گزارش حامل درآمد سه ماهه اول سال 2020

باغ وحش PALM ، Fla.، 8 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت جهانی حامل (NYSE: CARR) امروز نتایج مالی را برای سه ماهه اول سال 2020 گزارش داد. شرکت حامل پیشرو در جهان برای گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) ، تبرید ، آتش ، امنیت و اتوماسیون ساختمان است. فن آوری ها

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Carrier گفت: “ما زودتر حرکت کردیم تا با توجه به محافظت از کارکنان خود به سرپیچی همه گیر COVID-19 بپردازیم و در تمام این مدت 53،000 کارمند جهانی ما مقاومت و تعهد خود را نسبت به ادامه ارائه محصولات مهم خود نشان دادند.” دیو گیتلین. “در عین حال ، ما همچنان لیزر بر روی اولویت های رشد استراتژیک خود متمرکز شده ایم ، از جمله رشد پایه ما ، افزایش پسوند محصول و پوشش جغرافیایی و تمرکز بر روی خدمات و دیجیتال. ما همچنین اقدام به هزینه های پرخاشگرانه می کنیم. 425 میلیون دلار صرفه جویی در پس انداز و کاهش 40-50 درصدی در هزینه های برنامه ریزی شده سرمایه ، ضمن حفظ سرمایه گذاری در ابتکاراتی که برای بهبود موقعیت اقتصادی حریف برای رشد اقتصادی مهم هستند. ما یک شرکت چابک تر و متمرکز بر مشتری هستیم و نقشه راه مشخصی برای پیشبرد رشد ارگانیک در کلاس داریم. “

نتایج سه ماهه اول
فروش سه ماهه اول Carrier از 3.9 میلیارد دلار در مقایسه با سال گذشته 10٪ کاهش داشته است ، که 9٪ از نظر ارگانیک کاهش یافته است. حدود نیمی از کاهش فروش به دلیل کاهش پیش بینی شده در فروش کوره بنزین بود ، آمریکای شمالی فروش تریلر کامیون و خنثی کردن یک تجاوز مسکونی مسکونی ، و بقیه مربوط به COVID-19 است. سود عملیاتی GAAP در سه ماهه 315 میلیون دلار 37٪ پایین آمد ، اما سود عملیاتی تعدیل شده را نشان داد 436 میلیون دلار به دلیل مهار هزینه های پرخاشگرانه Carrier و شتاب Carrier 600 ، برنامه ای که انتظار می رود حذف شود 16٪ کاهش یافته بود. 600 میلیون دلار در هزینه های بیش از سه سال GAAP EPS بود 0.11 دلار و ، بر اساس تنظیم ، EPS بود $ 0.35 پس از حذف هزینه های غیر قابل احیا و بازسازی. درآمد خالص در سه ماهه بود 96 میلیون دلار و گنجانده شده است 210 میلیون دلار اتهامات غیرقانونی و تجدید ساختار خالص. گردش خالص پول نقد ارائه شده توسط فعالیتهای عملیاتی بود 47 میلیون دلار و مخارج سرمایه بود 48 میلیون دلار، و در نتیجه استفاده از جریان نقدی آزاد از 1 میلیون دلار، پیشرفت چشمگیر از منفی 224 میلیون دلار گردش نقدی آزاد در سه ماهه اول سال قبل مهمتر از آن ، مانده نقدی Carrier در زمان چرخش تقریباً بود 1.3 میلیارد دلار.

گیتلین افزود: با توجه به ماهیت اساسی محصولات و راه حل های ما ، من به کار عظیمی که مردم ما برای پشتیبانی از مشتریان خود در این مواقع بحرانی انجام داده اند ، افتخار می کنم. ما همچنین در زمینه ارائه محصولات جدید برای پشتیبانی از ایمنی پیشرفته متمرکز هستیم. و به عنوان جوامع و جوامع شروع به باز شدن نیازهای بهداشتی می کنیم به عنوان مثال ، کیفیت هوای داخلی بسیار مهم خواهد بود و ما به سرعت کار کردیم تا OptiClean را آزاد کنیم ، یک سیستم منحصر به فرد که می تواند آلاینده هایی با اندازه میکروسکوپی را فیلتر کند در تجارت و امنیت ما با راه حل های بی دردسر ما ما می توانیم بسیاری از نقاط تماس بدنی را برای بهبود سلامت و ایمنی از بین ببریم. و ما در راه حل های زنجیره سرد ما در کمک به حفظ و محافظت از مواد غذایی و داروهای مهم هستیم. ”

سناریوهای تمام سال 2020
بر 3 آوریل 2020، شرکت حامل چشم انداز تمام سال 2020 خود را برای فروش ، تعدیل سود عملیاتی و گردش پول آزاد به دلیل تأثیر COVID-19 پس گرفت. با توجه به عدم اطمینان بیشتر ، Carrier طیف وسیعی از فرضیات مختلف را در نظر گرفت و منطقی ترین سناریوها را در محدوده زیر قرار داد:

  • فروش 15 دلار17 میلیارد دلار
  • سود عملیاتی تنظیم شده از 1.7 دلار2.0 میلیارد دلار
  • گردش نقدی رایگان به بیش از 1 میلیارد دلار*

* توجه: وقتی انتظارات مربوط به سود عملیاتی تعدیل شده و جریان آزاد وجوه نقد را به صورت آینده نگرانه ارائه می دهیم ، آشتی دادن تفاوت بین انتظارات غیر GAAP و اقدامات GAAP مربوطه ، بطور کلی بدون تلاش غیر منطقی امکان پذیر نیست. برای اطلاعات بیشتر به “استفاده و تعریف اقدامات مالی غیر GAAP” در زیر مراجعه کنید.

