Byrna Technologies وارد تسهیلات جدید اعتبار می شود

ANDOVER ، توده، 22 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Byrna Technologies Inc. (OTCQB: BYRN) (CSE: BYRN) (“Byrna” یا “شرکت”) امروز خبر از بسته شدن تسهیلات اعتباری گردان جدید دارایی (“ABL”) با بانک نیدهم.

ABL جدید فراهم می کند Byrna تا 5.0 میلیون دلار برای اهداف عمومی شرکت و سرمایه در گردش موجود است. علاوه بر 5.0 میلیون دلار خط اعتباری گردان ، شرکت همچنین برای یک توافق نامه منعقد کرد 1.5 میلیون دلار خط تجهیزات

مدیر عامل، برایان گانز، اظهار داشت ، “تسهیلات اعتباری جدید ما انعطاف پذیری مالی را برای تأمین تقاضای قوی برای محصول شاخص خود ، Byrna HD ، به سرمایه گذاری در نوآوری محصول جدید و گسترش ابتکارات بازاریابی و مارک تجاری ما می دهد. ما توانایی خود را برای دستیابی به تسهیلات اعتباری جدید نشانگر اعتمادی است که طلبکاران ما به شرکت ، تیم مدیریتی و استراتژی رشد آینده دارند. “

درباره Byrna Technologies Inc.
Byrna یک شرکت فناوری است که در زمینه تولید ، ساخت و فروش تجهیزات و مهمات نوآورانه کمتر کشنده تخصص دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، لطفا به وب سایت شرکت مراجعه کنید اینجا یا سایت روابط سرمایه گذاران شرکت اینجا.

درباره بیرنا® HD
Byrna HD یک گزینه دستی ، مجهز به دی اکسید کربن ، غیر کشنده برای ایمنی در خانه و امنیت شخصی با ضریب شکل یک اسلحه دستی جمع و جور است. این منطقه ایمنی 60 فوت را فراهم می کند و دارای چندین مجله به راحتی قابل بارگیری مجدد است که می تواند پنج دور حرکت جنبشی سخت با کالیبر 68/8 یا دور بار بسیار کارآمد را برای نگه داشتن ضربه طراحی کند. دورهای محموله شامل دور تحریک کننده شیمیایی و فلفل اختصاصی شرکت است که برای سوزاندن چشم و سیستم تنفسی فرد مهاجم در هنگام تماس طراحی شده است.

اخبار مرتبط  Primus گواهینامه WFK را دریافت می کند

اطلاعات رو به جلو
این نسخه خبری شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قوانین اوراق بهادار ایالات متحده و کانادا است. تمام اظهارات مندرج در این خبرنامه ، غیر از اظهارات واقعیت فعلی و تاریخی ، آینده نگر هستند. اغلب ، اما نه همیشه ، عبارات آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “پیش بینی” و “اعتقاد” و اظهاراتی که برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج ممکن است مشخص کرد “،” می تواند “،” می خواهد “،” باید “،” ممکن است “،” رخ دهد “یا” حاصل شود “یا” گرفته خواهد شد ” اظهارات رو به جلو شامل شرح مواردی است که در حال حاضر اتفاق می افتد و ممکن است در آینده ادامه یابد. گزاره های آینده نگر در این خبر انتشار شامل استفاده های بعدی از تسهیلات اعتباری است اما محدود نمی شود. اظهارات آینده نگر تضمینی برای نتایج یا رویدادهای آینده نیست و نمی تواند باشد. اظهارات آینده نگر ، از جمله موارد دیگر ، بر اساس نظرات ، پیش فرض ها ، تخمین ها و تحلیل ها استوار است ، اگرچه در تاریخ ارائه اطلاعات آینده نگرانه توسط شرکت منطقی تلقی می شود ، اما ذاتاً در معرض خطرات قابل توجه ، عدم اطمینان ، احتمالی و سایر موارد است عواملی که ممکن است باعث شوند نتایج واقعی و رویدادها با آنچه بیان شده یا ضمنی است تفاوت اساسی داشته باشند.

اخبار مرتبط  شرکت Biopharmaceutical UK Grow Group PLC اعلام کرد 6M پوند سری C جمع آوری سرمایه برای گسترش بازار شاهدانه Deutsch English

هر تعداد از عوامل خطر می تواند نتایج واقعی ما را تحت تأثیر قرار دهد و باعث تفاوت اساسی آنها با اظهارات یا ضمنی اظهارات آینده نگرانه در این خبر شود ، از جمله ، اما نه محدود به: ناشی یا مربوط به همه گیری مداوم ، رکود در تجارت ، تغییر در شرایط اعتباری تأمین کنندگان ، تأخیر در تولید یا تحقق آن که بر درآمد مورد انتظار در آینده تأثیر می گذارد ، تغییر در احساسات عمومی ، فضای رقابتی ، مسائل ایمنی عمومی ، قوانین و مقررات قابل اجرا در مورد شرکت فرصت های شغلی ، ادغام یا کسب یا سایر رویدادهای آینده که ممکن است بر نیازهای نقدی یا نقدینگی شرکت تأثیر بگذارد. ترتیب نمایش این فاکتورها نباید به گونه ای باشد که اهمیت نسبی یا اولویت آنها را نشان دهد. ما هشدار می دهیم که این عوامل ممکن است جامع نباشد ، بنابراین ، به هیچ یک از گزاره های آینده نگر که در این مقاله موجود است نباید به عنوان پیش بینی نتایج واقعی اعتماد کرد. سرمایه گذاران باید این عوامل و سایر عوامل مربوطه را از جمله عوامل خطر در قسمت I ، مورد 1A در فرم 10-K جدیدترین پرونده ما و پرونده های بعدی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) به دقت بررسی کنند ، در صورتی که پیش بینی غیرممکن است یا همه این عوامل یا خطرات را شناسایی کنید ، نباید لیست فوق یا خطرات مشخص شده در پرونده های SEC ما را به عنوان یک بحث کامل در مورد تمام خطرات یا عدم قطعیت های احتمالی در نظر بگیرید. شرکت هیچ گونه تعهدی در جهت بروزرسانی یا تجدید نظر در هرگونه اطلاعات آینده نگر ، به استثنای مواردی که در قانون قابل اجرا لازم است ، ندارد.

اخبار مرتبط  شرکت صندلی های آمریکایی اعلامیه ای درباره وقوع امنیت داده ها ارائه می دهد

منبع Byrna Technologies Inc.

لینک های مربوطه

https://byrna.com/