اولین آبجو با چیپس تورتیلا در جهان

SAN LUIS OBISPO ، کالیفرنیا.، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – در حالی که بسیاری از ما در ورزشگاه ریموند جیمز به درب عقب نخواهیم پیوست یا حتی میله های ورزشی محلی خود را پیاده روی خواهیم کرد ، میلیون ها آمریکایی به فروشگاه های آبگرفتگی ، ذخیره یخچال ها و اقامت در برخی از “خانه های خود” در فصل فوتبال را تمام کنید. کالیفرنیا شرکت تراشه تاکو کار می کند و Tio Rodrigo Craft Beer Micheladas در حال تجربه این روز بازی روز با اولین آبجو چیپس تورتیلا در جهان. این دو کسب و کار کوچک با ترکیب بزرگترین عناصر مهم حزب در طول تاریخ به یک سنت جدید در خانه سازی دست می زنند.

رئیس تولید کننده آبجو گفت: “اخیراً همه کمی هیجان زده شده اند ، بنابراین ما می خواستیم کمی لذت ببریم و اوضاع را بهم بزنیم.” استیو پیک. “چرا چیپس خود را ندارید و آن را نیز می نوشید؟”

آبجو بیش از 400 پوند چیپس تورتیلا جریان یافته از اجاق گاز برای ساخت یک آبجو سبک و با طراوت از آهک ، مناسب برای روزهای هر طرفدار فوتبال در زمین یا نیمکت. نسخه محدود Tortilla Chip Lager به صورت انتخابی در دسترس خواهد بود کالیفرنیا خرده فروشان و آنلاین برای کالیفرنیا تحویل در منزل – همراه با یک کیسه چیپس رایگان.

علاقه مندان به زادگاه ساحل مرکزی به همکاری خود در سال ادامه خواهند داد. به عنوان بهترین میشلادا کنسرو شده در کشور ، تیو رودریگو با جفت کردن آبجو SLO Brew ، آب گوجه فرنگی ، آهک ترد و ادویه جات کاملاً طبیعی برای یک کوکتل کاردستی احیاگرانه ، طعم واقعی مکزیک را به ارمغان می آورد. مراقب تراشه های Tio Rodrigo Micheladas و Taco Works باشید که در فروشگاه های منتخب در سراسر کشور انباشته شده اند کالیفرنیا.

برای اطلاعات بیشتر به TioRodrigo.com مراجعه کنید

برای رسانه های بیشتر و درخواست های نمونه ، لطفاً از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected]

در باره TIO RODRIGO

Micheladas معتبر ساخته شده با بهترین مواد طبیعی و آبجو با طراوت SLO Brew. آنها درست مثل دستورالعمل سنتی که تهیه شده اند ، با یک ضربه کوچک پر از عطر و طعم هستند مکزیک. کنسرو شده با بالاترین امتیاز Micheladas را در فروشگاه ها پیدا کنید کالیفرنیا و آریزونا.

درباره کارهای تاکو

آنچه در سال 1976 به عنوان یک رستوران غذای مکزیکی آغاز به کار کرد ، اکنون شرکت Taco Works Tortilla Chip ، تولید کننده عمده تراشه های تورتیلا در سان لوئیس اوبیسپو ، کالیفرنیا.

تصاویر مرتبط

tortilla-chip-lager-beer.jpg
تورتیلا آبجو با چاشنی لاگر
Tio Rodrigo Tortilla Chip Lager – دم کرده تراشه های تورتیلا واقعی Taco Works.

لینک های مربوطه

عکسها را فشار دهید

اطلاعیه مطبوعاتی (PDF)

منبع تیو رودریگو

اخبار مرتبط  گزارش بازار جهانی برنج 2021-2027 با تجزیه و تحلیل KRBL Limited ، EBRO Foods ، LT Food ، Kohinoor Foods & Grmrice