کنفرانس تلفنی
Carrier امروز میزبان پخش زنده کنفرانس درآمد خود است ، جمعه ، 8 مه 2020، در 8:30 بامداد ET. برای دسترسی به پخش وب ، به بخش رویدادها و ارائه ها از سایت روابط سرمایه گذار حامل به آدرس ir.carrier.com/news-and-events/events-and-presentations مراجعه کنید یا برای تماس با درآمد از طریق تلفن ، با شماره تلفن (877) 742 تماس بگیرید -9091

درباره Carrier
شرکت حامل جهانی پیشرو در جهان از فن آوری های نوآورانه HVAC ، تبرید ، آتش ، امنیت و اتوماسیون ساختمان است. با پشتیبانی از نام Carrier Carrier ، نمونه کارها این شرکت شامل مارک های پیشرو در صنعت مانند Carrier ، Kidde ، Edvard ، LenelS2 و Automic Logic می باشد. برای اطلاعات بیشتر ، به www.corporate.carrier.com مراجعه کنید یا در رسانه های اجتماعی Carrier را دنبال کنید @حامل.

استفاده و تعریف اقدامات مالی غیر GAAP
شرکت جهانی حامل (“حامل”) نتایج مالی خود را مطابق با اصول حسابداری که بطور کلی در آن پذیرفته شده است ، گزارش می کند ایالات متحده (“GAAP”).

ما گزارش اطلاعات مالی خود را که با GAAP تعیین می شود با برخی اطلاعات مالی غیر GAAP تکمیل می کنیم. اطلاعات غیر GAAP ارائه شده اطلاعات مفید دیگری را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد ، اما نباید آنها را در انزوا یا به عنوان جایگزین برای اقدامات GAAP مرتبط در نظر گرفت. علاوه بر این ، شرکت های دیگر ممکن است اقدامات غیر GAAP را متفاوت تعریف کنند ، که سودمندی این اقدامات را برای مقایسه با سایر شرکت ها محدود می کند. ما سرمایه گذاران را ترغیب می كنیم كه صورتهای مالی و گزارشهای عمومی را به طور كامل بررسی كنند و به هیچكدام از اقدامات مالی واحد اعتماد نكنند.

فروش ارگانیک ، سود عملیاتی تعدیل شده ، درآمد خالص تعدیل شده ، سود تنظیم شده برای هر سهم (“EPS”) و نرخ مالیاتی مؤثر تعدیل شده اقدامات مالی غیر GAAP هستند. فروش ارگانیک نمایانگر فروش خالص یکپارچه (یک اقدام GAAP) است ، به استثنای تأثیر ترجمه ارز خارجی ، تملک ها و واگذاری های تکمیل شده در دوازده ماه قبل و سایر موارد قابل توجه با ماهیت غیر تکراری و / یا غیرکاربردی (از این پس به عنوان “دیگر” موارد قابل توجه “). سود عملیاتی تعدیل شده نشان دهنده سود عملیاتی (یک معیار GAAP) است ، به استثنای هزینه های بازسازی و سایر موارد مهم. درآمد خالص تعدیل شده نشان دهنده درآمد خالص قابل انتساب به صاحبان سهام مشترک است (یک اقدام GAAP) ، به استثنای هزینه های بازسازی و سایر موارد مهم. EPS تعدیل شده نشان دهنده سود رقیق در هر سهم (یک اقدام GAAP) است ، به استثنای هزینه های بازسازی و سایر موارد مهم. نرخ مالیاتی مؤثر تعدیل شده ، نرخ مالیات مؤثر را نشان می دهد (یک معیار GAAP) ، به استثنای هزینه های بازسازی و سایر موارد مهم. برای بخش های تجاری ، در صورت کاربرد ، تعدیل سود عملیاتی و حاشیه ها سود عملیاتی را شامل می شود ، به استثنای بازسازی و سایر موارد مهم.

نتایج مالی GAAP شامل تأثیر تغییرات نرخ ارز (AFX) است. ما از معیار غیر GAAP “با ارز ثابت” یا “CFX” استفاده می کنیم تا تغییرات در نتایج مالی خود را نشان دهیم بدون اینکه به نوسانات ارز دوره ای تبدیل شود. تحت ایالات متحده آمریکا GAAP ، نتایج صورت سود در ایالات متحده با دلار نرخ متوسط ​​برای دوره ارائه شده ترجمه می شود. مدیریت معتقد است اقدامات غیر GAAP که فقط ذکر شد در ارائه مقایسه دوره ای از نتایج عملکرد عملیاتی شرکت در حال انجام مفید است.

جریان آزاد پول نقد یک اقدام مالی غیر GAAP است که نشان دهنده جریان خالص پول نقد تأمین شده توسط فعالیتهای عملیاتی (یک معیار GAAP) هزینه های سرمایه کمتر است. مدیریت معتقد است جریان آزاد وجه نقد یک معیار مفید نقدینگی و مبنای دیگری برای ارزیابی توانایی Carrier در تأمین اعتبار فعالیت های خود از جمله تأمین اعتبار تملک ، خدمات بدهی ، بازخرید سهام مشترک شرکت Carrier و توزیع سود به سهامداران است.

