Cansortium سهام برای تسویه بدهی و صدور اختیارات سهام را اعلام می کند

میامی، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Cansortium Inc. (CSE: TIUM.U) (OTCQB: CNTMF) (“کانسورتیوم” یا “شرکت“) ، یک شرکت شاهدانه یکپارچه عمودی با فعالیت در فلوریدا، تگزاس، میشیگان و پنسیلوانیا، اعلام می کند که با برخی از مدیران و افسران خود توافق کرده است که مجموع 1،286،110 سهام عادی را منتشر کند (“سهام بدهی“) به چنین مدیران و افسران در ازای لغو مجموع ایالات متحده771،667 دلار در مقادیر بدهی. سهام بدهی با قیمت قطعی ایالات متحده منتشر می شود0.60 دلار، مطابق با سیاست های بورس اوراق بهادار کانادا.

صدور سهام برای مدیران به منزله “معامله شخص وابسته” است زیرا این اصطلاح در ابزار چند جانبه 61-101 تعریف شده است: حمایت از دارندگان امنیت اقلیت در معاملات ویژه (“MI 61-101“). همه مدیران مستقل شرکت ، با حسن نیت ، تشخیص دادند که ارزش بازار منصفانه سهام منتشر شده بر اساس سهام معامله بدهی و مبلغی که پرداخت می شود منطقی است. شرکت قصد دارد به معافیت از ارزیابی و تأیید سهامداران اقلیت MI 61-101 مندرج در بخشهای 5.5 (a) و 5.7 (1) (a) MI 61-101 زیرا نه ارزش منصفانه بازار سهام و نه بدهی بیش از 25٪ نیست سرمایه بازار شرکت.

بیش از 21 روز قبل از بسته شدن پیش بینی شده سهام برای معامله بدهی ، شرکت گزارش تغییرات اساسی ارائه نکرد زیرا جزئیات و مقادیر بدهی های تسویه شده در معامله نهایی نشده بود تا اینکه به زمان بسته شدن نزدیک شد و شرکت مایل به بستن معامله بود. در اسرع وقت عملی ، که این شرکت منطقی می داند زیرا مایل است وضعیت مالی خود را با کاهش بدهی های تعهدی در اسرع وقت بهبود بخشد. کلیه سهام بدهی صادر شده به ساکنان کانادا طبق تبدیل بدهی مشمول یک دوره نگهداری چهار (4) ماه خواهد بود.

اخبار مرتبط  WhistlePig و Moët Hennessy همکاری بین المللی را اعلام کردند

این شرکت همچنین مایل است اعلام کند که مجموعاً 1،700،000 گزینه سهام را به برخی از مدیران و افسران شرکت اعطا کرده است ، جایی که هر گزینه دارای پنج سال (5) سال و قیمت تمرینی برای ایالات متحده است.0.77 دلار.

درباره Cansortium Inc.

دفتر مرکزی آن در میامی، فلوریداو با نام تجاری Fluent operating ، Cansortium متمرکز بر این است که با کیفیت ترین شرکت شاهدانه در ایالت فلوریدا ناشی از تعهد بی وقفه برای تعالی عملیاتی از بذر تا فروش. Cansortium مهارت های شدیدی در هر یک از فعالیت های کشت ، فرآوری ، خرده فروشی و توزیع ایجاد کرده است که نتیجه موفقیت در فعالیت در صنعت شاهدانه بسیار تنظیم شده است. بعلاوه فلوریدا، Cansortium در تلاش است ارزش سهامداران قابل توجهی را در بازارهای جذاب خلق کند تگزاس، میشیگان و پنسیلوانیا، جایی که شرکت مجوزها را تضمین کرده و فعالیت های خود را تأسیس کرده است.

اخبار مرتبط  Tupperware Brands Corporation پیشرفت ساختار سرمایه را با تعهد به بازپرداخت یادداشت های ارشد بلوغ در سال 2021 پیشرفت می دهد. بدون فرض موفقیت بازپرداخت سرمایه گذاری موفق به سررسید بدهی تا Q4 2023

سهام مشترک Cansortium Inc. به ترتیب با نماد “TIUM.U” و “TIUM.WT.U” در CSE و در بازار مشاغل OTCQB تحت نماد (OTCQB: CNTMF) معامله می کنند. سرمایه گذاران می توانند اطلاعات افشای مالی فعلی و قیمت واقعی 2 را برای شرکت در سایت www.otcmarkets.com پیدا کنند.

اطلاعات رو به جلو

برخی از اطلاعات موجود در این خبر می تواند اطلاعات آینده نگرانه را تشکیل دهد. در برخی موارد ، اما نه لزوماً در همه موارد ، می توان اطلاعات آینده نگر را با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “اهداف” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “انتظار می رود” شناسایی کرد ، “فرصتی وجود دارد” ، “موقعیت قرار می گیرد” ، “تخمین می زند” ، “قصد دارد” ، “فرض می کند” ، “پیش بینی می کند” یا “پیش بینی نمی کند” یا “اعتقاد دارد” ، یا تغییرات چنین کلمات و عباراتی یا بیان می کند که اعمال خاصی ، رویدادها یا نتایج “ممکن است” ، “می تواند” ، “می تواند” ، “ممکن است” ، “خواهد شد” یا “گرفته خواهد شد” ، “رخ می دهد” یا “حاصل می شود” علاوه بر این ، هر گزاره ای که به انتظارات ، پیش بینی ها یا سایر توصیفات رویدادها یا شرایط آینده اشاره داشته باشد ، حاوی اطلاعات آینده نگر است. اظهارات حاوی اطلاعات آینده نگر واقعیتی تاریخی نیستند بلکه در عوض بیانگر انتظارات ، تخمین ها و پیش بینی های مدیریت در مورد رویدادهای آینده هستند.

اخبار مرتبط  128 امین نمایشگاه کانتون به پایان می رسد و موجب بهبود تجارت بین المللی می شود

اطلاعات آینده نگر لزوماً بر اساس تعدادی از نظرات ، فرضیات و برآوردها استوار است ، اگرچه از تاریخ انتشار این خبر توسط شرکت منطقی تلقی می شود ، اما در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، مفروضات و سایر عواملی است که ممکن است ایجاد کند نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها متفاوت از نتایج بیان شده یا ضمنی چنین اطلاعات آینده نگر باشد ، از جمله عوامل محدود شده در اسناد عمومی شرکت موجود در www.sedar.com اما شامل آنها نمی شود. این عوامل به منظور نشان دادن لیست کاملی از عواملی نیستند که می توانند شرکت را تحت تأثیر قرار دهند. با این حال ، این عوامل باید با دقت مورد بررسی قرار گیرند. نمی توان اطمینان داشت که چنین برآورد ها و فرضیاتی درست به اثبات می رسند. اظهارات آینده نگرانه مندرج در این خبر منتشر شده از تاریخ انتشار این خبر است ، و شرکت صریحاً از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی یا تغییر اظهارات حاوی هرگونه اطلاعات آینده نگر ، یا عوامل یا فرضیات زیربنایی آنها صرف نظر می کند ، خواه به عنوان نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، مگر اینکه طبق قانون الزام شده باشد.

SOURCE Cansortium Inc