گیر هستیم.”

تماس با رسانه

[email protected]

لینک های مربوطه

Home

SOURCE Pagne PR