اخبار مرتبط  شرکت WD-40 اجلاس سالانه مجازی 2020 سهامداران را اعلام می کند

آشتی اقدامات غیر GAAP با مقادیر مربوطه تهیه شده مطابق با GAAP در جداول این پیوست آمده است. جداول اطلاعات اضافی راجع به اقلام و مبالغی که از اقدامات تعدیل شده حذف شده اند ارائه می دهد.

هنگامی که ما انتظارات خود را برای EPS تنظیم شده ، سود عملیاتی تعدیل شده ، نرخ مالیاتی مؤثر تعدیل شده ، فروش ارگانیک و گردش پول آزاد به صورت پیش بینی شده ارائه می دهیم ، آشتی اختلافات بین انتظارات غیر GAAP و اقدامات GAAP مربوطه (انتظار می رود رقیق شود) EPS ، سود عملیاتی ، نرخ مالیات مؤثر ، میزان فروش و جریان نقدی خالص پیش بینی شده توسط فعالیت های عملیاتی) بطور کلی بدون تلاش غیر منطقی به دلیل تغییرپذیری بالقوه ، پیچیدگی و دید کم در مورد مواردی که از معیار GAAP مستثنی هستند در دسترس نیست. در دوره آتی مربوطه مانند سود و زیان غیرمعمول ، نتیجه نهایی نتیجه دادخواست در انتظار ، نوسانات نرخ ارز خارجی ، تأثیر و زمان بندی خریدها و واگذاری های احتمالی و سایر تغییرات ساختاری یا اهمیت احتمالی آنها. تنوع موارد حذف شده ممکن است تأثیر قابل توجهی و بالقوه غیرقابل پیش بینی در نتایج GAAP آینده ما داشته باشد.

بیانیه احتیاطی
این ارتباطات حاوی بیانیه هایی است که ، تا حدی که آنها اظهاراتی از واقعیت تاریخی یا موجود نیستند ، طبق قوانین اوراق بهادار “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهند. هر از گاهی ، اظهارات شفاهی یا کتبی آینده نگر ممکن است در سایر اطلاعات منتشر شده برای عموم نیز درج شود. این بیانیه های آینده نگر برای تأمین انتظارات یا برنامه های فعلی مدیریت برای عملکرد عملیاتی و مالی آینده ما ، بر اساس فرضیات موجود در حال حاضر معتبر ، ارائه شده اند. جملات رو به جلو را می توان با استفاده از کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “انتظار” ، “برنامه” ، “استراتژی” ، “چشم انداز” ، “تخمین” ، “پروژه” ، “هدف” شناسایی کرد. “پیش بینی” ، “اراده” ، “باید” ، “دید” ، “راهنمایی” ، “چشم انداز” ، “اعتماد به نفس” ، “سناریو” و کلمات دیگر با معنای مشابه در ارتباط با بحث در مورد عملکرد عملیاتی یا مالی آینده یا جدایی از فن آوری های متحد (“جدایی”). بیانیه های پیشرو ممکن است از جمله موارد دیگر ، اظهارات مربوط به فروش در آینده ، درآمد ، جریان وجه نقد ، نتایج عملیات ، استفاده از پول نقد ، بازپرداخت سهم ، نرخ مالیات و سایر اقدامات عملکرد مالی یا برنامه های بالقوه آینده ، استراتژی ها یا معاملات آینده را شامل شود. حامل پس از جدایی ، از جمله هزینه های تخمینی مرتبط با جدایی و سایر اظهارات که واقعیت های تاریخی نیستند. همه اظهارات آینده نگر شامل ریسک ها ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از لحاظ معنوی با آنچه بیان شده یا ضمنی در بیانیه های آینده نگر است متفاوت باشد. برای این بیانیه ها ، ما ادعا می کنیم از بندر امن برای بیانیه های آینده نگر مندرج در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار ایالات متحده در 1995 ، چنین خطراتی ، عدم اطمینان و عوامل دیگر ، بدون محدودیت شامل می شوند: (1) تأثیر شرایط اقتصادی در صنایع و بازارهایی که ما و مشاغل خود در ایالات متحده و در سطح جهان فعالیت می کنیم و هرگونه تغییر در آن از جمله شرایط بازار مالی ، نوسانات قیمت کالاها ، نرخ بهره و نرخ ارز خارجی ، سطح تقاضای بازار نهایی در ساخت و ساز ، تأثیر با توجه به شرایط جوی ، مشکلات بهداشتی همه گیر (از جمله COVID-19 و تأثیرات آن از جمله موارد دیگر ، بر تولید و تأمین جهانی ، اختلال در تقاضا و توزیع همزمان با وقوع شیوع این بیماری و منجر به یک دوره طولانی مدت مسافرت ، تجاری و یا سایر موارد محدودیت ها و محدودیت های مشابه) ، بلایای طبیعی و وضعیت مالی مشتریان و تأمین کنندگان ما. (2) چالش در توسعه ، تولید ، تحویل ، پشتیبانی ، عملکرد و تحقق مزایای پیش بینی شده فن آوری های پیشرفته و محصولات و خدمات جدید. (3) سطح بدهی های آینده ، از جمله بدهکاری در رابطه با جدایی ، و هزینه های سرمایه و هزینه های تحقیق و توسعه. (4) در دسترس بودن اعتبار در آینده و عواملی که ممکن است چنین دسترسی را تحت تأثیر قرار دهند ، از جمله شرایط بازار اعتبار و ساختار سرمایه و رتبه بندی اعتبار. (5) زمان و دامنه خریدهای بعدی سهام مشترک ما ، از جمله شرایط بازار و سطح سایر فعالیتهای سرمایه گذاری و استفاده از پول نقد. (6) تأخیر و اختلال در تحویل مواد و خدمات از تأمین کنندگان؛ (7) تلاش های کاهش هزینه و بازسازی هزینه ها و پس انداز و سایر پیامدهای آن. (8) فرصتهای شغلی و سرمایه گذاری جدید؛ (9) مزایای پیش بینی شده برای دور شدن از تنوع و توازن کار در خطوط تولید ، مناطق و صنایع. (10) نتیجه دادرسی های قانونی ، تحقیقات و سایر موارد اضطراری. (11) تأثیر فرضیات طرح بازنشستگی و مشارکت و درآمد نقدی در آینده؛ (12) تأثیر مذاکره درمورد توافق نامه های جمعی و اختلافات کار. (13) تأثیر تغییرات در شرایط سیاسی در ایالات متحده و سایر کشورهایی که ما و مشاغل خود در آن فعالیت می کنیم ، از جمله اثر تغییر در سیاستهای تجاری ایالات متحده یا موارد دیگر انگلستان خروج از اتحادیه اروپا ، از شرایط عمومی بازار ، سیاست های تجارت جهانی و نرخ ارز در کوتاه مدت و فراتر از آن. (14) تأثیر تغییر در امور مالیاتی ، زیست محیطی ، نظارتی (از جمله موارد دیگر واردات / صادرات) و سایر قوانین و مقررات در ایالات متحده و سایر کشورهایی که ما و مشاغل خود در آن فعالیت می کنیم. (15) توانایی Carrier برای نگهداری و استخدام پرسنل کلیدی. (16) دامنه ، ماهیت ، تأثیر یا زمان فعالیت خرید و واگذاری ، از جمله موارد دیگر ادغام مشاغل اکتسابی در مشاغل موجود و تحقق هم افزایی و فرصت های رشد و نوآوری و تحمیل هزینه های مرتبط. (17) مزایای مورد انتظار جدایی؛ (18) تعیین شده توسط IRS و سایر مقامات مالیاتی مبنی بر اینکه توزیع یا برخی معاملات مرتبط با آنها باید به عنوان معاملات مشمول مالیات رفتار شود. (19) ریسک های مربوط به بدهی ناشی از تأمین مالی معاملات انجام شده در رابطه با جدایی. (20) خطر اینکه هزینه های عدم هم افزایی ، هزینه های معاملات بازسازی و سایر هزینه های انجام شده در رابطه با جدایی بیش از تخمین های شرکت Carrier باشد. و (21) تأثیر جدایی در مشاغل و منابع شرکت ، شرکتها ، رویه ها و کنترلها ، انحراف توجه مدیریت و تأثیر بر روابط با مشتریان ، تأمین کنندگان ، کارمندان و سایر همتایان تجاری.

