فناوری Acteev Ascend Performance Materials در جوایز نوآوری Outdoor Retailer اهدا می شود

نیکی هافمن، رهبر پیشرو در توسعه تجارت در Acteev ™ ، این جایزه را در یک مراسم مجازی که در جریان رویداد آنلاین زمستان خرده فروش در فضای باز برگزار شد ، پذیرفت.

هافمن گفت: “ما مفتخریم که در جمع بسیاری از مبتکران با استعداد هستیم.” “ما جهانی از Acteev را تصور می كنیم كه Ascend برای تولید محصولی از ملافه و روبالشی تا لباس بیمارستان ، لباس ورزشی و جوراب ، لباس شنا و لباس زیر با تولیدكنندگان و مبتكران دیگر كار می كند.”

فناوری Acteev برای ایجاد خواص ضد میکروبی با ماندگاری بالا یون روی را در یک پلیمر ترکیب می کند. نتیجه بافتی است که باکتریها و قارچهای بو ساز را از بین می برد. نخ ها و پارچه های Acteev در برابر سایش ، نرم و بادوام هستند. و از آنجا که یون روی در طی فرآیند پلیمریزاسیون یکپارچه است ، لباسهای بافتنی و پارچه های ساخته شده با Acteev اثر ضد میکروبی خود را تا 50 بار شستشو حفظ می کنند.

اخبار مرتبط  صورتهای تجسمی حکم لازم را برای به دست آوردن سهام در رشد سایبان ، تقویت اعتماد به نفس در توانایی رشد سایبان برای به دست آوردن بلند مدت در صنعت شاهد در حال ظهور

آزمایشات انجام شده بر روی پارچه مش در دانشگاه کمبریج نشان داد که فناوری Acteev SARS-CoV-2 ویروس عامل COVID-19 را با 99.9٪ اثربخشی در تماس غیرفعال می کند. Ascend در حال کار با سازمان های دولتی برای به دست آوردن مجوزهای نظارتی مناسب برای ادعاهای خاص در ایالات متحده است.

اخبار مرتبط  افزایش محبوبیت شکلات های تیره به رشد بازار فیبر کاکائو. ارزش TMR تا سال 2030 به 747 میلیون دلار افزایش یافته است

در دسترس بودن محصول را می توان در یافت acteev.com وacteevbyascend در اینستاگرام، توییتر و فیس بوک.

درباره مواد Ascend Performance

Ascend Performance Materials مواد ضروری و ضروری روزمره و فناوری های جدید را تولید می کند. هدف ما ارتقا quality کیفیت زندگی و الهام بخشیدن به فردایی بهتر ، از طریق نوآوری است. بر اساس هوستون، در تگزاس، و با دفاتر منطقه ای در شانگهای ، بروکسل و دیترویت، ما یک ارائه دهنده راه حل مادی کاملاً یکپارچه با هشت کارخانه جهانی در ایالات متحده ، اروپا و چین. نیروی کار جهانی ما با 2،600 کارمند پلاستیک ، پارچه ، الیاف و مواد شیمیایی تولید می کند که برای ایمن سازی وسایل نقلیه ، پاک کنندگی انرژی ، تجهیزات پزشکی بهتر ، هوشمند سازی وسایل و لباس و کالاهای مصرفی از دوام بیشتری برخوردار است. ما متعهد ایمنی ، پایداری و موفقیت مشتریان و جوامع خود هستیم.

اخبار مرتبط  Charles & Colvard در کنفرانس LD Micro Virtual 2020 در سه شنبه ، 15 دسامبر 2020 ارائه می شود

در مورد Ascend در www.ascendmaterials.com بیشتر بدانید.

درباره Acteev: acteev.com

سلب مسئولیت استیف

مخاطب: نیکی بریتون، +1 832-205-4854 ، [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1424986/Acteev_Innovation_Award.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1326397/ASCEND_Logo.jpg

SOURCE Ascend Performance Materials

لینک های مربوطه

http://www.ascendmaterials.com

SOURCE Ascend Performance Materials