فهرست فوق از عوامل به لحاظ اهمیت ، جامع و ضروری نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شناسایی عواملی که ممکن است نتایج واقعی را از آنچه در اظهارات آینده نگر به نظر می رسند متفاوت باشد ، به بیانیه ثبت نام شرکت Carrier در فرم 10 و گزارشهای Carrier on Forms ، 10-Q و 8-K مراجعه کنید به یا مبله مراجعه کنید. SEC هر از گاهی هر بیانیه آینده نگر فقط در مورد تاریخ تهیه شده صحبت می کند و شرکت حمل و نقل هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در چنین بیانیه ای ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، به جز آنچه طبق قانون قابل اجرا است ، بر عهده نمی گیرد.

شرکت جهانی حامل

بیانیه ترکیبی از عملیات(ناظر)


برای ربع پایان یافت
31 مارس

(دلار در میلیون ، به جز مبلغ هر سهم ؛ سهم در میلیون ها)

سال 2020


2019

فروش خالص:
فروش محصول

$

3،147$

3566


فروش خدمات

7417573،8884،323


هزینه ها و مخارج
هزینه محصولات فروخته شده

22372،565


هزینه خدمات فروخته شده

529532


تحقیق و توسعه

9897


فروش، به صورت کلی و اداری

6926843،5563،878


روش سود سهام خالص سرمایه گذاری

2940


درآمد (هزینه) دیگر ، خالص

(46)15


سود عملیاتی

315500


حقوق بازنشستگی غیر خدمتی

1739


سود (هزینه) درآمد ، خالص

(37)4


درآمد حاصل از عملیات قبل از مالیات بر درآمد

295543


هزینه مالیات بر درآمد

193140


درآمد خالص حاصل از عملیات

102403


کمتر: عدم کنترل درآمدهای شرکتهای بزرگ از عملیات

63


درآمد خالص مربوط به صاحبان سهام مشترک

$

96$

400


سود هر سهم 1
پایه ای

$

0.11$

0.46


رقیق

$

0.11$

0.46


وزن متوسط ​​تعداد سهام برجسته 1
پایه ای

866866


رقیق

866866


1 درآمد هر سهم برای کلیه دوره های ارائه شده با استفاده از تعدادی از سهام که بلافاصله پس از جداسازی به صاحبان UTC توزیع شده محاسبه شد. برای دوره های قبل از جدایی فرض بر این است که هیچ ابزار عدالت رقیق کننده ای وجود ندارد ، زیرا هیچ جایزه ای در سهام داران قبل از جدایی وجود ندارد.

شرکت جهانی حامل

بخش فروش خالص و سود عملیاتی(ناظر)


برای ربع پایان یافت
31 مارس

(دلار در میلیون)

سال 2020


2019

فروش خالص
HVAC

$

1،959$

2،168


تبرید

808962


آتش و امنیت

1،2061290


فروش بخش

3،9734،420


حذف ها و موارد دیگر

(85)(97)


فروش خالص ترکیبی

$

3،888$

4،323


سود عملیاتی
HVAC

$

167$

293


تبرید

99127


آتش و امنیت

120132


سود عملیاتی بخش

386552


حذف ها و موارد دیگر

(35)(17)


هزینه های عمومی شرکت

(36)(35)


سود عملیاتی ترکیبی

$

315$

500


حاشیه سود عملیاتی بخش
HVAC

8.5

٪


13.5

٪

تبرید

12.3

٪


13.2

٪

آتش و امنیت

10.0

٪


10.2

٪

حاشیه سود عملیاتی بخش

9.7

٪


12.5

٪

شرکت جهانی حامل

سود عملیاتی تنظیم شده برای هزینه های بازسازی و

موارد غیر عود و غیر عملی(ناظر)


برای محله های منتهی به 31 مارس ،


سال 2020


2019

(دلار در میلیون)

گزارش شده است


تنظیم شده


گزارش شده است


تنظیم شده

سود عملیاتی
HVAC

$

167$

242$

293$

297


تبرید

9999127130


آتش و امنیت

120126132145


سود عملیاتی بخش

386467552572


حذف ها و موارد دیگر

(35)5(17)(17)


هزینه های عمومی شرکت

(36)(36)(35)(35)


سود عملیاتی ترکیبی

$

315$

436$

500$

520


حاشیه سود عملیاتی بخش
HVAC

8.5

٪


12.4

٪


13.5

٪


13.7

٪

تبرید

12.3

٪


12.3

٪


13.2

٪


13.5

٪

آتش و امنیت

10.0

٪


10.4

٪


10.2

٪


11.2

٪

حاشیه سود عملیاتی بخش

9.7

٪


11.8

٪


12.5

٪


12.9

٪

شرکت جهانی حامل

آشتی گزارش شده (GAAP) با تعدیل شده (غیر GAAP)

سود عملیاتی و حاشیه سود عملیاتی تنظیم شده
(ناظر)
برای ربع پایان یافت31 مارس


(دلار در میلیون – درآمد (هزینه))

سال 2020


2019


HVACفروش خالص

$

1،959$

2،168


سود عملیاتی

$

167$

293
بازسازی

(2)(17)
هزینه اختلال در سرمایه گذاری مشترک اقلیت متعلق به اقلیت

(71)


سود فروش سرمایه گذاری مشترک را بدست آورید13
هزینه های جدایی

(2)


سود عملیاتی تنظیم شده

$

242$

297
حاشیه سود عملیاتی تعدیل شده

12.4

٪


13.7

٪
تبرید


فروش خالص

$

808$

962


سود عملیاتی

$

99$

127
بازسازی(3)
سود عملیاتی تنظیم شده

$

99$

130
حاشیه سود عملیاتی تعدیل شده

12.3

٪


13.5

٪
آتش و امنیت


فروش خالص

$

1،206$

1290


سود عملیاتی

$

120$

132
بازسازی

(3)(13)
هزینه های جدایی

(3)


سود عملیاتی تنظیم شده

$

126$

145
حاشیه سود عملیاتی تعدیل شده

10.4

٪


11.2

٪
هزینه های عمومی شرکت و حذف و سایر موارد


فروش خالص

$

(85)$

(97)


سود عملیاتی

$

(71)$

(52)
هزینه های جدایی

(40)


سود عملیاتی تنظیم شده

$

(31)$

(52)

حامل ترکیبی


فروش خالص

$

3،888$

4،323


سود عملیاتی

$

315$

500
کل هزینه های بازسازی

(5)(33)
کل موارد غیر عود کننده و غیر عملی

(116)13
سود عملیاتی تعدیل شده

$

436$

520شرکت جهانی حامل

آشتی نتایج گزارش شده (GAAP) با نتایج تنظیم شده (غیر GAAP)

درآمد خالص تعدیل شده ، سود هر سهم و نرخ مالیات مؤثر(ناظر)


برای محله های منتهی به 31 مارس ،

(دلار در میلیون – درآمد (هزینه))

سال 2020


2019

درآمد خالص مربوط به صاحبان سهام مشترک

$

96$

400


کل هزینه های بازسازی

(5)(33)


کل اقلام غیر تکراری و غیر عملیاتی در سود عملیاتی گنجانده شده است

(116)13


موارد غیر تکراری و غیر عملیاتی در هزینه بهره ، خالص:
هزینه های انتشار بدهی مربوط به جدایی حامل از فن آوری های متحد

(5)
اثر مالیاتی موارد تجدید ساختار و موارد غیر عود و غیر عملی

136


موارد غیر قابل تکرار و غیر عملیاتی که در هزینه مالیات بر درآمد درج شده اند:
تعدیل مربوط به کمک هزینه ارزیابی ثبت شده در برابر مالیات بریتانیا
از دست دادن و اعتبار حمل و نقل به عنوان نتیجه فعالیت های مرتبط با جدایی

(51)
تعدیل ناشی از تصمیم Carrier برای دوباره سرمایه گذاری مجدد مشخص نیست
قبل از 2018 بدون درآمد ایالات متحده

(46)
موارد غیر قابل تکرار و غیر عملی در هزینه مالیات بر درآمد درج شده است

(97)
موارد قابل توجه غیر عود کننده و غیر عملی

(210)$

(14)


درآمد خالص تعدیل شده را می توان به صاحبان سهام مشترک اختصاص داد

$

306$

414


سود خالص در هر سهم

$

0.11$

0.46


تأثیرگذاری بر درآمد رقیق شده در هر سهم

(0.24)(0.02)


سود رقیق تنظیم شده در هر سهم

$

0.35$

0.48


نرخ مالیات مؤثر

65.4

٪


25.8

٪

تأثیر بر نرخ مالیات مؤثر

(39.5)

٪


0.1

٪

نرخ مؤثر مالیاتی تنظیم شده

25.9

٪


25.9

٪

شرکت جهانی حامل

مؤلفه های تغییرات در فروش خالص


سه ماهه منتهی به 31 مارس 2020 در مقایسه با فصل چهارم منتهی به 31 مارس 2019(ناظر)


عواملی که به کل٪ تغییر در فروش خالص کمک می کند


ارگانیک. آلی


FX
ترجمه


تحصیل /
واگذاری ، خالص


دیگر


جمع

HVAC

(9)

٪


(1)

٪


٪


٪


(10)

٪

تبرید

(14)

٪


(2)

٪


٪


٪


(16)

٪

آتش و امنیت

(5)

٪


(2)

٪


٪


٪


(7)

٪

ترکیب شده

(9)

٪


(1)

٪


٪


٪


(10)

٪

شرکت جهانی حامل

ترازنامه ترکیبی تغلیظ شده(ناظر)

(دلار در میلیون)

31 مارس
سال 2020


31 دسامبر
2019

دارایی های
پول نقد و معادل

$

768$

952


حساب های دریافتنی ، خالص

2،6742،726


دارایی های قرارداد ، جاری

651622


موجودی ها ، خالص

1،5561332


دارایی های دیگر ، جاری

319327


کل دارایی های جاری

5،9685،959


مزایای مالیات بر درآمد آینده

454$

500


دارایی های ثابت ، خالص

16381،663


دارایی های حق استفاده اجاره نامه عملیاتی

865832


داراییهای نامشهود ، خالص

1،0141،083


حسن نیت

9،6489،884


دارایی های بازنشستگی و پس از بازنشستگی

473490


سرمایه گذاری روش سهام

1،6641،739


دارایی های دیگر

277256


کل دارایی

$

22،001$

22406


بدهی و حقوق صاحبان سهام
حساب های قابل پرداخت

$

1،776$

1،701


بدهی های تسویه شده

1،9722،088


بدهی های قرارداد ، جاری

485443


بخش فعلی بدهی های بلند مدت

218237


کل بدهی های جاری

4،4514،469


بدهی طولانی مدت

11،02982


تعهدات بازنشستگی آینده و بازنشستگی

456456


تعهدات مالیات بر درآمد آینده

1،1611،099


بدهی های اجاره عملیاتی

708682


سایر بدهی های بلند مدت

1،1701،183


کل بدهی

18،9757،971


UTC سرمایه گذاری خالص
UTC سرمایه گذاری خالص

4،43315355


تلفات جامع دیگر انباشته شده است

(1،736)(1،253)


سرمایه گذاری خالص UTC

2،69714،102


علاقه غیر کنترل کننده

329333


مجموع حقوق صاحبان سهام

3،02614،435


کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام

$

22،001$

22406


نسبت بدهی: 1
بدهی کل به کل سرمایه

79

٪بدهی خالص به سرمایه خالص

78

٪1 بدهی به کل سرمایه برابر است با کل بدهی تقسیم شده توسط کل بدهی به علاوه سهام. بدهی خالص به سرمایه خالص برابر است با کل بدهی های نقدی کمتر و معادل های نقدی تقسیم شده توسط کل بدهی به علاوه حقوق صاحبان سهام کمتر و معادل نقدی.

شرکت جهانی حامل

حالت ترکیبی بیانیه جریان نقدی(ناظر)


برای ربع پایان یافت
31 مارس

(دلار در میلیون)

سال 2020


2019

فعالیتهای عملیاتی
درآمد خالص حاصل از عملیات

$

102$

403


تنظیمات برای آشتی دادن درآمد خالص از عملیات به نقدی خالص
جریان های ارائه شده توسط (مورد استفاده در) فعالیت های عملیاتی ، خالص از
موارد لازم و ضروریات
استهلاک و استهلاک

8185


تأمین مالیات بر درآمد معوق

13515


هزینه جبران سهام

138


روش سود سهام خالص سرمایه گذاری

(29)(40)


توزیع از سرمایه گذاری روش سهام

105


هزینه اختلال در سرمایه گذاری مشترک اقلیت متعلق به اقلیت

71
تغییر در دارایی و بدهیهای عملیاتی
حساب های دریافتنی ، خالص

(19)(148)


دارایی های قرارداد ، جاری

(39)(51)


موجودی ها ، خالص

(264)(230)


دارایی های دیگر ، جاری

(10)8


حساب های قابل پرداخت و بدهی تعلق

(24)(227)


بدهی های قرارداد ، جاری

5127


کمک های بازنشستگی

(25)(22)


سایر فعالیتهای عملیاتی ، خالص

(6)(16)


گردش خالص پول نقد تأمین شده توسط (مورد استفاده در) فعالیتهای عملیاتی

47(183)


فعالیت های سرمایه گذاری
مخارج سرمایه

(48)(41)


تخصیص مشاغل1


سایر فعالیتهای سرمایه گذاری ، خالص

(80)(3)


جریان نقدی خالص مورد استفاده در فعالیتهای سرمایه گذاری

(128)(43)


فعالیتهای تأمین مالی
(کاهش) افزایش در وام های کوتاه مدت ، خالص

(44)6


صدور بدهی بلند مدت

10،96152


بازپرداخت بدهی های بلند مدت

(34)(1)


سودهای پرداخت شده به بهره غیر کنترل کننده پرداخت می شود

(8)(2)


انتقال خالص به UTC

(10،948)(89)


سایر فعالیتهای تأمین مالی ، خالص

(3)(23)


جریان نقدی خالص مورد استفاده در فعالیتهای تأمین مالی

(76)(57)


تأثیر تغییرات نرخ ارز بر پول و معادل نقدی

(28)16


کاهش خالص در پول نقد و معادل نقدی و نقدی محدود

(185)(267)


پول نقد ، معادل پول نقد و پول نقد محدود ، آغاز دوره

9571134


پول نقد ، معادل پول نقد و پول نقد محدود ، پایان دوره

772867


کمتر: پول نقد محدود

44


نقدی و معادل نقدی ، پایان دوره

$

768$

863


شرکت جهانی حامل

آشتی آزاد جریان نقدی(ناظر)


برای محله های منتهی به 31 مارس ،

(دلار در میلیون)

سال 2020


2019

درآمد خالص مربوط به صاحبان سهام مشترک

$

96

$

400
گردش خالص پول نقد تأمین شده توسط (مورد استفاده در) فعالیتهای عملیاتی

$

47

$

(183)
کمتر: مخارج سرمایه

48

41
جریان ازاد نقدینگی

$

(1)

$

(224)
گردش نقدی آزاد به عنوان درصدی از درآمد خالص قابل انتساب
به صاحبان سهام مشترک(1)

٪
(56)

٪

اطلاعات سه ماهه تکمیلی


شرکت جهانی حامل

بیانیه ترکیبی ترکیبی از عملیات ها توسط کوارتر(ناظر)


برای سال به پایان رسید


برای ربع پایان یافت


(دلار در میلیون ، به جز مبلغ هر سهم؛
سهم در میلیون ها)

31 مارس
2019


30 ژوئن ،
2019


30 سپتامبر
2019


31 دسامبر
2019


31 دسامبر
2019

فروش خالص


کل فروش محصول

$

3566$

4،139$

3،998$

3،657$

15،360


فروش کل خدمات

7578238248443،2484،3234،9624،822450118608


هزینه ها و مخارج


هزینه محصولات فروخته شده

2،5652،9062،7842،63510،890


هزینه خدمات فروخته شده

5325825925932299


تحقیق و توسعه

9710310299401


فروش، به صورت کلی و اداری

6846807026952،7613،8784،2714،1804،02216351


روش سود سهام خالص سرمایه گذاری

40807838236


درآمد دیگر (هزینه) ، خالص

1534(91)40(2)


سود عملیاتی

5008056295572،491


حقوق بازنشستگی غیر خدمتی

39384730154


درآمد بهره ، خالص

4163427


Income from operations before income taxes

5438596795912,672


Income tax expense

14065175137517


Net income from operations

4037945044542,155


Less: Non-controlling interest in subsidiaries’ earnings
from operations

310121439


Net income attributable to common shareowners

$

400$

784$

492$

440$

2,116
Earnings per share 1


Basic

$

0.46$

0.91$

0.57$

0.50$

2.44


Diluted

$

0.46$

0.91$

0.57$

0.50$

2.44


Weighted average number of shares outstanding 1

Basic

866866866866866


Diluted

866866866866866


1 Earnings per share for all periods presented were calculated using the number shares that were distributed to UTC shareowners immediately following the Separation. For periods prior to the Separation it is assumed that there are no dilutive equity instruments as there were no equity awards in Carrier outstanding prior to the Separation.

Carrier Global Corporation

Segment Net Sales and Operating Profit by Quarter(Unaudited)


For the Year Ended


For the Quarters Ended


(dollars in millions)

March 31,
2019


June 30,
2019


September 30,
2019


December 31,
2019


December 31,
2019

Net sales


HVAC

$

2,168$

2,735$

2,602$

2,207$

9,712


Refrigeration

9629559229533,792


Fire & Security

1,2901,3861,4021,4225,500


Segment sales

4,4205,0764,9264,58219,004


Eliminations and other

(97)(114)(104)(81)(396)


Combined net sales

$

4,323$

4,962$

4,822$

4,501$

18,608
Operating profit


HVAC

$

293$

545$

404$

321$

1,563


Refrigeration

127121125159532


Fire & Security

132184205187708


Segment operating profit

5528507346672,803


Eliminations and other

(17)(15)(63)(61)(156)


General corporate expenses

(35)(30)(42)(49)(156)


Combined operating profit

$

500$

805$

629$

557$

2,491
Segment operating profit margin


HVAC

13.5

%


19.9

%


15.5

%


14.5

%


16.1

%

Refrigeration

13.2

%


12.7

%


13.6

%


16.7

%


14.0

%

Fire & Security

10.2

%


13.3

%


14.6

%


13.2

%


12.9

%Segment operating profit margin

12.5

%


16.7

%


14.9

%


14.6

%


14.7

%

Reconciliation of Reported (GAAP) to Adjusted (Non-GAAP)

Operating Profit & Operating Profit Margin by Quarter

(Unaudited)

For the Quarters Ended


For the Year Ended

(dollars in millions – Income (Expense))


March 31,
2019


June 30,
2019


September 30,
2019


December 31,
2019


December 31,
2019

HVAC


Net sales


$

2,168$

2,735$

2,602$

2,207$

9,712Operating profit


$

293$

545$

404$

321$

1,563Restructuring


(17)(18)(12)(9)(56)Impairment of joint venture investment


(108)

(108)Gain on sale of interests in joint ventures


1321

2357Adjusted operating profit


$

297$

542$

524$

307$

1,670Adjusted operating profit margin


13.7

%


19.8

%


20.1

%


13.9

%


17.2

%

Refrigeration


Net sales


$

962$

955$

922$

953$

3,792Operating profit


$

127$

121$

125$

159$

532Restructuring


(3)(4)(7)

(14)Net gain on expropriated plant
2222Adjusted operating profit


$

130$

125$

132$

137$

524Adjusted operating profit margin


13.5

%


13.1

%


14.3

%


14.4

%


13.8

%

Fire & Security


Net sales


$

1,290$

1,386$

1,402$

1,422$

5,500Operating profit


$

132$

184$

205$

187$

708Restructuring


(13)(8)(14)(18)(53)Pension plan amendment
(7)(7)Adjusted operating profit


$

145$

192$

219$

212$

768Adjusted operating profit margin


11.2

%


13.9

%


15.6

%


14.9

%


14.0

%

General Corporate Expenses and Eliminations and Other


Net sales


$

(97)$

(114)$

(104)$

(81)$

(396)Operating profit


$

(52)$

(45)$

(105)$

(110)$

(312)Restructuring


(1)(2)(3)Consultant contract termination


(34)

(34)Separation costs


(13)(46)(59)Adjusted operating profit


$

(52)$

(45)$

(57)$

(62)$

(216)


Carrier Combined


Net sales


$

4,323$

4,962$

4,822$

4,501$

18,608Operating profit


$

500$

805$

629$

557$

2,491Total restructuring costs


(33)(30)(34)(29)(126)Total non-recurring and non-operational items


1321(155)(8)(129)Combined adjusted operating profit


$

520$

814$

818$

594$

2,746


Carrier Global Corporation

Reconciliation of Reported (GAAP) to Adjusted (Non-GAAP) Results

Adjusted Net Income, Earnings Per Share, and Effective Tax Rate by Quarter(Unaudited)


For the Quarters Ended


For the Year
Ended

(dollars in millions – Income (Expense))

March 31,
2019


June 30,
2019


September 30,
2019


December 31,
2019


December 31,
2019

Net income attributable to common
shareowners

$

400$

784$

492$

440$

2,116


Total restructuring costs

(33)(30)(34)(29)(126)
Total non-recurring and non-operational items
included in operating profit

1321(155)(8)(129)
Non-recurring and non-operational
items included in Interest expense, net:


Interest income associated with participation
in amnesty settlement88


Interest income associated with IRS settlement88
Tax effect of restructuring and non-recurring and
non-operational items

6322839
Non-recurring and non-operational items
included in Income tax expense:


Favorable income tax adjustments related to
tax amnesty9595


Adjustments related to several tax settlements5454


Tax adjustment resulting from announcement
of intention to separate commercial businesses

19

19


Significant non-recurring and non-operational
items included in Income tax expense14919

168
Total non-recurring and non-operational items

(14)159(148)(29)(32)


Adjusted net income attributable to common
shareowners

$

414$

625$

640$

469$

2,148
Diluted earnings per share

$

0.46$

0.91$

0.57$

0.50$

2.44


Impact on diluted earnings per share

(0.02)0.18(0.17)(0.03)(0.04)


Adjusted diluted earnings per share

$

0.48$

0.73$

0.74$

0.53$

2.48
Effective tax rate

25.8

%


7.6

%


25.8

%


23.2

%


19.4

%

Impact on effective tax rate

0.1

%


17.9

%


(0.9)

%


(0.1)

%


5.5

%

Adjusted effective tax rate

25.9

%


25.5

%


24.9

%


23.1

%


24.9

%

Carrier Global Corporation

Free Cash Flow Reconciliation by Quarter(Unaudited)


For the Quarters Ended


For the Year
Ended

(dollars in millions)

March 31,
2019


June 30,
2019


September 30,
2019


December 31,
2019


December 31,
2019

Net income attributable to
common shareowners

$

400
$

784
$

492
$

440
$

2,116Net cash flows (used in)
provided by operating activities

$

(183)
$

546
$

614
$

1,071
$

2,048Less: Capital expenditures

41
48
50
104
243Free cash flow

$

(224)
$

498
$

564
$

967
$

1,805Free cash flow as a
percentage of net income
attributable to common
shareowners


(56)

%64

%115

%220

%85

%

SOURCE Carrier Global Corporation

اخبار مرتبط  HiPhi از همکاری با Givaudan برای توسعه رایحه های منحصر به فرد پردازنده خبر داد

لینک های مربوطه

http://www.corporate.carrier.com